Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat wrzesiński

30 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowe Osiedle Starczanowskie
  4 kw. 2024

  Nowe Osiedle Starczanowskie

  od 6 500 zł/m2
  ul. Czesława Świdurskiego , Starczanowo, wrzesiński(9.7 km od Wrześni)
  Zakład Betoniarski Piotrowscy
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Centrum Września
  Oferta archiwalna
  Spółka NOWE CENTRUM WRZEŚNIA w miesiącu grudniu 2018 roku rozpoczęła realizację przedsięwzięcia deweloperskiego obejmującego 2 kolejne budynki (budynek B1 i B2) o nowoczesnej architekturze z balkonami, komórkami lokatorskimi i windami. Inwestycja jest prowadzona na podstawie pozwolenia na budowę 943/2018 (WB.6740.803.2018) z dnia 21.11.2018 roku wydanego przez Starostę Wrzesińskiego - działki o nr ewid. gruntu 931/78, 931/73, obręb: 303005_4.0500 Września.Docelowo osiedle będzie zawierało ca 808 mieszkań – 639 lokali mieszkalnych, z czego 106 już wybudowanych przez spółkę NOWE CENTRUM WRZEŚNIA oraz 169 mieszkań już wybudowanych przez spółkę NOWE CENTRUM. Budowa osiedla jest zaplanowana wstępnie na okres kilkunastu lat. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Proponujemy Państwu szeroką gamę lokali mieszkalnych o zróżnicowanej wielkości, położonych w doskonałej lokalizacji, w obrębie ul. Daszyńskiego, w pobliżu parku miejskiego i Wrześnicy. Najbliższe otoczenie osiedla jest w pełni zagospodarowane. W pobliżu znajdują się: ścieżki rowerowe i spacerowe, centra handlowe, basen, lodowisko, przedszkola, szkoły, dworzec PKP i PKS oraz cała niezbędna infrastruktura miejska. Realizowane przedsięwzięcia deweloperskie będące kolejnym etapem zaplanowanej całej inwestycji budowy osiedla obejmują budynki mieszkalne wielorodzinne C1, C2, B1 oraz B2 z balkonami, ogródkami, windą, komórkami lokatorskimi, halą garażową oraz pomieszczeniami dodatkowymi

  Nowe Centrum Września

  ul. Daszyńskiego , Września(0.7 km od centrum)
  Nowe Centrum Września
 • Września - Osiedle Zielone Wzgórza
  Oferta archiwalna

  Września - Osiedle Zielone Wzgórza

  od 3 800 zł/m2
  ul. Bronisławy Śmidowicz , Września(1.4 km od centrum)
  Plandex
 • Nowa Gorzelnia
  Oferta archiwalna
  Nowa Gorzelnia jest kontynuacją wybudowanego przez nas tuż obok Osiedla Apart Opieszyn. Całość tworzyć będzie nowe miejsce we Wrześni, nie tylko najbardziej ekskluzywne, wyróżniające się bogatą architekturą ale również miłe i wygodne dla mieszkańców.Nowe budynki będą położone wśród terenów zielonych, a jednocześnie w ścisłym centrum Wrześni. Z okien apartamentowców będzie można podziwiać piękny widok na zieleń, ścieżki spacerowe i jedyny w swoim rodzaju staw oraz rzekę - Wrześnicę.Architektura budynków nawiązuje swoim charakterem do dawnej działalności tego miejsca. Stara gorzelnia objawia się teraz w nowej odsłonie. O jej istnieniu przypomina przede wszystkim odrestaurowany i wkomponowany w zabudowania komin, tablica informacyjna, wystrój klatek schodowych, nazwy pięter jak np. Słodownia, Destylownia oraz sama nazwa osiedla „Nowa Gorzelnia”Zadbaliśmy aby to miejsce wyróżniało się na tle innych inwestycji, miało swój charakter, indywidualizm a jednocześnie przypilnowaliśmy aby cena za lokale nie była wyższa niż sprzedanego obok Osiedla Apart Opieszyn.Elewacja budynku utrzymana jest w kolorystyce bieli i szarości, uwydatniając piękno i różnorodność naturalnych cegieł z których wybudowane będą ściany parteru.Nowoczesne balustrady ze stali nierdzewnej na balkonach w połączeniu ze szkłem dodadzą elewacji nowoczesnego charakteru.Niewątpliwym elementem nawiązującym do dawnego charakteru ówczesnej gorzelni jest zabytkowy komin, który został odrestaurowany i wpasowany w nowoczesną bryłę budynku.Budynki zostały wyposażone w trzy cichobieżne windy.Inwestycja „Nowa Gorzelnia” wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta, ale jednocześnie pragnących uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujący się w pobliżu park oraz staw, tworzą przyjazne otoczenie zachęcające do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.To inwestycja dla wymagających ludzi, ceniących komfort, bezpieczeństwo i zacisze własnego mieszkania.

  Nowa Gorzelnia

  od 4 400 zł/m2
  ul. Kaliska , Września(0.5 km od centrum)
  APARTON Sp. z o.o. sp. k.
 • Września
  Oferta archiwalna
  Inwestycja deweloperska stanowiąca nowe osiedle ul. Słowackiego we Wrześni (36,3 km od Poznania), to zespół trzech pięciokondygnacyjnych budynków, w których zaprojektowano 310 komfortowych mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 32 m2 do 64 m2 .Autorem projektu jest Architektoniczna Pracownia Autorska ARPA Profesora Jerzego Gurawskiego z Poznania.Wszystkie mieszkania mają dobrze rozplanowane powierzchnie, które w prosty sposób można dostosować do indywidualnych potrzeb. Do każdego lokalu przyporządkowana jest nieodpłatna komórka lokatorska. Istnieje również możliwość dokupienia garażu. Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi, bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej ocieplone styropianem. Oddawane będą lokatorom w stanie deweloperskim tzn. całkowicie wykończonym, jedynie bez paneli, płytek ceramicznych i drzwi wewnętrznych oraz białego montażu. Na etapie budowy wszelkie zmiany będzie można wykonać na życzenie klienta bezpłatnie.Każde mieszkanie zostanie wyposażone w osobny podlicznik ciepła - dzięki czemu przyszli lokatorzy będą mogli w pełni kontrolować wydatki związane z ogrzewaniem swoich czterech ścian. Dbając o komfort proponujemy Państwu: ogrzewanie podłogowe w łazienkach, elektryczne rolety zewnętrzne, wejście do garażu od strony klatek schodowych, bramy garażowe na pilota oraz cichobieżne windy.Nie ma problemu, aby finansować zakup mieszkania z kredytów. Inwestor udostępnia wszystkie potrzebne dokumenty niezbędne do uruchomienia kredytu hipotecznego. Poszczególne wpłaty za mieszkanie rozłożone są w czasie, tak by następowały równolegle z postępem robót.Budynek A: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.Budynek B: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

  Września

  od 3 190 zł/m2
  ul. Słowackiego , Września(1.5 km od centrum)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • Osiedle Brylantowe V etap
  Oferta archiwalna
  Willa miejska jest budynkiem wielorodzinnym, trzykondygnacyjnym. Została usytuowana na przestronnej działce i nie posiada w sąsiedztwie wysokiej zabudowy wielorodzinnej.Mieszkania posiadają jasne salony z aneksem kuchennym i balkonami lub tarasami (na parterze) oraz funkcjonalny układ pokoi. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej do każdego mieszkania. W bryle budynku powstanie również 6 garaży.

  Osiedle Brylantowe V etap

  od 3 499 zł/m2
  ul. Księżycowa , Września(0.1 km od Wrześni)
  Budex Development

Informacje o powiecie wrzesińskim

W powiecie wrzesińskim dostępnych jest 30 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w powiecie wrzesińskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 80 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (4 mieszkania).
 • 2-pokojowe (12 mieszkań).
 • 3-pokojowe (11 mieszkań).
 • 4-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie wrzesińskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie wrzesińskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: