Osiedle Kameralne

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BDC Development Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Triton Kampinos (7,1 km dalej)

Inwestycja Triton Kampinos znajduje się w Łomnej-Lesie, ul. Wiśniowa (8,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Triton Development S.A.. Inwestycja Triton Kampinos jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 26 do 47 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Nowodworski, Łomna-Las, ul. Wiśniowa (8,3 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Triton Kampinos
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 26 - 47 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Triton Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Wyszyńskiego (12,9 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Wyszyńskiego znajduje się w Legionowie, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (5,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera P&K Development. Inwestycja Apartamenty Wyszyńskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchni 87 metrów kwadratowych.

Legionowski, Legionowo, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (5,3 km od Warszawy)
Ceny od: 4 399 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Wyszyńskiego
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 87 m2
 • Liczba pokoi: 4
P&K Development
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Przylesie - bud. 14 i 17 (14,4 km dalej)

Inwestycja Osiedle Przylesie - bud. 14 i 17 znajduje się w Jabłonnie, ul. Akademijna 8, 10 (1,4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SMLW w Legionowie. Inwestycja Osiedle Przylesie - bud. 14 i 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 47 lokali mieszkalnych o powierzchni 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Legionowski, Jabłonna, ul. Akademijna 8, 10 (1,4 km od Warszawy)
Ceny od: 5 250 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Przylesie - bud. 14 i 17
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 68 m2
 • Liczba pokoi: 3
SMLW w Legionowie
Mieszkania spełniające kryteria

Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę osiedla Dębowy Park. Kameralne to rewolucja na nowodworskim rynku nieruchomości. Dzięki naszym nowym segmentom będziecie Państwo mogli urzeczywistnić marzenie o własnym domu z ogrodem, dysponując funduszami jakie dotąd wystarczały jedynie na zakup mieszkania w zabudowie wielorodzinnej.

Nowoczesna architektura uzupełniona ciepłym, naturalnym drewnem. Optymalne rozkłady powierzchni mieszkalnej z wyraźną dominacją jasnej i obszernej części dziennej. Szereg sprytnych rozwiązań pozwalających na umieszczenie licznych pomieszczeń dodatkowych, podnoszących codzienny komfort Domowników. W budynkach wykorzystane zostały rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.

Duże narożne okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie domów, z których roztacza się widok na rozległe tereny zielone. Domy przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę i komfort.

Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody teren Osiedla Kameralnego został ogrodzony, a bramy i furtki zautomatyzowane. Wjazdy, wejścia do budynków i miejsca parkingowe wyłożyliśmy kostką. Zadbaliśmy również o oświetlenie wewnętrznej ulicy osiedlowej.

To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z bliskości natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia.

Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie aktualnie realizowanych przez nas osiedli Dębowy Park I i II oraz planowanego Przedszkola i Dębowy Park III.

Inwestycja Osiedle Kameralne znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Dębowa (14,3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BDC Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Kameralne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 99 do 118 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BDC Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kameralne

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa. W odległości 950 metrów od inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KSIĘCIA ZIEMOWITA 01 (NOWY DWÓR MAZ.).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne w odległości 700 m, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 750 m, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Olszewski Marek, lek. med. internista. Gabinet, w odległości 500 m Polifarm. Apteka, w odległości 500 m Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej AGA-MED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Kaufland w odległości 500 m, Euronet. Bankomat w odległości 600 m, Cafe Olimp. Bufet gastronomiczny w odległości 750 m.

Data publikacji: 31 lipca 2014 14:17

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:20

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi BDC Development Sp. z o.o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Kameralne

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie