Osiedle Północna Etap I

Osiedle Północna Etap I - domy typ B

Domy na sprzedaż ul. Północna, oferowane bezpośrednio przez PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Lublin, ul. Północna 155
Osiedle Północna Etap I

5 zdjęć

Osiedle Północna Etap I
Osiedle Północna Etap I
Osiedle Północna Etap I
Osiedle Północna Etap I

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Północna Etap I dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
B4/2
4
137,97 m²
501 m2

Opis Inwestycji

Osiedle Północna Etap I logo

"Osiedle Północna" to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, które powstaje przy ul. Północnej 155 w willowej dzielnicy Sławinek.

"Osiedle Północna" to nowoczesne, komfortowe i przestronne domy, które powstają według autorskiego, indywidualnego projektu. Domy posiadają funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń by zapewnić jak najwyższy komfort swoim nabywcom. Każdy dom posiada własny ogrodzony ogród, który zapewni chwile relaksu, odpoczynku i zabawy dla całej rodziny.

W budykach na parterze zaplanowano strefę dzienną z salonem i kuchnią a na piętrach znajduje się część sypialnianą z garderobą i łazienką. Cała inwestycja powstaje z myślą o Klientach poszukujących komfortowych domów z ogródkiem i garażem w zielonej i spokojnej lokalizacji z kameralną zabudową. Elewacja w jasnych kolorach, eleganckie elementy wykończenia domów ze szkła i imitacji drewna podkreślają wyjątkowość i prestiż osiedla.

Niewątpliwie jednym z głównych atutów inwestycji jest jego wyjątkowa lokalizacja czyli bliska odległość od Centrum oraz szybki dojazd do głównych arterii Lublina.

W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy osiedlowe oraz markety. Dodatkowym walorem lokalizacji jest bliskość Ogrodu Botanicznego i Muzeum Wsi Lubelskiej.

Na etapie budowy istnieje możliwość wprowadzania zmian lokatorskich tak by gotowe domy były jak najbardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli.

Inwestycja realizowana jest w kilku etapach począwszy od I kwartału 2019 r. I etap inwestycji obejmuje domy typ B (8 domów) oraz w kolejnych etapach domy typ A, C oraz dom wolnostojący typ D.

Dostępne metraże od 102 m2 do 185 m2. Budynki usytuowano na działkach o powierzchni od 400 m2 do 800 m2.

Domy będą przekazane do użytku w stanie deweloperskim. Każdy z domów posiada instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, centralnego ogrzewania z grzejnikami i piecem gazowym dwufunkcyjnym firmy Buderus.

Inwestycja Osiedle Północna Etap I znajduje się w Lublinie, ul. Północna 155 (3.5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Północna Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Północna Etap I w sprzedaży jest 1 nowy domu o powierzchni 138 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni 138 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców PERFEKT BAU DC Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Instalacje

wodno-kanalizacyjna, gazowa, elektryczna

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępny jest 1 dom bliźniak.
Powierzchnie domów:
138 m².
Powierzchnie działek:
501 m².
Ceny domów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Północna Etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Północna Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Północna Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6801 - Jagiellońska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Północna Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Północna Etap I znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Mieszko" w Lublinie w odległości 420 m, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Lublinie w odległości 450 m, Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Artystów w odległości 590 m.

Data publikacji: 13.08.2019
Data aktualizacji: 10.11.2021
Osiedle Północna Etap I logo

Agnieszka Juśko

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Bursaki 18A, 20-150 Lublin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: