Pilska 2 - etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pilska, oferowane bezpośrednio przez

APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Września, ul. Pilska 2

Pilska 2 - etap IIPilska 2 - etap II

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

60 - 90/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Września - 1374 m

Przystanek Autobusowy - 572 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka edukacyjna, 4 kawiarnie i restauracje, 2 sklepy, 7 obiektów sportowych, 2 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 60 do 90 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W inwestycji Pilska 2 zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 metrowych kawalerek po dwupoziomowe 100 metrowe apartamenty, co daje spore możliwości wyboru odpowiedniej przestrzeni zgodnej z upodobaniami. Większość apartamentów posiada balkon, taras bądź zielone ogródki w zależności od swojej lokalizacji. Balkony oraz tarasy wykończone zostaną balustradami ze stali kwasoodpornej z wypełnieniem ze szkła mlecznego. Ogródki zielone ogrodzone będą płotem panelowym. Zewnętrzne tarasy czy ogródki to idealne rozwiązanie by spędzać wolny czas na świeżym powietrzu ze znajomymi lub rodziną. Dopełnieniem całości to zapewniające komfort cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w hali garażowej i ogólnodostępne, zewnętrzne na terenie inwestycji. Znajdź swoje mieszkanie na Mankowie w atrakcyjnej dzielnicy Wrześni. W II etapie wybudowanych będzie 56 mieszkań. Rozpoczęcie budowy nastąpi we wrześniu 2021 roku, a zakończenie zaplanowano na 30.06.2023r. Klucze do mieszkań zostaną przekazane jesienią 2023r. Sprzedaż mieszkań obu etapów będzie prowadzona równocześnie. Wysoki standard wykończenia budynku oraz niepowtarzalność części wspólnych zawsze wyróżnia nasze inwestycje. Apartamentowiec Pilska 2 to odzwierciedlenie wysmakowania i luksusu. Niepowtarzalny charakter widoczny jest już od zewnątrz. Zróżnicowana bryła budynku, wykusze, tarasy na różnych piętrach to charakterystyczne elementy architektoniczne tej inwestycji. Wykończenie elewacji budynku w kolorystyce bieli, grafitu oraz turkusu to nietuzinkowe rozwiązanie. Dopełnieniem fasady będzie zastosowanie w dolnych partiach budynku czarnego łupku podświetlonego oświetleniem punktowym. Przed wejściem do budynku w ciągu pieszym zastosowane zostanie poziome oświetlenie LED.

Inwestycja Pilska 2 - etap II znajduje się we Wrześni, ul. Pilska 2 (1.4 km od centrum Wrześni), została zrealizowana przez APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Pilska 2 - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pilska 2 - etap II w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 60 do 90 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców APARTON Sp. z o.o. sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Pilska 2 powstaje we Wrześni przy ulicy Pilskiej 2 na Osiedlu Sławno potocznie nazwanym Mankowo. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd do: centrum, obwodnicy miasta, autostrady A2 czy do Wałbrzyskiej Strefy Gospodarczej, w której swoje siedziby mają największe firmy powiatu wrzesińskiego. W sąsiedztwie apartamentowca znajdują się sklepy oraz markety spożywcze, przedszkola, żłobek, szkoły, kościół oraz stacja paliw. Osiedle Pilska 2 położone jest w pobliżu ścieżek rowerowych, prowadzących między innymi do centrum czy nad Zalew Wrzesiński „Lipówka”.

Września to 30-tysięczne miasto, stolica gminy i powiatu, leżące ok. 50 km na wschód od Poznania. Bardzo atrakcyjne tereny inwestycyjne, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna co roku przyciągają nowych inwestorów tworząc z miasta gospodarczą wizytówkę regionu. To właśnie we Wrześni znajduje się duża fabryka Volkswagena, w której produkowany jest model Crafter. Historyczne zabudowania, pomniki przyrody oraz bogate życie kulturalne to tylko nieliczne atuty okolicy. Września należy do gmin o największej liczbie boisk rekreacyjnych, co umożliwia czynne uprawianie dyscyplin sportowych. Zrelaksować i odpocząć na łonie natury pozwalają malownicze tereny, Zalew Lipówka czy ścieżki rowerowe okalające akwen. Liczne przedszkola i szkoły zapewniają najmłodszym mieszkańcom wysoki poziom edukacji.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pilska 2 - etap II?

Września usytuowana jest przy autostradzie A2, łączącej Berlin z Warszawą. Przez miasto przebiegają drogi krajowe: nr 15 (Trzebnica – Krotoszyn – Września – Gniezno – Toruń – Ostróda), nr 92 (Nowy Tomyśl – Poznań – Września – Słupca – Konin – Łowicz). Drogi wojewódzkie nr 432 i 442, poprowadzą mieszkańców do Leszna i Kalisza. Przez miasto dodatkowo przebiega kilka linii kolejowych, a w odległości ok. 1,5 km na północ od stacji przebiega linia kolejowa nr 3 Warszawa Zachodnia – Poznań Główny – Kunowice. PKS Gniezno zapewnia komunikację autobusową na terenie miasta i powiatu. We Wrześni można spotkać także autobusy PKS Poznań, PKS Łódź, PKS Turek, PKS Włocławek, PKS Konin i wiele innych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pilska 2 - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1374 metrów od inwestycji Pilska 2 - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Września.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pilska 2 - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pilska 2 - etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 664 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pilska 2 - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 185 m znajduje się Biedronka, w odległości 827 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pilska 2 - etap II w odległości 839 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 844 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 852 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.08.2022
Data aktualizacji: 05.02.2024
APARTON Sp. z o.o. sp. k. logo

APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Warszawska 13/6 62-300 Września

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: