CALMA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego 202
Ceny od: 8 000 zł netto/m2
CALMA

9 zdjęć

CALMA
CALMA
CALMA
CALMA

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji CALMA dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LOK/0/3
42,19 m²
-
337 520 zł

Opis Inwestycji

CALMA to dziesiąta inwestycja Spółki DewelopART, sprawdzonego wrocławskiego dewelopera. Oddanie inwestycji nastąpiło w IV kwartale 2020 r.

Inwestycja ZREALIZOWANA – LOKALE USŁUGOWE GOTOWE DO ODBIORU.

CALMA to nowoczesny, kameralny budynek, w którym na pięciu kondygnacjach znajdują się jedynie 44 mieszkania i 3 lokale usługowe. Inwestycja powstała przy zbiegu ulic Falzmanna i Kamieńskiego, na osiedlu Poświętne we Wrocławiu. Doskonałe położenie inwestycji CALMA gwarantuje świetne połączenia komunikacyjne, dostęp do głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, przy jednoczesnym dostępie do terenów zielonych w okolicy.

Na parterze budynku mieszczą się lokale usługowe o metrażu od 42 m2 do 71 m2. Lokale posiadają duże witryny, a dwa z nich dodatkowo drugie wejście od zaplecza. Dodatkowo do każdego z lokali przypisane jest pojedyncze lub podwójne miejsce postojowe na terenie parkingu naziemnego.

Zachęcamy do obejrzenia lokali „na żywo” – w celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży.

Inwestycja CALMA znajduje się na Poświętnem, ul. Kamieńskiego 202 (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja CALMA została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji CALMA pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 42 metrów kwadratowych w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
42 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 337 520 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 000 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy CALMY zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: zakupy - od dużych centrów handlowych takich jak Marino czy Korona, poprzez mniejsze dyskonty takie jak Biedronka, Lidl, Aldi - do małych osiedlowych sklepików. Fani zakupów na placach targowych mogą wybrać się na ulicę Obornicką lub na popularny bazar Młyn otwarty w każdą niedzielę. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się także usługi takie jak: bank, poczta, salony kosmetyczne i fryzjerskie, placówki medyczne i weterynarz, a dla najmłodszych mieszkańców także żłobki, przedszkola, szkoły i karłowicki Park Marii Dąbrowskiej z placem zabaw - idealne miejsce na bezpieczny wypoczynek. Na fanów jazdy na rowerze czekają liczne ścieżki rowerowe, między innymi nowe wały widawskie, które niebawem zostaną połączone z ścieżką rowerową prowadzącą do Trzebnicy. Rowerem na Biskupin? Oczywiście! A po drodze plaże nad Odrą, pięknie zagospodarowane wały i Stadion Olimpijski. Dla miłośników rolek asfaltowe ścieżki rowerowe pozwolą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Lokalizacja CALMY to prawdziwa komunikacyjna perełka! Obie wrocławskie obwodnice tylko pięć minut od inwestycji – Śródmiejska i Węzeł Wrocław–Północ Autostradowej Obwodnicy Wrocławia to możliwość podróżowania komfortowo i bez korków. Wystarczy skręcić w ulicę Poświęcką, by wjechać bezkolizyjnie w Obwodnicę Śródmiejską, a skręcając w ulicę Polanowicką dojedziemy do ronda Węzła Wrocław–Północ. Szybki dojazd do ulicy Żmigrodzkiej zapewni sprawną komunikację z centrum miasta. Osoby preferujące komunikację miejską autobusami dotrą na Pawłowice, Gaj, Wojszyce i Al. Kromera – idealny węzeł przesiadkowy. Z ulicy Żmigrodzkiej tramwajem dotrzemy na Dworzec Nadodrze, Biskupin, Klecinę, Tarnogaj, do FAT-u i Parku Południowego.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji CALMA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji CALMA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kątowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji CALMA znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole publiczne Planeta Skarbów w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji CALMA jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CardioHome w odległości 150 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu w odległości 830 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji CALMA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 140 m znajduje się Aligator.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji CALMA w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2019
Data aktualizacji: 12.04.2021
DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. logo

DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Krzycka 82 53-020 Wrocław

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: