PERFEKT BAU DC Sp. z o.o. logo

PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Lublin, ul. Bursaki 18A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Perfekt Bau DC Sp. z o.o. od ponad 14 lat prowadzimy działalność w branży budowlanej. Jako wykonawca współpracowaliśmy z potentatami branży, m.in. z Budimex, Skanska, Swietelsky. Jesteśmy rozpoznawalni na rynku lokalnym i ponadregionalnym.

Od 2015 r. prowadzimy samodzielne inwestycje mieszkaniowe w Lublinie jako deweloper. Naszym atutem jest profesjonalizm i doświadczenie kadry kierowniczej oraz jej nieposzlakowana opinia wśród dostawców materiałów, firm wykonawczych oraz klientów instytucjonalnych i osób fizycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas nowe mieszkania i domy wyróżniały się estetyką wykonania oraz funkcjonalnością a ich lokalizacje były uznane i cenione. Oferujemy wyłącznie mieszkania oraz domy z rynku pierwotnego. Mamy indywidualne podejście do klienta i jesteśmy gotowi sprostać jego wymaganiom i potrzebom.

Projekt „Chabrowa 10” jest pierwszą w Lublinie inwestycją deweloperską firmy PERFEKT BAU DC Sp. z o. o. Chabrowa 10 jest to kameralny, czterokondygnacyjny budynek (z garażami i windą) w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Chabrowej i Kwiatów Polnych. W budynku znajduje się 12 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 56 do 82 m².

Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań i domów w inwestycjach: Bluszczowa 15 oraz Osiedle Północna

Bluszczowa 15 wyjątkowy projekt przygotowany z najwyższą dbałością o szczegóły. O szczególnych zaletach lokalizacji nie trzeba nikogo przekonywać. Nowe mieszkania są położone w zacisznej i spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej z Centrum części Lublina. W pobliżu inwestycji znajdują się ważne dla codziennego funkcjonowania sklepy oraz duże centra handlowe (Galeria Olimp, Auchan, Ikea). Okolica, w której powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę. W dwupiętrowych budynkach zaprojektowano łącznie 54 ustawnych i widnych mieszkań w metrażach od 31,34 m² do 87,93 m².

Osiedle Północna jest naszą najnowszą inwestycją budowlaną. Nowe domy na sprzedaż powstają w niewielkiej odległości od Centrum, przy ulicy Północnej 155. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość Ogrodu Botanicznego, Muzeum Wsi Lubelskiej oraz licznych szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia i sklepów. Projekt obejmuje komfortowe domy jednorodzinne, ulokowane na działkach o powierzchni od 400 m² do 800 m². Dostępne metraże domów: od 102 m² do 185 m². Cała inwestycja składa się z kilku etapów i jest realizowana, począwszy od I kwartału 2019 r.

Planujemy kolejne inwestycje mieszkaniowe w Lublinie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

PERFEKT BAU DC Sp. z o.o. logo
PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
Lublin, ul. Bursaki 18A
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: