EBF Development logo

EBF Development

Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 11
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Kiedy w 1990 roku Przedsiębiorstwo Budowlano EKONBUD-FADOM rozpoczynało działalność wiedzieliśmy jedno: Pragniemy stworzyć solidną, znaną w regionie firmę, która będzie zmieniała szarą jeszcze wówczas rzeczywistość.

Po blisko 25 latach działalności oddaliśmy do użytku ponad 5000  kluczy do nowych mieszkań.

Realizujemy budowy dla różnych odbiorców.

Naszym klientem są zarówno osoby fizyczne i prywatni inwestorzy, jak towarzystwa budownictwa społecznego (KTBS, RTBS), urzędy miejskie i spółdzielnie mieszkaniowe.

Naszym założeniem jest, by budowane przez nas domy i osiedla były nie tylko dobre jakościowo i funkcjonalnie, ale też komponowały się z naturalnym otoczeniem.

Dlatego stawiamy domy w otoczeniu parków i lasów, jak zielonogórskie osiedle przy ulicy Botanicznej – Waszczyka (główna nagroda “Mister Budowy 2005”), czy poznańskie “Żurawie Stawy”, budowane w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Żurawiniec.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, budujemy również własne osiedla domków jednorodzinnych, jak VillaNowa – zabudowa domów szeregowych w klasycznym, angielskim stylu.

Posiadamy w sprzedaży 58 nieruchomości w 6 inwestycjach

Wszystkie
Poznań
Zielona Góra
 • Green Home - etap VI
  1 kw. 2024
  Osiedle GREEN HOME - VI etap - to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze (w pobliżu Szosy Kisielińskiej). Jest to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków. Różnorodność mieszkań pozwala naszym Klientom idealnie dostosować lokal do stylu życia i potrzeb. Usytuowanie w malowniczej okolicy, wśród lasów z pewnością zadowoli każdego miłośnika

  Green Home - etap VI

  ul. Suwalska , Zielona Góra(4.2 km od centrum)
  EBF Development
 • Lisia Apartamenty
  gotowe
  Aktualną ofertą EBF Development w Zielonej Górze jest nowoczesna inwestycja - APARTAMENTY LISIA przy ul. Lisiej. Położony w niedalekiej odległości od centrum budynek stanowi ciekawą propozycję zarówno dla osób poszukujących własnego m, jak i traktujących zakup nowego mieszkania, jako inwestycję. W pobliżu znajduje się szkoła, duży market budowlany, liczne punkty handlowe i usługowe. Architektura

  Lisia Apartamenty

  ul. Lisia 12,14,16 , Zielona Góra(1.1 km od centrum)
  EBF Development
 • Reduta Nowe Podolany - budynek 10
  2 kw. 2024

  Reduta Nowe Podolany - budynek 10

  ul. Jasielska , Podolany, Jeżyce, Poznań(4.3 km od centrum)
  EBF Development
 • Apartamenty Bergera
  gotowe

  Apartamenty Bergera

  ul. Gothilfa Bergera , Osiedle Wilda, Wilda, Poznań(1.5 km od centrum)
  EBF Development
 • Zdrojowa Polana - etap II
  1 kw. 2024
  Osiedle ZDROJOWA POLANA - to atrakcyjny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze (w pobliżu ogródków działkowych ROD KOLEJARZ). Będzie to zespół w sumie 8 budynków czteropiętrowych z windami i z podziemnymi halami garażowymi. Budynki usytuowanie są w niedalekim sąsiedztwie malowniczej okolicy Gęśnika, co z pewnością zadowoli każdego

  Zdrojowa Polana - etap II

  od 6 900 /m2
  ul. Zdrojowa , Zielona Góra(2.2 km od centrum)
  EBF Development
 • Moniuszki 9ABCD
  gotowe
  Najnowszą ofertą EBF Development w Zielonej Górze jest nowoczesna inwestycja - przy ul. Stanisława Moniuszki 9ABCD, położona pomiędzy ulicami: Długą i Jedności. Budynek położony w ścisłym centrum Zielonej Góry pomiędzy Hotelem Ruben, a Zespołem Szkół Ekonomicznych. Oferujemy bliskość bogatej infrastruktury na wyciagnięcie ręki: Planetarium, Palmiarnia, Rektorat, Centrum handlowe Focus Mall. Jest

  Moniuszki 9ABCD

  ul. Stanisława Moniuszki 9 , Zielona Góra(0.3 km od centrum)
  EBF Development

Zakończyliśmy sprzedaż 14 inwestycji

Kontakt

EBF Development logo
EBF Development
Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 11
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: