Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Osiedle Kameralne

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BDC Development Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne dostępne są 4 oferty

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena
K5-2 4 99,40 m2 Parter
K6-4 5 117,50 m2 Parter
K5-3 5 117,50 m2 Parter
K6-2 4 99,40 m2 Parter

Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę osiedla Dębowy Park. Kameralne to rewolucja na nowodworskim rynku nieruchomości. Dzięki naszym nowym segmentom będziecie Państwo mogli urzeczywistnić marzenie o własnym domu z ogrodem, dysponując funduszami jakie dotąd wystarczały jedynie na zakup mieszkania w zabudowie wielorodzinnej.

Nowoczesna architektura uzupełniona ciepłym, naturalnym drewnem. Optymalne rozkłady powierzchni mieszkalnej z wyraźną dominacją jasnej i obszernej części dziennej. Szereg sprytnych rozwiązań pozwalających na umieszczenie licznych pomieszczeń dodatkowych, podnoszących codzienny komfort Domowników. W budynkach wykorzystane zostały rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.

Duże narożne okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie domów, z których roztacza się widok na rozległe tereny zielone. Domy przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę i komfort.

Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody teren Osiedla Kameralnego został ogrodzony, a bramy i furtki zautomatyzowane. Wjazdy, wejścia do budynków i miejsca parkingowe wyłożyliśmy kostką. Zadbaliśmy również o oświetlenie wewnętrznej ulicy osiedlowej.

To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z bliskości natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia.

Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie aktualnie realizowanych przez nas osiedli Dębowy Park I i II oraz planowanego Przedszkola i Dębowy Park III.

Inwestycja Osiedle Kameralne znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Dębowa (14,3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BDC Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Kameralne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 99 do 118 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni 99 m2 (2 mieszkania),
  • 5-pokojowe o powierzchni 118 m2 (2 mieszkania).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BDC Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: od 99 do 118 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o cenę
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kameralne

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa. W odległości 950 metrów od inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KSIĘCIA ZIEMOWITA 01 (NOWY DWÓR MAZ.).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne w odległości 700 m, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 750 m, Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Olszewski Marek, lek. med. internista. Gabinet, w odległości 500 m Polifarm. Apteka, w odległości 500 m Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej AGA-MED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: E-papierosy i Alkomaty CigArt24.pl Autoryzowany Punkt Sprzedaży Volish, Mild, Provog, Joyetech, P1 w odległości 500 m, Kaufland w odległości 500 m, PIT STOP NDM w odległości 550 m.

Data publikacji: 31 lipca 2014 14:17

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:20

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Warszawska 8
    Nowy Dwór Mazowiecki

+48 22 ...

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Warszawska 8
    Nowy Dwór Mazowiecki

+48 509...

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi BDC Development Sp. z o.o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Osiedle Kameralne

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie