Kostuchna Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKostuchna Park sp. z o.o.

Ceny od: 4 050 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kostuchna Park dostępnych jest 17 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A.4/5
1
29,5 m²
5
A.2/0
2
43 m²
Parter
A.2/1
2
43 m²
1
A.2/3
2
43 m²
3
A.2/4
2
43 m²
4
A.3/5
2
41,5 m²
5
A.1/0
3
54 m²
Parter
A.4/0
3
63 m²
Parter
A.5/0
3
51 m²
Parter
A.8/0
3
55 m²
Parter
A.4/1
3
63 m²
1
A.9/1
3
47 m²
1
A.4/2
3
63 m²
2
A.9/3
3
47 m²
3
A.1/4
3
54 m²
4
A.1/5
4
64 m²
5
A.2/5
4
72 m²
5

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Kostuchna Park to nowa inwestycja położona w południowej części Katowic przy ul. Jana Kściuczyka składająca się z dwóch etapów, co nadaje jej nietypowego, kameralnego charakteru.I etap inwestycji to przebudowywany 5-piętrowy budynek, w którym zostały zaprojektowane apartamenty z przestronnymi tarasami, dostępne w metrażach od 29,5 m2 do 75 m2. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury i komfort życia codziennego. Umiejscowienie inwestycji nie jest bez znaczenia, znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Murckowskiego i zaledwie 3 minuty od DK86, zapewniając bardzo dobrą komunikację z centrum Katowic i głównymi trasami wylotowymi aglomeracji śląskiej.Aby zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom w budynku została przewidziana winda, a dla wzbogacenia efektu estetycznego oraz użytkowego zostały zaprojektowane panoramiczne okna oraz przeszklona galeria, z której będą wejścia do wewnętrznych wspólnych korytarzy, co z kolei dodatkowo zagwarantuje większe poczucie bezpieczeństwa. Komfort i bezpieczeństwo są niezmiernie istotne, jednak najważniejszym elementem dopełniającym efekt końcowy są niskie koszty eksploatacji, a to za sprawą zastosowania energooszczędnych materiałów oraz ogrzewania z sieci miejskiej, co zdecydowanie obniża koszty utrzymania.W fazie wykonywania projektu budowlanego dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy znalazł idealne mieszkanie dla siebie i swoich bliskich, dlatego zostały zaprojektowane różnorodne układy funkcjonalne. W ofercie znajdują się apartamenty typu o powierzchni 29,5 - 75 m2.W standardzie wykończenia lokalu mieszkalnego są panoramiczne okna, tynki wewnętrzne na ścianach murowanych i stropach, wykonanie łączenia ścian w konstrukcji lekkiej, instalacja elektryczna z białym montażem elektrycznym, instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami płytowymi, instalacja wodnokanalizacyjna i wylewki. Teren inwestycji ogrodzony i zagospodarowany wraz z elementami małej architektury. Szczegółowy zakres i standard prac dostępny u Dewelopera.Termin zakończenia prac budowlanych I etapu inwestycji planujemy na III kwartał 2020 roku.Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu uzyskania szczegółowej oferty oraz dostępności poszczególnych apartamentów.

Inwestycja Kostuchna Park znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Jana Kściuczyka (9.3 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Kostuchna Park sp. z o.o..

Inwestycja Kostuchna Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kostuchna Park pozostało na sprzedaż 17 mieszkań o powierzchniach od 30 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 4 050 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 30 m2 w cenie od 162 300 zł (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 43 m2 w cenie od 223 600 zł (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 63 m2 w cenie od 261 800 zł (9 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 64 do 72 m2 w cenie od 384 600 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kostuchna Park sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 30 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 162 300 do 416 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 050 do 5 400 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kostuchna Park

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kostuchna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Kostuchna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kostuchna Osiedle.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kostuchna Park znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 60 m, Miejskie Przedszkole nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach w odległości 160 m, Technikum Nr 15 im. Tomasza Klenczara w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kostuchna Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ REVITAL System Medyczny w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kostuchna Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Ranczo / ABC, w odległości 230 m znajduje się Pionier.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kostuchna Park w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.07.2018

Data aktualizacji: 01.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie