Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 109,14 m² - numer A2

wielicki, Wieliczka, ul. Krakowska 36AInwestycja: Różana 52Deweloper: Aura Real Estate Sp. z o.o.

POWIERZCHNIA109,14 m²
POKOJE5
PIĘTRO1
TERMIN ODDANIA3 kw. 2021
Różana 52

7 zdjęć

Różana 52

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
A2
Cena:
Liczba kondygnacji:
2 poziomy
Pokoje:
5 pokoi
Metraż:
109,14 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Powierzchnie dodatkowe:
balkon o powierzchni 12 m²
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
1 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Różana 52, w której dostępna jest jeszcze 1 podobna oferta

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 109,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Różana 52 w Wieliczce, ul. Krakowska 36A (0.1 km od Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Aura Real Estate Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 8 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 4 oferty o powierzchni od 105 do 109 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Różana 52 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A2 znajduje się na 1 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi.

Dla przyszłych mieszkańców Aura Real Estate Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Apartamenty Różana 52 to nowa, kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim, ulokowana w ciekawej i spokojnej okolicy. Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w grudniu 2021 roku. Projekt przewiduje budowę 8 mieszkań na trzech kondygnacjach naziemnych.

Budynek mieszkalny przyciąga nowoczesnym i wyróżniającym się stylem wykonania. Parter zajmują 4 mieszkania trzypokojowe z dwustronnymi ogrodami. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się 4 przestronne, dwupoziomowe apartamenty czteropokojowe z tarasami.

Dla mieszkańców przewidziano miejsca postojowe zewnętrzne. Cała inwestycja ogrodzona

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Różana 52, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 1 podobne nowe mieszkanie.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Różana 52 to kameralna inwestycja na przedmieściach Krakowa. Usytuowana na granicy Wieliczki i Krakowa daje mieszkańcom komfort życia w spokojnej i cichej okolicy z jednoczesnym dostępem do centrum miast. Apartamenty znajdują się zaledwie 4 km od Rynku Głównego w Wieliczce i 11km od Zamku Królewskiego na Wawelu. Bliskość dróg krajowych i rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych umożliwia w łatwy i szybki sposób dotarcie do centrum kulturowego małopolski. W pobliżu usytuowane są budynki użyteczności publicznej: przedszkole, szkoła. W niedalekiej odległości mieści się market spożywczy.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różana 52 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Różana 52 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielicka Granica Miasta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różana 52 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Hippo Art w odległości 300 m, Przedszkole Niepubliczne "Skakanka" w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Różana 52 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Bazarek, w odległości 430 m znajduje się Bazarek, w odległości 440 m znajduje się Galeria Wieliczka.

Data publikacji: 04.12.2020
Data aktualizacji: 12.04.2021
Aura Real Estate Sp. z o.o. logo

Aura Real Estate Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Wieliczka

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: