Osiedle Rozalin

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovum plus

Ceny od: 4 011 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rozalin dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C7/II
5
89,5 m²
-
359 000 zł4 011 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Rabat w wysokości MDM!

  Skorzystaj z rabatu w wysokości dopłaty programu MDM na ostatnie dostępne mieszkania na Osiedlu Rozalin.* Twoje pierwsze M. Komfort od zaraz, możliwości na lata. * Kwota rabatu 20 352 zł.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych Rozalin i Nowy Rozalin położone jest w Lusówku, przy drodze powiatowej Lusówko-Więckowice. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie zaledwie 20 kilometrów od centrum Poznania. Wzdłuż pobliskiego Jeziora Lusowskiego przebiega dobrze oznakowany, jeden z najciekawszych szlaków turystycznych w Wielkopolsce. Osiedle łączy w sobie komfort, przyjazną i nowoczesną architekturę oraz nowoczesne i staranne wykonanie budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Ponadto oferuje niemal nieograniczone możliwości rekreacji.Osiedle Rozalin i Nowy Rozalin jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest kompletna instalacja elektryczna, C.O. wraz z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z kostki betonowej. Każdy nowo oddany dom posiada dostęp zarówno do drogi, jak i chodników. Zadbano również o pełne oświetlenie uliczne osiedla. Teren posiada kanalizację deszczową.Całość projektu to 3 zespoły budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej w segmentach 5, 5 i 7 domów.Inwestycja składa się z 34 mieszkań od 41m2 do 76,9 m2 w dwóch typach: A i B.

Inwestycja Osiedle Rozalin znajduje się w Lusówku, ul. Agawy (8.2 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Novum plus.

Inwestycja Osiedle Rozalin jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rozalin pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 90 metrów kwadratowych w cenie od 4 011 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 5-pokojowe o powierzchni od 90 m2 w cenie od 359 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novum plus przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
dwuspadowy
Ogrzewanie
gazowe
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 90 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 359 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 4 011 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rozalin

Niewątpliwym atutem Osiedla jest jego lokalizacja – z dala od zgiełku miasta, w sercu „zielonych płuc” Wielkopolski. Najważniejsze drogi prowadzące do centrum Poznania: - droga nr 92 (ul. Dąbrowskiego) – dwupasmowa, bezkolizyjna, oddalona od osiedla ok. 3,5 km - droga 307 (ul. Bukowska) – dwupasmowa, bezkolizyjna (od węzła Zakrzewo na Zachodniej Obwodnicy Poznania) oddalona od osiedla ok. 3 km - autostrada A2 (węzeł Buk lub zjazd z Zachodniej Obwodnicy Poznania), oddalona od osiedla ok. 6 km.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rozalin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Osiedle Rozalin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lusówko/Storczyka.

Data publikacji: 18.11.2015

Data aktualizacji: 23.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie