Osiedle Vivaldiego

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Gdańsk, Chełm I Gdańsk Południe, ul. Niepołomicka
Osiedle Vivaldiego

2 zdjęcia

Osiedle Vivaldiego

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Vivaldiego dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

OSIEDLE VIVALDIEGO LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE

Nowoczesne lokale w naturalnym otoczeniu nadmorskich lasów i jezior, doskonała komunikacja z centrum miasta, bogata infrastruktura w sąsiedztwie – to lokale handlowo- usługowe na terenie Osiedla Vivaldiego

Osiedle Vivaldiego zlokalizowane jest przy ul. Niepołomickiej w południowej części Gdańska - Łostowicach. W zrealizowanym I etapie inwestycji powstały 4 budynki ze 105 mieszkaniami. W części parterowej jednego z budynków zaprojektowano także 4 lokale handlowo-usługowe. Ich powierzchnie kształtują się w przedziale od 43 do 114 mkw. Wszystkie lokale, które są aktualnie dostępne, znajdują się zarówno w ofercie sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu. W ostatnim zrealizowanym budynku powstało 91 mieszkań, a w części parterowej również lokale usługowe.

Elewacje budynków zostały wykonane z ekologicznych materiałów. Dzięki temu ich wygląd idealnie komponuje się z zielonym otoczeniem osiedla. Wygodne parkowanie zapewniają miejsca w podziemnych garażach oraz na parkingach zewnętrznych, tuż przy budynkach. Solidną podstawę do prowadzenia działalności stanowi ponad 600 mieszkań na terenie osiedla. Dzięki temu najemcy i właściciele lokali usługowo-handlowych mogą liczyć na obecność stałych klientów.

Inwestycja Osiedle Vivaldiego znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Niepołomicka (5.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Osiedle Vivaldiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 17 budynkach wielorodzinnych, posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Vivaldiego pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 101 do 114 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 17 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 101 do 114 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Vivaldiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Vivaldiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pastelowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Vivaldiego znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 80 w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Vivaldiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Vivaldiego w odległości 290 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 07.03.2019
Data aktualizacji: 15.12.2020
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Węgrzyna 12, 80-175 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
  • Wtorek: 09:00 - 18:00
  • Środa: 09:00 - 18:00
  • Czwartek: 09:00 - 18:00
  • Piątek: 09:00 - 18:00
  • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: