Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 94 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Różana 52

11 zdjęć

Różana 52
Różana 52
Różana 52
Różana 52

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Różana 52 to nowa, kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim, ulokowana w ciekawej i spokojnej okolicy. Projekt przewiduje budowę 8 mieszkań na trzech kondygnacjach naziemnych.

Budynek mieszkalny przyciąga nowoczesnym i wyróżniającym się stylem wykonania. Parter zajmują 4 mieszkania trzypokojowe z dwustronnymi ogrodami. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się 4 przestronne, dwupoziomowe apartamenty czteropokojowe z tarasami.

Dla mieszkańców przewidziano miejsca postojowe zewnętrzne. Cała inwestycja ogrodzona

Inwestycja Różana 52 znajduje się w Wieliczce, ul. Krakowska 36A (0.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Aura Real Estate Sp. z o.o.

Inwestycja Różana 52 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Różana 52 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aura Real Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Różana 52 to kameralna inwestycja na przedmieściach Krakowa. Usytuowana na granicy Wieliczki i Krakowa daje mieszkańcom komfort życia w spokojnej i cichej okolicy z jednoczesnym dostępem do centrum miast. Apartamenty znajdują się zaledwie 4 km od Rynku Głównego w Wieliczce i 11km od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Bliskość dróg krajowych i rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych umożliwia w łatwy i szybki sposób dotarcie do centrum kulturowego małopolski.

W pobliżu usytuowane są budynki użyteczności publicznej: przedszkole, szkoła.

W niedalekiej odległości mieści się market spożywczy.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różana 52?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różana 52 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Różana 52 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielicka Granica Miasta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różana 52 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różana 52 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Hippo Art w odległości 300 m, Przedszkole Niepubliczne "Skakanka" w odległości 510 m.

Data publikacji: 04.12.2020
Data aktualizacji: 20.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: