Kompleks Zachodnia II coraz bliżej końca

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 19.07.2018,

Data aktualizacji: 02.04.2019

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosu
Kompleks Zachodnia II coraz bliżej końca
Wraz z końcem października zakończy się kolejny etap budowy osiedla Kompleks Zachodnia.

Trzy wielokondygnacyjne budynki przy ulicy Godlewskiego wzbogacą osiedle o 330 lokali o zróżnicowanej powierzchni od 40 do 90 mkw., wraz z komórkami lokatorskimi, placem zabaw oraz podziemnymi halami garażowymi. Aktualnie elewacja na wszystkich budynkach wykonana jest już w 70%.

Kompleks Zachodnia mieszcząca się przy ul. Godlewskiego w Zielonej Górze wraz z końcem roku zyska kolejne trzy budynki, a pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze już na przełomie października i listopada. – Jak informuje generalny wykonawca, elewacja we wszystkich budynkach jest wykonana w 70%, natomiast posadzki i sieci zewnętrzne są przygotowane w 80%.– mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development.

Powstający II etap to trzy 6-ciokondygnacyjne budynki, w ramach których powstaje 330 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Metraż dostępnych jeszcze lokali waha się między od 60,17 do 90,98 mkw. Są to dwu-, trzy- oraz czteropokojowe mieszkania z aneksem kuchennym, a każde z nich wyposażone jest w ogródek lub przestronny balkon. Cena rozpoczyna się już od 3 850 zł za mkw.

EBF Development zadbał o ważne i niezbędne w codziennym życiu udogodnienia. Na każdej klatce schodowej pojawi się cichobieżna winda, dostępna z poziomu hali garażowej,elementy małej architektury: chodniki, oświetlenie, ławki. – Dokładamy wszelkich starań, by nasi mieszkańcy byli zadowoleni z wyboru Kompleksu Zachodnia.

Dlatego staramy się wzbogacać osiedle o dodatkowe elementy małej architektury. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach powstanie plac zabaw,  będzie do doskonałe miejsce do zawiązywania sąsiedzkich przyjaźni. – informuje Izabela Woźnica-Letka. Warto zaznaczyć, że w cenie mieszkania znajdują się także komórki lokatorskie. – Wiemy, że dodatkowa przestrzeń gospodarcza zawsze się przyda. Może ona pełnić rolę spiżarki, garażu dla rowerów czy innych sprzętów. Dlatego każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską. – dodaje Izabela Woźnica-Letka.

Dodatkowym atutem posiadania własnego M przy ul. Godlewskiego jest dobre skomunikowanie osiedla z resztą miasta, bliskość Parku Piastowskiego, bogate zaplecze edukacyjno-usługowe oraz bliskość wielu sklepów .

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: