Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Lusówko, powiat poznański

4 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Rozalin
  1 kw. 2023
  Osiedle domów jednorodzinnych Rozalin położone jest w Lusówku, przy drodze powiatowej Lusówko-Więckowice. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie zaledwie 20 kilometrów od centrum Poznania. Wzdłuż pobliskiego Jeziora Lusowskiego przebiega dobrze oznakowany, jeden z najciekawszych szlaków turystycznych w Wielkopolsce. Osiedle łączy w sobie komfort, przyjazną i nowoczesną architekturę oraz nowoczesne i staranne wykonanie budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Ponadto oferuje niemal nieograniczone możliwości rekreacji.Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest kompletna instalacja elektryczna, C.O. wraz z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z kostki betonowej. Każdy nowo oddany dom posiada dostęp zarówno do drogi, jak i chodników. Zadbano również o pełne oświetlenie uliczne osiedla. Teren posiada kanalizację deszczową.

  Osiedle Rozalin

  od 5 500 zł/m2
  ul. Agawy , Lusówko, poznański(8.2 km od Poznania)
  Novum plus
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Rozalin
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów jednorodzinnych Rozalin i Nowy Rozalin położone jest w Lusówku, przy drodze powiatowej Lusówko-Więckowice. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie zaledwie 20 kilometrów od centrum Poznania. Wzdłuż pobliskiego Jeziora Lusowskiego przebiega dobrze oznakowany, jeden z najciekawszych szlaków turystycznych w Wielkopolsce. Osiedle łączy w sobie komfort, przyjazną i nowoczesną architekturę oraz nowoczesne i staranne wykonanie budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Ponadto oferuje niemal nieograniczone możliwości rekreacji.Osiedle Rozalin i Nowy Rozalin jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest kompletna instalacja elektryczna, C.O. wraz z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z kostki betonowej. Każdy nowo oddany dom posiada dostęp zarówno do drogi, jak i chodników. Zadbano również o pełne oświetlenie uliczne osiedla. Teren posiada kanalizację deszczową.Całość projektu to 3 zespoły budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej w segmentach 5, 5 i 7 domów.Inwestycja składa się z 34 mieszkań od 41m2 do 76,9 m2 w dwóch typach: A i B.

  Osiedle Rozalin

  od 4 011 zł/m2
  ul. Agawy , Lusówko, poznański(8.2 km od Poznania)
  Novum plus
 • Osiedle Rozalin
  Oferta archiwalna

  Osiedle Rozalin

  od 3 600 zł/m2
  ul. Storczyka , Lusówko, poznański(8.3 km od Poznania)
  Covador Sp. z o.o.
 • Lusówko-Rozalin
  Oferta archiwalna
  Osiedle w Lusówku – Rozalinie to propozycja dla osób ceniących sobie spokój, komfort i bliskość aglomeracji poznańskiej. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone jest w niezwykle urokliwej i malowniczej okolicy jeziora i lasu Lusowskiego.Sąsiedztwo osiedla to szczególnie atrakcyjne tereny zielone, idealne dla osób ceniących sobie spokój oraz poszukujących miejsca do uprawiania sportów rekreacyjnych.Komfort zamieszkania w ciszy podmiejskiej zabudowy połączyliśmy z pełną infrastrukturą: pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz kościół.

  Lusówko-Rozalin

  ul. Doplewska , Lusówko, poznański(8 km od Poznania)
  Erigo Development Sp z o.o.

Informacje o Lusówku

W Lusówku dostępne są 4 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Lusówku nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Lusówku dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 127 do 187 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 699 215 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Lusówku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: