Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Warszawa, Ursus

3 oferty w 1 inwestycji w tym 6 ofert promocyjnych

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 821 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ursus Nova
  1 kw. 2023
  Ursus Nova to nowo powstająca inwestycja na terenie warszawskiej dzielnicy Ursus Czechowice przy ulicy Górna Droga.Dzielnica stawia na rozwój i polepszanie jakości życia mieszkańców, przyciąga dużą ilością zieleni, miejsc rekreacji, sportu i aktywnego wypoczynku. Ursus posiada bardzo dobrą oferta edukacyjną, która jest wysoko oceniana przez rodziców, dzieci oraz młodzież.Ursus Nova łączy w sobie bezpieczeństwo dzielnicy, harmonię z otaczającą przyrodą - z dala od miejskiego zgiełku, przystępną cenę oraz dogodną komunikację do centrum i poza miasto.Projektowany obiekt to budynek mieszkalny wielorodzinny:- 136 lokale mieszkalne- 3 lokale usługowe na parterze z witrynami- parking podziemny- parking naziemny, plac zabaw, liczne nasadzenia oraz mini skwer.Szeroka rozpiętość powierzchni mieszkań od 32 m2 do 95 m2 stanowi atrakcyjną ofertę dla singli, par, rodzin z dziećmi oraz inwestorów.Kupując mieszkanie czy też lokal, zapewniasz sobie pełną własność gruntu, co pozwoli w przyszłości uniknąć niespodziewanych dodatkowych opłat.Inwestycja jest objęta ochroną Ustawy Deweloperskiej.

  Ursus Nova

  ul. Górna Droga 13 , Czechowice, Ursus, Warszawa(11 km od centrum)
  FB Antczak
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ursus Centralny
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ursus Centralny jest największym projektem w portfolio Ronson Development.Inwestycję wyróżnia znakomita lokalizacja zapewniająca dogodny dostęp do pobliskiej infrastruktury.Z Ursusa Centralnego jest zaledwie kilkaset metrów do pobliskich supermarketów oraz stacji szybkiej kolei miejskiej.Z pewnością przyszłych mieszkańców zadowoli fakt, że na osiedlu powstanie szkoła, liczne usługi oraz bulwar z licznymi atrakcjami takimi jak : fontanny, place zabaw czy strefy fitness.

  Ursus Centralny

  ul. Gierdziejewskiego , Szamoty, Ursus, Warszawa(9.7 km od centrum)
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Klonowy Zakątek
  Oferta archiwalna
  Nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 50,23 m² w skład którego wchodzą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, zlokalizowany jest w jednym z budynków osiedla Klonowy Zakątek przy ul. Ochockiej, na warszawskim Ursusie. Jego obecny wygląd stanowią następujące pomieszczenia: przedsionek, duże pomieszczenie usługowe, miejsce na magazyn, pomieszczenie socjalne oraz WC. Jednak aranżację lokalu można dostosować do indywidualnych potrzeb, gdyż ścianki działowe nadają się do demontażu. Przynależą do niego dwa miejsca postojowe, które znajdują się w garażu podziemnym.Lokal jest przestronny i ustawny w związku z czym sprawdzi się jako idealne miejsce na prowadzenie własnego biznesu. Biuro rachunkowe, usługi kosmetyczne czy fryzjerskie, kancelaria notarialna lub prawna… Rodzaje usług, jakie można tu świadczyć to niekończąca się lista.Ponadto, jest możliwość, aby przearanżować lokal na mieszkanie dwu- lub trzypokojowe.Poza zaletami samego lokalu warto zwrócić uwagę na jego położenie, czyli bardzo dobre skomunikowanie z miastem (ok 15 minut do Centrum) oraz najbliższe sąsiedztwo. Lokal położony jest na osiedlu Klonowy Zakątek, które zostało oddane do użytkowania w 2018 roku. W pięciu budynkach znajduje się 95 mieszkań, pod budynkami – podziemny parking dla samochodów a przy wjeździe – ogólnodostępny parking dla gości.STANDARD WYKONANIAKlonowy Zakątek to projekt zrealizowany z najwyższą dbałością o jakość i detale wykończenia.Wysoki standard inwestycji podkreślają:· niska i kameralna zabudowa· ponadczasowa, nowoczesna architektura· eleganckie wejścia do budynków· cichobieżne windy z poziomu garażu podziemnego· okna o wysokiej dźwiękoszczelności i niskiej przenikalności termicznej· duże przeszklenia, zapewniające dobre doświetlenie pomieszczeń· szlachetne materiały wykończeniowe· energooszczędne oprawy ledowe· pełne ściany wewnętrzne o wysokiej dźwiękoszczelności

  Klonowy Zakątek

  od 10 022 zł/m2
  ul. Ochocka 1AA , Czechowice, Ursus, Warszawa(10.5 km od centrum)
  Albero Invest
 • Metamorfoza Ursus
  Oferta archiwalna
  Metamorfoza Ursus to nasza najnowsza i nowoczesna inwestycja tj. zaprojektowany przez jednych z najlepszych warszawskich architektów z pracowni GRUPY 5 kameralny 3-piętrowy budynek mieszkalny z usługami w parterze, podziemnym garażem oraz starannie zagospodarowanym terenem zlokalizowany przy ul. St. Wojciechowskiego 17 w Ursusie z dodatkowym wjazdem od ulicy Orląt Lwowskich Chcemy tutaj stworzyć przyjazne miejsce do życia i wypoczynku. Jesteśmy przekonani, że ten innowacyjny budynek idealnie wpisze się w różnorodną formę zabudowy centralnej części dzielnicy Ursus..

  Metamorfoza Ursus

  ul. Stanisława Wojciechowskiego 17 , Niedźwiadek, Ursus, Warszawa(9.8 km od centrum)
  Petro Development Sp. z o.o.
 • Ursa Park
  Oferta archiwalna
  URSA Park jest kolejną częścią osiedla Unidevelopment S.A. i CPD S.A. realizowanego w dzielnicy Ursus. Nowa inwestycja powstaje na nieruchomości przyległej do ukończonego projektu URSA Smart City i nawiązuje do niego swoim charakterem. Będzie zrealizowana w 2 etapach. W pierwszym z nich powstanie 189 mieszkań, a w drugim 196 lokali o powierzchniach od 33 m2 do 92 m2. Większość oferty stanowią mieszkania dwu- oraz trzypokojowe. W URSA Park planowanych jest również 385 miejsc garażowych oraz 10 lokali usługowych usytuowanych od strony ul. Dyrekcyjnej.Zagospodarowanie części wspólnych osiedla i otwarta przestrzeń zapewnią spójność nieruchomości z jej otoczeniem, które już teraz ma dużo do zaoferowania mieszkańcom i również rozwija się zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Według jego założeń, obszar, na którym znajdowały się dawniej zakłady „Ursus”, staje się tętniącym życiem i przyjaznym terenem miejskim. Powstanie na nim zrównoważona zabudowa mieszkaniowa z zapleczem usługowym i placówkami publicznymi oraz powierzchnie biurowe.

  Ursa Park

  ul. Hennela 10 , Szamoty, Ursus, Warszawa(8.9 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • Next Ursus
  Oferta archiwalna
  Osiedle Next Ursus to projekt francuskiego developera Nexity, zlokalizowany przy ul. Posag 7 Panien 16. Trzeci etap inwestycji tworzyć będzie 7 kondygnacyjny budynek Unique.W budynku Unique powstanie 178 mieszkań. Biała stolarka okienna, przestronne balkony, a także funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania będą tym co ucieszy najbardziej wymagających Klientów. Dużym atutem jest stonowana architektura budynku oraz szerokie odległości pomiędzy sąsiadującymi budynkami.W sprzedaży znajda się mieszkania 1,2 i 3 pokojowe od 27 do 66 m2. Garaż podziemny i naziemny, komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz lokale usługowe (od 57 do 114m2) ułatwią życie mieszkańcom. Na częściach wspólnych powstanie obszerna aranżacja zieleni zarówno nieopodal budynku, jak i na terenie całego osiedla.Oddanie do użytkowania:I Etap - 3 kw. 2019II Etap - 3 kw. 2020III Etap - 1 kw.2021

  Next Ursus

  ul. Posag 7 Panien 16 , Szamoty, Ursus, Warszawa(9.3 km od centrum)
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Eolian Park (budynek Stromboli)
  Oferta archiwalna
  Eolian Park to inwestycja obejmująca pięć budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości liczącej od czterech do sześciu kondygnacji, przy czym budynki sześcio-piętrowe zostaną wykończone kaskadowo.Otoczenie budynków jak i same obiekty będą zbudowane w stylu śródziemnomorskim. Inspiracją nazwy osiedla były Wyspy Eolskie położone na północy od Sycylii.Nazwy budynków pochodzą od nazw poszczególnych wysp wchodzących w skład archipelagu: Stromboli,Salina, Lipari,Vulcano i Panarea.W ramach pierwszego etapu został zrealizowany i oddany do użytkowania budynek STROMBOLI . Jest prowadzona sprzedaż mieszkań o powierzchni od 67m2 do 97m2.W pozostałych budynkach będą mieszkania jedno, dwu, trzy i cztero- pokojowe o powierzchni od 34 m2 do 82,5 m2 .Na parterze budynku, przy ulicy Ryżowej przewidziano też lokale usługowe.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany dużą ilością cieszącą oko zielenią, a także placami zabaw dla dzieci. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom osiedle objęte zostanie monitoringiem i ochroną. Ponadto w budynkach znajdą się parkingi podziemne oraz miejsca parkingowe na terenie. Inwestycja z pewnością przypadnie do gustu młodym małżeństwom, którzy posiadają, lub mają w planach posiadać dzieci.

  Eolian Park (budynek Stromboli)

  ul. Przy Forcie 10 , Skorosze, Ursus, Warszawa(8.1 km od centrum)
  Eolian Park S.A.
 • Alpha Park
  Oferta archiwalna
  Warszawa, Ursus – miejsce dla Twojego biznesu.Gotowe lokale usługowe są zlokalizowane na parterze budynków inwestycji Alpha Park, nowoczesnego osiedla przy ul. Starodęby i Skoroszewskiej. Bliskość Alej Jerozolimskich i obwodnicy sprawia, że osiedle jest znakomicie skomunikowane z innymi częściami Warszawy.Lokale usługowe Alpha Park to idealne miejsce dla przedsiębiorców, którzy chcą kierować swoje usługi przede wszystkim do osób młodych, w tym także rodzin z dziećmi. W okolicy znajdują się m.in. gabinety medyczne i stomatologiczne, salony urody, restauracje, biuro rachunkowe czy sklepy odzieżowe, sklepy spożywcze.Główne zalety:- atrakcyjne ceny od 5700zł/m2 netto-powierzchnie od 86m2 do 233m2- możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym- bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy i pozostałymi częściami miasta (oraz wyjazdy na autostradę i obwodnicę Warszawy).- nowoczesne, rozwijające się osiedle,- lokale łatwo dostępne dla klientów-znajdują się przy głównym ciągu komunikacyjnym (przystanki autobusowe, parkingi zewnętrzne ogólnie dostępne)- mieszkańcy poszukujący kompleksowej oferty na miejscu,- całodobowy monitoring i ochrona,- bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy i pozostałymi częściami miasta (oraz wyjazdy na autostradę i obwodnicę Warszawy).

  Alpha Park

  od 5 700 zł/m2
  ul. Starodęby 8 , Skorosze, Ursus, Warszawa(9.1 km od centrum)
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.
 • Ursa Smart City
  Oferta archiwalna
  Osiedle URSA Smart City powstaje na terenie Ursusa. Wybraliśmy tę dzielnicę, bo to najbezpieczniejsze i najszybciej rozwijające się miejsce w Warszawie. Ponadto dogodna lokalizacja i bogata infrastruktura sprawiają, że całe miasto masz pod ręką. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Factory Ursus i Ratusz Ursus.Istnieje możliwość zakupu/najmu lokali połączonych. Lokale posiadają witryny oraz dostęp bezpośrednio z ulicy. Właściciel lokalu ma możliwość zakupu/najmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.Osiedle już wybudowane - lokale dostępne od ręki.Nasza propozycja zagospodarowania: Dogodne miejsce na sklep spożyczy, salon kosmetyczny, kawiarnię lub inną działalność usługową.

  Ursa Smart City

  od 6 950 zł/m2
  ul. Hennela , Szamoty, Ursus, Warszawa(8.9 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • NeoVillage
  Oferta archiwalna
  Neovillage to osiedle zlokalizowane w zielonej, zachodniej części Ursusa (Gołąbki), gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych.Budynki od ulicy Konotopskiej zostały częściowo obniżone do 2 kondygnacji, na dachach tej części zaprojektowano przestronne tarasy.Prezentowana cena lokali usługowych jest ceną netto.

  NeoVillage

  od 6 500 zł/m2
  ul. Konotopska , Gołąbki, Ursus, Warszawa(10.2 km od centrum)
  Neocity Polska Sp. z o. o.
 • Osiedle Zielona Italia
  Oferta archiwalna
  Opis U15Do sprzedania/ wynajmu lokal usługowy usytuowany w inwestycji Osiedle Zielona Italia.oddane do użytkowaniaLokal z dużą szklaną witryną, usytuowany na wysokim parterze z wejściem z witryny. Stan deweloperski. Obok lokalu znajdują się : salon kosmetyczny, przedszkole, szkoła językowa et.Osiedle liczy 1 000 mieszkań.Polecane branże:- sklep spożywczy- lunche- kawiarnia- sklep z alkoholami- pralnia- biuro- kancelariaOpis fitessDo sprzedania/ wynajmu lokal usługowy usytuowany w inwestycji Osiedle Zielona Italia.oddane do użytkowaniaLokal dedykowany pod fitness usytuowany w centrum osiedla. Stan deweloperski. Osiedle liczy 1 000 mieszkań.Polecane branże:- fitness- sala zabaw dla dzieci- klubokawiarnia- restauracja- galeria / showroom- biuro

  Osiedle Zielona Italia

  od 7 309 zł/m2
  ul. Obywatelska 13 , Nowe Włochy, Włochy, Warszawa(8.5 km od centrum)
  Marvipol Development
 • Osiedle Warszawa etap II
  Oferta archiwalna
  Nieopodal Alei Jerozolimskich i malowniczego Parku ze Stawami Cietrzewia, w komfortowej lokalizacji, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle Warszawa. Nowoczesne budynki o minimalistycznej architekturze wzniosą się nad okolicą, a cała infrastruktura osiedla odmieni wizerunek tej części miasta. Osiedle Warszawa to inwestycja skrojona na miarę potrzeb osób, które pragną zamieszkać w dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.W ramach drugiego etapu inwestycji zaprojektowano jeden budynek spójny architektonicznie z dwoma powstającymi w etapie pierwszym. Znajdzie się w nim 86 mieszkań. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe w szerokiej gamie metraży – od 37,42 do aż 106,51 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 103 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym. m.in. miejsca rodzinne oraz z boksem na rower. Dla komfortu przyszłych mieszkańców budynku zaprojektowano także 4 lokale usługowe. Z myślą o ich klientach zaplanowano również 9 naziemnych miejsc postojowych.

  Osiedle Warszawa etap II

  od 6 700 zł/m2
  al. Jerozolimskie , Salomea, Włochy, Warszawa(7.5 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Osiedle Warszawa etap III
  Oferta archiwalna

  Osiedle Warszawa etap III

  od 6 700 zł/m2
  al. Jerozolimskie , Salomea, Włochy, Warszawa(7.5 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Centro Ursus
  Oferta archiwalna
  Centro Ursus to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa ATAL w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i przestronne mieszkania zagwarantują lokatorom codzienny komfort życia, a atrakcyjna lokalizacja o rosnącym prestiżu – spokojną przestrzeń relaksu i wielkomiejskie wygody tuż pod ręką. Z dala od gwaru centrum Warszawy przyszli mieszkańcy odkryją malownicze zakątki i znakomicie rozwiniętą infrastrukturę okolicy, której rosnący prestiż przyciąga ludzi młodych, rodziny z dziećmi i każdego, kto pragnie odnaleźć swoje miejsce w stale tętniącej energią metropolii.Położony w wyjątkowo korzystnej lokalizacji najnowszy projekt mieszkaniowy ATAL to inwestycja jednoetapowa. Centro Ursus w Warszawie stworzą dwa nowoczesne budynki o wysokości od 5 do 8 kondygnacji, kuszące kaskadowym układem ostatnich pięter. Łącznie powstanie 290 mieszkań o metrażach od ok. 32 do ponad 109 mkw. i 12 lokali biurowo-usługowych o powierzchni od ok. 34 do 131 mkw. Do mieszkań na ostatnich kondygnacjach będą przynależeć zachęcające do odpoczynku obszerne tarasy. Lokale mieszkalne na pozostałych piętrach zostaną wyposażone w funkcjonalne loggie, natomiast te na parterze będą miały ogródki.Do dyspozycji mieszkańców powstanie podziemna hala garażowa na 306 miejsc postojowych (w tym 32 miejsca ECO z możliwością ładowania samochodów elektrycznych) . W budynkach znajdzie się ponadto 14 komórek lokatorskich, zlokalizowanych przy mieszkaniach, i aż 97 boksów na jednoślady. W trosce o codzienny komfort budynki zostaną wyposażone w windy. Obiekt i jego otoczenie, gdzie znajdzie się też 31 naziemnych miejsc parkingowych, oświetli energooszczędna instalacja. O poczucie bezpieczeństwa zadba całodobowy monitoring. Na dziedzińcu Centro Ursus zostaną nasadzone rośliny, które zachęcą do odpoczynku pośród kojącej zieleni. Będzie tu można zarówno przysiąść na jednej z wielu ławek, jak i udać się z dzieckiem na plac zabaw.

  Centro Ursus

  od 9 000 zł/m2
  ul. Posag 7 Panien , Szamoty, Ursus, Warszawa(9.4 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Stacja Nowy Ursus etap II
  Oferta archiwalna
  STACJA NOWY URSUS to nowoczesne osiedle zlokalizowane w idealnym punkcie komunikacyjnym Warszawy.Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie i sprawne przemieszczanie się po stolicy i jej okolicach. Innowacyjna i przemyślana koncepcja, technologii SMART HOUSE oraz dbałość o stworzenie nie tylko budynków mieszkaniowych, ale także infrastruktury towarzyszącej to największe atuty powstającej inwestycji.

  Stacja Nowy Ursus etap II

  ul. Posag 7 Panien 10 , Szamoty, Ursus, Warszawa(9.5 km od centrum)
  Grupa ROBYG
 • Jagiełły 16
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja przy ul. Władysława Jagiełły 16 stanowi atrakcyjną propozycję dla singli, par i rodzin ceniących zalety nowoczesnego wzornictwa oraz kameralnej zabudowy. Dodatkowym atutem jest dobrze rozwinięta infrastruktura oraz sieć komunikacyjna, a to wszystko w rozsądnej cenie.Dzięki dogodnej lokalizacji pobliskich przystanków komunikacji miejskiej do centrum Warszawy można dotrzeć w 15 minut, a bliskość arterii komunikacyjnej umożliwi skrócenie podróży samochodem do wybranej części stolicy i pozwoli szybko dostać się do tras wylotowych z miasta.Kupując mieszkanie w inwestycji „JAGIEŁŁY 16” zapewniasz sobie pełną własność gruntu, co pozwoli w przyszłości uniknąć niespodziewanych dodatkowych opłat.Dzielnica Ursus na podstawie aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego będzie realizowała projekt nowoczesnego, a zarazem funkcjonalnego i tętniącego życiem obszaru przestrzeni miejskiej, którego nadrzędnym celem będą potrzeby mieszkańców. Priorytetem władz dzielnicy jest stworzenie ekosystemu dla jakości życia człowieka o neutralnym wpływie na przyrodę, dlatego też w planach jest utworzenie kolejnych parków, skwerów czy też placów zabaw. W centralnej części Ursusa zaplanowana jest budowa nowych szkół, przedszkoli oraz żłobków. Uruchomiona zostanie również przychodnia zdrowia i opieki społecznej.

  Jagiełły 16

  ul. Jagiełły 16 , Niedźwiadek, Ursus, Warszawa(9.6 km od centrum)
  Art4Home Development Agat Sp. z o.o.
 • Stacja Nowy Ursus
  Oferta archiwalna
  STACJA NOWY URSUS to nowoczesne osiedle zlokalizowane w idealnym punkcie komunikacyjnym Warszawy.Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie i sprawne przemieszczanie się po stolicy i jej okolicach. Innowacyjna i przemyślana koncepcja, technologii SMART HOUSE oraz dbałość o stworzenie nie tylko budynków mieszkaniowych, ale także infrastruktury towarzyszącej to największe atuty powstającej inwestycji.

  Stacja Nowy Ursus

  ul. Posag 7 Panien 10 , Szamoty, Ursus, Warszawa(9.5 km od centrum)
  Grupa ROBYG
 • Rezydencja Razzo
  Oferta archiwalna
  Inwestycja, usytuowana przy ulicy Rakietników 10 (skomunikowanej z ulicą Achera) w Warszawie – to w koncepcji architektonicznej – budynek mieszkalny wielorodzinny o trzech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej.Teren działki o kształcie prostokąta, którego dwa boki przylegają do dróg publicznych:   • Od strony wschodniej do ulicy Rakietników   • Od strony południowej do ulicy Franciszka AcheraTeren działek przylega do sąsiadujących działek od strony: północnej i zachodniej.Budynek o powierzchni zabudowy 291,00 m2 jest posadowiony na działce nr 22, o powierzchni 996,00 m2. Konstrukcja budynku złożona z dwóch brył przylegających do siebie: główna w centralnej części działki, natomiast mniejsza (jako uzupełnienie zabudowy) od strony ogrodu. Lokale mieszkalne rozmieszczone zostały na trzech kondygnacjach naziemnych, wejścia z jednej klatki schodowej (przewidywane 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach od ok. 45,00 do ok. 87,00 m2); lokal sługowy usytuowany na 1 kondygnacj (o powierzchni ok. 87,38 m2). Kondygnacja podziemna zezerwowana została na jednopoziomowy garaż z pochylnią usytuowaną po zachodniej stronie działki, na powierzchni działki (zewnątrz budynku) zaprojektowano 3 miejsca parkingowe, w tym 1 dla osób niepełnosprawnych.

  Rezydencja Razzo

  ul. Rakietników 10 , Skorosze, Ursus, Warszawa(9 km od centrum)
  L&S Homes Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Ursusa:

Informacje o Ursusie

Na Ursusie dostępne są 1 194 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 21 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Ursusie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 189 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (21 mieszkań).
 • 2-pokojowe (481 mieszkań).
 • 3-pokojowe (538 mieszkań).
 • 4-pokojowe (130 mieszkań).
 • 5-pokojowe (21 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Ursusie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Ursusie kosztuje 300 328 zł.

W ostatnim czasie w 2 nieruchomościach zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty na Ursusie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: