Różana 28

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Różana, oferowane bezpośrednio przez

Paweł Mleko PM-Development

Wieliczka, ul. Różana 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Różana 28

10 zdjęć

Różana 28
Różana 28
Różana 28
Różana 28

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 37 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne, w cenie mieszkania

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Różana 28 logo

RÓŻANA 28 to doskonale zlokalizowane osiedle , powstające w podkrakowskiej Wieliczce które charakteryzuje ciekawa i nowoczesna architektura.

Nasza najnowsza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wyjątkowo interesującej i funkcjonalnej zabudowie. Znajdą tutaj Państwo 74 mieszkania umiejscowione w trzydziestu siedmiu kameralnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Mieszkania znajdujące się na parterze składają się z 3 pokoi.

Niewątpliwym atutem jest własna „oaza zieleni” czyli przydomowy ogródek. Na piętrze znajdują się natomiast wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkania dwupoziomowe z możliwością aranżacji poddasza pod własny indywidualny projekt.

Do każdego mieszkania w podanej cenie przynależy 1 miejsce parkingowe oraz ogródek (również do mieszkań dwupoziomowych przewidziano ogródek zlokalizowany na terenie inwestycji do wyboru wg mapy zagospodarowania nr od 1-37).

Inwestycja Różana 28 znajduje się w Wieliczce, ul. Różana 28 (0.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez Paweł Mleko PM-Development.

Inwestycja Różana 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 37 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Różana 28 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Paweł Mleko PM-Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różana 28?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różana 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 778 metrów od inwestycji Różana 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Bogucice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różana 28 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różana 28 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Skakanka" w odległości 206 m, Przedszkole Artystyczno-Językowe "Hippo Art" w odległości 385 m, Przedszkole Artystyczno-Językowe "Hippo Art" w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Różana 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 589 m znajduje się Piekarnia "Chleb z masłem", w odległości 633 m znajduje się Delikatesy "Metro", w odległości 656 m znajduje się Sklep spożywczy "Kiwi".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Różana 28 w odległości 432 m znajduje się boisko / kort, w odległości 446 m znajduje się Orlik, w odległości 489 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 08.10.2021
Data aktualizacji: 01.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: