Osiedle Ruś

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Przyszli mieszkańcy Osiedla będą mogli korzystać z uroków i swobody życia w otoczeniu przyrody; rezerwatu leśnego „Las Warmiński” , rzeki Łyny, jeziora Kilarskiego oraz łatwego dostępu do wszelkich udogodnień oferowanych przez odległe o jedynie 7 km miasto Olsztyn.Zwolennicy nart, będą mogli sprawnie dojechać do położonego ok. 600 m wyciągu narciarskiego w Rusi, a miłośnicy „wycieczek rowerowych” mogą do woli korzystać ze szlaku rowerowego wokół jeziora Kilarskiego, który rozpoczyna i kończy się przy szkole, oddalonej o ok. 100 , również pasjonaci sportów wodnych znajdą tu coś dla siebie, rzeka Łyna znana jest w środowisku kajakarzy, a jezioro Kilarskie- wędkarzom.Osiedle Ruś położone jest we wsi Ruś, gmina Stawiguda, powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie.Ruś położona jest nad rzeką Łyną, na skraju Lasów Ramuckich w sąsiedztwie rezerwatu leśnego „Las Warmiński”. Okolica przypomina krajobraz podgórski dlatego czasami zwana jest „Szwajcarią Północy”.

Inwestycja Osiedle Ruś znajduje się w Rusi, ul. Ruś (3.7 km od Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD".

Inwestycja Osiedle Ruś została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ruś pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD" nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Ruś

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ruś mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Ruś znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ruś.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ruś znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w odległości 50 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ruś składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 06.02.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie