Osiedle Rozalin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Agawy, oferowane bezpośrednio przez

Novum plus

poznański, Lusówko, ul. Agawy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 814 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle RozalinOsiedle Rozalin

8 zdjęć

Osiedle Rozalin
Osiedle Rozalin
Osiedle Rozalin
Osiedle Rozalin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

dwuspadowy

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych Rozalin i Nowy Rozalin położone jest w Lusówku, przy drodze powiatowej Lusówko-Więckowice. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie zaledwie 20 kilometrów od centrum Poznania. Wzdłuż pobliskiego Jeziora Lusowskiego przebiega dobrze oznakowany, jeden z najciekawszych szlaków turystycznych w Wielkopolsce. Osiedle łączy w sobie komfort, przyjazną i nowoczesną architekturę oraz nowoczesne i staranne wykonanie budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Ponadto oferuje niemal nieograniczone możliwości rekreacji.

Osiedle Rozalin i Nowy Rozalin jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest kompletna instalacja elektryczna, C.O. wraz z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z kostki betonowej. Każdy nowo oddany dom posiada dostęp zarówno do drogi, jak i chodników. Zadbano również o pełne oświetlenie uliczne osiedla. Teren posiada kanalizację deszczową.

Całość projektu to 3 zespoły budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej w segmentach 5, 5 i 7 domów.

Inwestycja składa się z 34 mieszkań od 41m2 do 76,9 m2 w dwóch typach: A i B.

Inwestycja Osiedle Rozalin znajduje się w Lusówku, ul. Agawy (8.2 km od Poznania), została zrealizowana przez Novum plus.

Inwestycja Osiedle Rozalin została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rozalin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novum plus przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem Osiedla jest jego lokalizacja – z dala od zgiełku miasta, w sercu „zielonych płuc” Wielkopolski.

Najważniejsze drogi prowadzące do centrum Poznania:

- droga nr 92 (ul. Dąbrowskiego) – dwupasmowa, bezkolizyjna, oddalona od osiedla ok. 3,5 km

- droga 307 (ul. Bukowska) – dwupasmowa, bezkolizyjna (od węzła Zakrzewo na Zachodniej Obwodnicy Poznania) oddalona od osiedla ok. 3 km

- autostrada A2 (węzeł Buk lub zjazd z Zachodniej Obwodnicy Poznania), oddalona od osiedla ok. 6 km.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Rozalin?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rozalin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 452 metrów od inwestycji Osiedle Rozalin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lusówko/Storczyka n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Rozalin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rozalin znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Pysie Misie: Żłobek Niepubliczny w odległości 523 m, przedszkole w odległości 903 m, Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu w odległości 924 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rozalin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 419 m znajduje się Żabka.

Data aktualizacji: 08.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: