Avore

Pod wynajem
Komfortowa elegancja

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Avore dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B.2U
107,29 m²
Parter
B.3U
41,67 m²
1
B.4U
50,53 m²
1
B.5U
41,79 m²
2
B.6U
50,96 m²
2
B.7U
41,59 m²
3
B.8U
51,1 m²
3
B.9U
41,75 m²
4
B.10U
50,92 m²
4
B.12U
50,92 m²
5

Opis Inwestycji

Projekt AVORE łączy wysoki standard budownictwa z funkcjonalnością oraz atrakcyjna architekturą. W dwóch kameralnych, 6-piętrowych budynkach, znajdują się łącznie 93 mieszkania o metrażach od 31 do 139 m². Są wśród nich kawalerki oraz lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. W zależności od preferencji, można wybrać mieszkanie z balkonem, tarasem lub loggią. Dzięki przemyślanym układom oraz dużej powierzchni okien, pomieszczenia są dobrze doświetlone. Niektóre mieszkania wyposażone zostały w ogrzewanie podłogowe. Dbając o komfort mieszkańców, w podziemiach obu budynków przewidziany jest garaż z łącznie 107 miejscami postojowymi.Inwestycję AVORE wyróżnia jej kameralny charakter - budynki znajdują się w lekkim oddaleniu od ulicy. Równocześnie, lokalizacja w centralnym miejscu dzielnicy pozwoli na co dzień korzystać z uroków Mokotowa, dającego szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. AVORE oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie, odpowiadające na potrzeby wymagających lokatorów. O niepowtarzalności inwestycji stanowią również atrakcyjnie wykończone części wspólne budynku. Projekt został tak przemyślany, aby mieszkańcy poczuli się wyjątkowo, a w swoich mieszkaniach mogli się zrelaksować i naładować pozytywną energią na każdy kolejny dzień.Terminy oddania:Budynek B1 – 2 kw. 2019Budynek B2 – 2 kw. 2020

Inwestycja Avore znajduje się na Ksawerowie, ul. Cieszyńska (5.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o..

Inwestycja Avore została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Avore pozostało na sprzedaż 10 lokali użytkowych o powierzchniach od 42 do 107 metrów kwadratowych.

Deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 10 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 42 do 107 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Avore znajduje się 10 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Avore

Inwestycja AVORE zlokalizowana jest na Mokotowie, jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, cieszącej się ogromnym uznaniem wśród mieszkańców stolicy. Jej niepowtarzalny charakter tworzy historyczna, przedwojenna architektura, połączona z nowoczesną zabudową. Dzielnica ma bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę miejską. Wygodę na co dzień zapewnia bliskość ośrodków edukacyjnych (szkoły, przedszkola, żłobki), uczelni wyższych (m. in. Szkoła Główna Handlowa) oraz punktów handlowo-usługowych (m.in. Galeria Mokotów). Do zachowania równowagi w dynamicznym mieście niezbędna jest bliskość miejsc rekreacyjnych. Aż 1/5 powierzchni Mokotowa zajmują tereny zielone, do których zaliczają się m.in. Pola Mokotowskie, Park Morskie Oko oraz Królikarnia. Ulica Cieszyńska, przy której mieści się inwestycja, jest doskonale skomunikowana zarówno ze ścisłym centrum miasta, jak i z sąsiednimi dzielnicami. Dzięki rozwiniętej siatce połączeń, mieszkańcy AVORE z łatwością zrealizują nawet najbardziej wymagający plan aktywnego dnia. Dokładny adres inwestycji: I faza (budynek B1) – ul. Cieszyńska 9 II faza (budynek B2) – ul. Cieszyńska 7a

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Avore mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Avore znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Avore znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w odległości 90 m, Przedszkole Językowe Bajkowa Kraina w odległości 340 m, The English Playhouse Punkt Przedszkolny w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Avore jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Terapii DIALOG - Mokotów w odległości 280 m, Centrum Medyczne DERMIQ w odległości 310 m, PZU Zdrowie w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Avore składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się FRAC, w odległości 230 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Avore w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 07.11.2016

Data aktualizacji: 27.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie