Sienkiewicza 53

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sommo Sp. z o.o. Sp.k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 571 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Sienkiewicza 53

Sienkiewicza 53

Inwestycja z lokalami użytkowymi Sienkiewicza 53 znajduje się na Katedralnej, ul. Sienkiewicza 53 (0,7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Sommo Sp. z o.o. Sp.k.. Inwestycja Sienkiewicza 53 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 33 do 49 m2. Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem .

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Sienkiewicza 53 (0,7 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Sienkiewicza 53
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Powierzchnia: 33 - 49 m2
Sommo Sp. z o.o. Sp.k.
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Perła Śródmieścia (267 m dalej)

Inwestycja Perła Śródmieścia znajduje się na Katedralnej, ul. Tuwima 32 (1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Samson-Dom. Inwestycja Perła Śródmieścia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 45 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 132 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Tuwima 32 (1 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 999 zł/m2

Inwestycja polecana

Perła Śródmieścia
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 44
 • Powierzchnia: 31 - 132 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4

Ilumino Etap II (519 m dalej)

Inwestycja Ilumino Etap II znajduje się na Katedralnej, ul. Kilińskiego 121/123 (0,9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.. Inwestycja Ilumino Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 274 lokale mieszkalne o powierzchniach od 41 do 86 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Kilińskiego 121/123 (0,9 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 660 zł/m2

Inwestycja polecana

Ilumino Etap II
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 108
 • Powierzchnia: 41 - 86 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4

Nawrot 48 (520 m dalej)

Inwestycja Nawrot 48 znajduje się na Katedralnej, ul. Nawrot 48 (1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera VFM Real Estate. Inwestycja Nawrot 48 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 61 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 46 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Nawrot 48 (1 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 6 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Nawrot 48
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 29 - 46 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 2

Remont budynku został pieczołowicie zaplanowany z zamiarem zachowania oryginalnych elementów i pierwotnego stylu architektonicznego. W jego zakresie znalazła się m.in. instalacja windy z postarzanymi lustrami oraz klasycznymi kaflami. Dla bezpieczeństwa i wygody osób przebywających w budynku na parterze zaprojektowano wejście do budynku bez barier tj. pochylnię , z której odbywać się będzie bezpośrednie wejście do klatki schodowej i apartamentów parterowych.

Cała inwestycja będzie budowana w trzech etapach:
I etap = VI 2016 - koniec III 2018 r - front
II etap = VI 2017 - koniec IX 2018 r - oficyny
III etap = X 2017 - koniec I 2019 r - bud. zamykający

- Ostatnia najwyższa kondygnacja budynku kryje 2 luksusowe lokale mieszkalne typu penthouse z dużymi otwartymi przestrzeniami (dostępne w późniejszym etapie).
- Zarówno najmniejsze kameralne apartamenty typu studio, jak i największe o imponujących, otwartych pomieszczeniach oferują możliwość elastycznej kreacji wnętrza.
- Pracując nad projektem przebudowy kamienicy, staraliśmy się dać przyszłym właścicielom położonych w niej mieszkań maksymalną dowolność aranżacji przestrzeni stosownie do indywidualnych preferencji.
- Aby pozostawić świadectwo minionej epoki, zachowaliśmy charakterystyczne elementy zabytkowego wystroju, przywracając je do pierwotnej kondycji. Harmonizująca z oryginalnym projektem stolarka okien oraz oryginalne, odrestaurowane drzwi wewnętrzne podkreślają wyjątkowy charakter obiektu.

Inwestycja Sienkiewicza 53 znajduje się na Katedralnej, ul. Sienkiewicza 53 (0,7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Sommo Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Sienkiewicza 53 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Sienkiewicza 53 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 49 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sommo Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 325 do 372 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Sienkiewicza 53

Budynek znajduje się w centralnej części miasta. Usytuowany został w pierzei zachodniej ulicy Sienkiewicza, vis a vis głównego wejścia do parku im. H. Sienkiewicza. Jego ściana południowa biegnie wzdłuż pasażu Schillera łączącego ulicę Sienkiewicza z ulicą Piotrkowską.
Doskonała lokalizacja Sienkiewicza 53 wsparta jest doskonałym dostępem do środków transportu publicznego.

- Dzięki położeniu Teatru Wielkiego, Filharmonii Łódzkiej i innych podobnych obiektów w bliskim sąsiedztwie, Sienkiewicza 53 to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja dla osób wrażliwych na sztukę.
- Dworzec główny PKP oraz przystanki autobusów i tramwajów znajdują się jednie w odległości 5 minut spacerem, zaś dojazd na Łódzkie lotnisko zajmuje 20 minut.
- Dla lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu lub robiących często zakupy nie bez znaczenia będzie położenie nieopodal Parku im. H. Sienkiewicza oraz Galerii Łódzkiej.
- Kolejną zaletą budynku jest położenie w pobliżu głównych centrów biznesowych oraz administracyjnych, sądów, najlepszych hoteli oraz centrów konferencyjnych.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy. W odległości 50 metrów od inwestycji Sienkiewicza 53 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Sienkiewicza - park Sienkiewicza (1046).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sienkiewicza 53 znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 223 w odległości 50 m, Przedszkole Miejskie nr 58 w odległości 100 m, Przedszkole Publiczne Sióstr Służebniczek NMP NP im. Edmunda Bojanowskiego w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Dent-Al. Cięciwa A., dr nauk med., w odległości 250 m Medica. Apteka. Gęs I., w odległości 250 m Nawrot-Med. NZOZ. Zespół lekarzy specjalistów.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: City Pub w odległości 50 m, Herbaciarnia Niebieskie Migdały w odległości 50 m, Kawiarnia i Cukiernia LM w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Alien. Klub Sztuk Walki w odległości 550 m, Boxing Gym. Rusek K. w odległości 550 m, Feel Joy - Fitness & Dancewear. Odzież do fitnessu i tańca nowoczesnego w odległości 650 m.

Data publikacji: 18 listopada 2016 09:37

Data aktualizacji: 30 kwietnia 2018 14:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Sommo Sp. z o.o. Sp.k. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Sienkiewicza 53

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie