EBF Development logo

EBF Development

Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 11
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Kiedy w 1990 roku Przedsiębiorstwo Budowlano EKONBUD-FADOM rozpoczynało działalność wiedzieliśmy jedno: Pragniemy stworzyć solidną, znaną w regionie firmę, która będzie zmieniała szarą jeszcze wówczas rzeczywistość.

Po blisko 25 latach działalności oddaliśmy do użytku ponad 5000  kluczy do nowych mieszkań.

Realizujemy budowy dla różnych odbiorców.

Naszym klientem są zarówno osoby fizyczne i prywatni inwestorzy, jak towarzystwa budownictwa społecznego (KTBS, RTBS), urzędy miejskie i spółdzielnie mieszkaniowe.

Naszym założeniem jest, by budowane przez nas domy i osiedla były nie tylko dobre jakościowo i funkcjonalnie, ale też komponowały się z naturalnym otoczeniem.

Dlatego stawiamy domy w otoczeniu parków i lasów, jak zielonogórskie osiedle przy ulicy Botanicznej – Waszczyka (główna nagroda “Mister Budowy 2005”), czy poznańskie “Żurawie Stawy”, budowane w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Żurawiniec.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, budujemy również własne osiedla domków jednorodzinnych, jak VillaNowa – zabudowa domów szeregowych w klasycznym, angielskim stylu.

Posiadamy w sprzedaży 96 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Zdrojowa Polana - etap II
  1 kw. 2024
  Osiedle ZDROJOWA POLANA - to atrakcyjny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany pomiędzy ulicami Zdrojową, Źródlaną i Rzeźniczaka w Zielonej Górze (w pobliżu ogródków działkowych ROD KOLEJARZ). Będzie to zespół w sumie 8 budynków czteropiętrowych z windami i z podziemnymi halami garażowymi. Budynki usytuowanie są w niedalekim sąsiedztwie malowniczej okolicy Gęśnika, co z pewnością zadowoli każdego

  Zdrojowa Polana - etap II

  od 6 900 zł/m2
  ul. Zdrojowa , Zielona Góra(2.2 km od centrum)
  EBF Development
 • Moniuszki 9ABCD
  4 kw. 2023
  Najnowszą ofertą EBF Development w Zielonej Górze jest nowoczesna inwestycja - przy ul. Stanisława Moniuszki 9ABCD, położona pomiędzy ulicami: Długą i Jedności. Budynek położony w ścisłym centrum Zielonej Góry pomiędzy Hotelem Ruben, a Zespołem Szkół Ekonomicznych. Oferujemy bliskość bogatej infrastruktury na wyciagnięcie ręki: Planetarium, Palmiarnia, Rektorat, Centrum handlowe Focus Mall. Jest

  Moniuszki 9ABCD

  ul. Stanisława Moniuszki 9 , Zielona Góra(0.3 km od centrum)
  EBF Development

Zakończyliśmy sprzedaż 14 inwestycji

Kontakt

EBF Development logo
EBF Development
Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 11
Strona internetowa dewelopera

EBF Development - wiadomości

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: