Diasfera Łódzka – nowa inwestycja w centrum Łodzi

Duda Holding

Data publikacji: 28.09.2018, Data aktualizacji: 18.03.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 15 głosów

Diasfera Łódzka – nowa inwestycja w centrum Łodzi
Diasfera Łódzka oddalona zaledwie o kilka minut spaceru od ulicy Piotrkowskiej, radykalnie odwraca dominujący obecnie trend, jakim jest budowanie na obrzeżach i przedmieściach.

Fasada budynku łączy nowoczesny styl z nawiązaniami do tradycyjnej, kamienicznej architektury Łodzi. Przyszły kształt inwestycji prezentuje innowacyjna makieta multimedialna, pozwalająca odbyć wirtualny spacer po budynku i przyjrzeć się temu, jak już wkrótce będzie wyglądać: zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

Lokalizacja: centrum na wyciągnięcie ręki

Budynek Diasfery położony będzie pomiędzy ulicami Kilińskiego a Targową; przy ulicy, która dopiero oczekuje na nadanie nazwy. Zaledwie 900 metrów dzielić go będzie od Piotrkowskiej. Atrakcje takie jak Centrum OFF Piotrkowska, Galeria Łódzka, Park Źródliska czy inne ważne punkty miasta znajdują się
w obrębie niedługiego spaceru od inwestycji. To sprawia, że mieszkańcy Diasfery będą mieć rozrywki i udogodnienia miasta na wyciągnięcie ręki. Bliskość punktów sieci transportu publicznego dodatkowo usprawni poruszanie się po mieście.

Budynek: nowoczesna kamienica

Diasfera zaprojektowana została przez poznańskie pracownie MODO Architektura i ZOKO Architekci. Fasada Diasfery będzie pomostem między tradycyjnymi budynkami znanymi z dawnej Łodzi
a nowoczesnymi rozwiązaniami podpatrzonymi w miastach zachodniej Europy. Dzięki temu elewacja budynku gładko wpasuje się w otoczenie, jednocześnie odświeżając wygląd okolicy i wytyczając kierunek rozwojowi tego obszaru. Parterowe mieszkania wyposażone będą w ogródki lokatorskie. Na dziedzińcu powstanie plac zabaw dla dzieci.

Mieszkania: dla młodych, energicznych, kochających Łódź

Mieszkania w Diasferze, a będzie ich 201 w I etapie, będą miały powierzchnie od 25 do 95 m2. Ich ceny rozpoczynają się już od 5300 zł/m2. Wśród lokali znajdą się kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Starannie zaprojektowane pomieszczenia pozwolą na dopasowanie mieszkania do indywidualnych potrzeb nabywców.

Rozkład mieszkań wraz z przykładowymi aranżacjami można obejrzeć już teraz, udając się do biura sprzedaży przy ulicy Kilińskiego 138 (naprzeciwko hotelu Ambasador). Innowacyjna makieta multimedialna pozwala na dokładne przyjrzenie się Diasferze takiej, jaką stanie się dopiero w ostatnim kwartale 2020 roku. Wirtualny spacer po inwestycji odbywać można w godzinach pracy biura, od poniedziałku do piątku od 9 do 17 i w soboty od 9 do 13. Warto odwiedzić biuro osobiście, aby napić się kawy, porozmawiać o Diasferze i zarezerwować lub kupić mieszkanie.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: