Malownicze Złotniki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Malownicze Złotniki dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
Bronowicka 24
3
84,81 m²
305 m2
499 000 zł
Bronowicka 14
4
111,9 m²
382 m2
620 000 zł
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
Bronowicka 20
4
111,9 m²
390 m2
620 000 zł
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
Bronowicka 22
4
113,65 m²
219 m2
545 000 zł

Opis Inwestycji

W doskonałej lokalizacji tuż przy Parku Złotnickim, pomiędzy ulicami Złotnicką, Zakopiańską i Kielecką powstanie osiedle domów dwumieszkaniowych, dwupoziomowych, z indywidualnymi garażami i dużymi ogrodami.Niebanalna, nowoczesna architektura jest skierowana do osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i jednocześnie są dla nich ważne wrażenia estetyczne.W chwili obecnej w sprzedaży znajdują się segmenty z kilku z etapach inwestycji.Doskonale zaprojektowane przestrzenie zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.Malownicze Złotniki to nowa inwestycja Spółki, która realizuje jedno z najpiękniejszych Osiedli we Wrocławiu, tuż obok Leśnicy — Osiedle MalowniczeMalownicze Złotniki• wykorzystanie szlachetnych materiałów• solidne mury silikatowe• okna trzyszybowe• parapety wewnętrzne z konglomeratu kamiennego• gazowy kocioł z zasobnikiem ciepłej wody• ogrzewanie podłogowe na parterze• ogrodzony i zagospodarowany ogród• taras z kostki typu premium• dostępne media: gaz miejski, woda, kanalizacja, energia elektryczna, telefon, internet

Inwestycja Malownicze Złotniki znajduje się na Marszowicach, ul. Zakopiańska (12.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Malownicze Złotniki jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych domów w tym 22 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Malownicze Złotniki pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 85 do 114 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 85 m2 w cenie od 499 000 zł (1 dom)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 112 do 114 m2 w cenie od 545 000 zł (3 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 62 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 85 do 114 m2.
Powierzchnie działek:od 219 do 390 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 3, 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 499 000 do 620 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera - harmonogram ustalany indywidualnie.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Malownicze Złotniki

Złotniki to wrocławskie osiedle, które znajduje się w zachodniej części Wrocławia z dala od zgiełku, jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z centrum, autostradową obwodnicą, jak i z lotniskiem. Charakteryzuje je niska, willowa zabudowa oraz bliskość terenów rekreacyjnych. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. kompleks szkolno-przedszkolny z boiskiem i placem zabaw, żłobek, placówki medyczne i sklepy.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 1600 metrów od inwestycji Malownicze Złotniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny LEŚNICA - Hermes (18342).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Malownicze Złotniki znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 1350m, Zespół Żłobkowo-Przedszkolny Nr 3 w odległości 1450m, Zespół Żłobkowo-Przedszkolny Nr 3 w odległości 1450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1000 m znajduje się Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D., w odległości 1500 m znajduje się Ogrodowa. Apteka. Niemiec G., w odległości 1550 m znajduje się Pod św. Antonim.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1400 m znajduje się Św. Jadwigi, w odległości 1450 m znajduje się ZAMEK CENTRUM KULTURY, w odległości 1450 m znajduje się Św. Andrzeja Apostoła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Słobodzian Magdalena. Usługi sportowe, w odległości 1500 m znajduje się Pogoń. Uczniowski Klub Piłkarski, w odległości 1550 m znajduje się Leśnica. Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 11.09.2018

Data aktualizacji: 03.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie