Lawendowa

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Ceny od: 5 906 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Lawendowa dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
4A
4
88,89 m²
-
525 000 zł5 906 zł/m²
2B
4
80,01 m²
-
489 000 zł6 111 zł/m²

Opis Inwestycji

Otoczona malowniczymi krajobrazami i wśród niskiej, kameralnej zabudowy jednorodzinnych domów mieści się ulica Lawendowa. Właśnie tam, na styku Zielonek i krakowskiego Prądnika powstaje najnowsza inwestycja Wawel Service. “Lawendowy Prądnik” to szesnaście mieszkań mierzących około 80 metrów kwadratowych każde i składających się z dwóch kondygnacji - parteru i poddasza. Na przyszłych mieszkańców czekają piękne, przydomowe ogródki i balkony na piętrze. Architektura domów jest prosta i nowoczesna, wpisującą się w aktualne trendy.Wnętrza dostosowane do potrzeb współczesnych rodzin z możliwością elastycznej aranżacji, aby zapewnić maksymalny komfort ich przyszłym mieszkańcom. Mimo, że “Lawendowy Prądnik” mieści się poza Krakowem, infrastruktura otoczenia i komunikacja z centrum miasta stoi na bardzo wysokim poziomie. W pobliżu znajdziemy mnóstwo sklepów, restauracji, a także szkoły i przedszkola. MIeszkanie w “Lawendowym Prądniku” jest doskonałą opcją dla osób, które nie tracąc kontaktu z centrum miasta, chcą aby ich dzieci dorastały w spokojnym, sielskim otoczeniu. Osób, które po ciężkim dniu pracy pragną w otoczeniu lawendy, zrelaksować się w przydomowym ogródku i zapomnieć na chwile o całym świecie.

Inwestycja Lawendowa znajduje się w Krakowie, ul. Lawendowa (0.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Lawendowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Lawendowa pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 80 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 489 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 89 m2 w cenie od 489 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 80 do 89 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 489 000 do 525 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 906 do 6 111 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lawendowa

Uważany za kulturalną stolicę Polski Kraków to leżące nad Wisłą miasto wojewódzkie Małopolski. Liczy sobie ok. 760 tysięcy mieszkańców i zajmuje 327 km2, co daje mu 2. miejsce w kraju pod względem powierzchni i zaludnienia. Jako dawna stolica Polski, Kraków pełen jest zabytków, a do najsłynniejszych należą Wawel i Sukiennice. Zabudowa miasta jest bardzo zróżnicowana. Barok przeplata się z gotykiem i klasycyzmem, a obok starych budowli wznoszą się nowoczesne powierzchnie biurowe zajmujące już ponad 0,5 mln m2. Nie brak zakładów przemysłowych zlokalizowanych w sąsiedztwie zwartej zabudowy mieszkalnej, która stale się rozwija. Najwięcej nowych mieszkań powstaje na Podgórzu. Do czynników determinujących dynamiczny rozwój miasta należą m.in. obecność Specjalnej Strefy Ekonomicznej i rozbudowana infrastruktura. Biegną tędy 3 drogi wojewódzkie i 5 dróg krajowych, a zachodnią granicą ciągnie się międzynarodowa autostrada A4. Przez Kraków przebiegają liczne trasy kolejowe i Droga Wodna Górnej Wisły. Funkcjonuje tu lotnisko im. Jana Pawła II oferujące loty do najważniejszych punktów Europy. W Krakowie istnieje wiele terenów zielonych, a największe z nich można znaleźć w jego zachodniej części, w dzielnicach Zwierzyniec i Łagiewniki. O każdej porze roku miasto tętni życiem, od lat pozostając centrum życia kulturalnego, uniwersyteckiego i gospodarczego.

Komunikacja

Kraków jest ważnym węzłem komunikacyjnym, przez który biegną drogi wojewódzkie: 774, 776 i 794, drogi krajowe: 7, 44, 75, 79 i 94 i transkontynentalna autostrada A4. W mieście funkcjonują linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz linie tramwajowe. Odbywają one kursy dzienne i nocne. Można skorzystać też z kolei, w tym z szybkich połączeń składem Pendolino. W ramach transportu wodnego od maja do końca września działają tramwaje wodne obejmujące 16 przystanków.

W odległości 500 metrów od inwestycji Lawendowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Glogera Granica Miasta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lawendowa znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w odległości 1000m, Szkoła Podstawowa Nr 67 w odległości 1050m, Samorządowe Przedszkole Nr 165 w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się APTEKA POLSKA SP. Z O.O., w odległości 1600 m znajduje się FRANCZAK TERESA, MGR FARM. APTEKA PRYWATNA, w odległości 1750 m znajduje się NZOZ Famimed Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Ristorante del Sole, w odległości 400 m znajduje się Lizard, w odległości 1250 m znajduje się BANK PEKAO S.A. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Minigolf Club, w odległości 1250 m znajduje się Hala Kartingowa Daytona, w odległości 1450 m znajduje się Korty tenisowe TENIS-NET.

Data publikacji: 25.09.2018

Data aktualizacji: 20.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie