Osiedle Północna Etap I

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Północna Etap I dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
4
146 m2
483 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
4
138 m2
483 m2
4
146 m2
791 m2
4
138 m2
791 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
4
146 m2
515 m2
4
138 m2
515 m2
4
146 m2
501 m2
4
138 m2
501 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Osiedle Północna Etap I

"Osiedle Północna" to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, które powstaje przy ul. Północnej 159 w willowej dzielnicy Sławinek."Osiedle Północna" to nowoczesne, komfortowe i przestronne domy, które powstają według autorskiego, indywidualnego projektu. Wszystkie domy posiadają funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń by zapewnić jak najwyższy komfort życia przyszłym nabywcom. Każdy dom posiada własny ogrodzony ogród, który zapewni chwile relaksu, odpoczynku i zabawy dla całej rodziny.W budykach na parterze zaplanowano strefę dzienną z salonem i kuchnią a na piętrach część sypialnianą z garderobą i łazienką. Cała inwestycja powstanie z myślą o Klientach poszukujących komfortowych domów z ogródkiem i garażem w zielonej i spokojnej lokalizacji z kameralną zabudową. Elewacja w jasnych kolorach, eleganckie elementy wykończenia domów z imitacji drewna czy szkła podkreślają wyjątkowość i prestiż osiedla.Niewątpliwie jednym z głównych atutów inwestycji jest jego wyjątkowa lokalizacja czyli bliska odległość od Centrum oraz szybki dojazd do głównych arterii Lublina.W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy osiedlowe oraz markety. Dodatkowym walorem lokalizacji jest bliskość Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej.Na etapie budowy istnieje możliwość wprowadzania zmian lokatorskich tak by gotowe domy były jak najbardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli.Inwestycja realizowana jest w kilku etapach począwszy od I kwartału 2019 r. I etap inwestycji obejmuje domy typ B (8 domów) oraz w kolejnych etapach domy typ A, C oraz dom wolnostojący typ D.Dostępne metraże od 102 m2 do 185 m2. Domy usytuowano na działkach o powerzchni od 400 m2 do 800 m2.Domy będą oddane do użytku w stanie deweloperskim zamkniętym. Każdy z domów będzie posiadał instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym.

Inwestycja Osiedle Północna Etap I znajduje się w Lublinie, ul. Północna 159 (3.5 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera PERFEKT BAU DC Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Północna Etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Północna Etap I pozostało na sprzedaż 8 nowych domów o powierzchniach od 138 do 146 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 138 do 146 m2 (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PERFEKT BAU DC Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Instalacje
wodno-kanalizacyjna, gazowa, elektryczna
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 8 domów w tym 8 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 138 do 146 m2.
Powierzchnie działek:od 483 do 791 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Północna Etap I

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Północna Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mineralna 02.

Data publikacji: 13.08.2019

Data aktualizacji: 10.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie