Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Różana 52

Mieszkania na sprzedaż ul. Krakowska, oferowane bezpośrednio przez

Aura Real Estate Sp. z o.o.

Wieliczka, ul. Krakowska 36A

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Różana 52Różana 52

11 zdjęć

Różana 52
Różana 52
Różana 52
Różana 52

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Różana 52 to nowa, kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim, ulokowana w ciekawej i spokojnej okolicy. Projekt przewiduje budowę 8 mieszkań na trzech kondygnacjach naziemnych.

Budynek mieszkalny przyciąga nowoczesnym i wyróżniającym się stylem wykonania. Parter zajmują 4 mieszkania trzypokojowe z dwustronnymi ogrodami. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się 4 przestronne, dwupoziomowe apartamenty czteropokojowe z tarasami.

Dla mieszkańców przewidziano miejsca postojowe zewnętrzne. Cała inwestycja ogrodzona

Inwestycja Różana 52 znajduje się w Wieliczce, ul. Krakowska 36A (0.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez Aura Real Estate Sp. z o.o.

Inwestycja Różana 52 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Różana 52 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aura Real Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Różana 52 to kameralna inwestycja na przedmieściach Krakowa. Usytuowana na granicy Wieliczki i Krakowa daje mieszkańcom komfort życia w spokojnej i cichej okolicy z jednoczesnym dostępem do centrum miast. Apartamenty znajdują się zaledwie 4 km od Rynku Głównego w Wieliczce i 11km od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Bliskość dróg krajowych i rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych umożliwia w łatwy i szybki sposób dotarcie do centrum kulturowego małopolski.

W pobliżu usytuowane są budynki użyteczności publicznej: przedszkole, szkoła.

W niedalekiej odległości mieści się market spożywczy.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różana 52?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różana 52 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 104 metrów od inwestycji Różana 52 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielicka Granica Miasta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różana 52 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różana 52 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Artystyczno-Językowe "Hippo Art" w odległości 301 m, Przedszkole Artystyczno-Językowe "Hippo Art" w odległości 305 m, Przedszkole "Skakanka" w odległości 515 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Różana 52 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 458 m znajduje się Piekarnia "Chleb z masłem", w odległości 664 m znajduje się Delikatesy "Metro", w odległości 964 m znajduje się Sklep spożywczy "Kiwi".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Różana 52 w odległości 719 m znajduje się boisko / kort, w odległości 737 m znajduje się Orlik, w odległości 781 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 04.12.2020
Data aktualizacji: 13.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023