Jagiełły Park

5 zdjęć

Jagiełły Park

Cena

Cena

292 590 zł

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

49,6 m²

Piętro

Piętro

2 piętro

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

260 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

A2.4

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne : Garaże wolnostojące

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, rowerownia, siłownia plenerowa, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rezerwat przyrody

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Jagiełły Park to idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość miasta, a jednocześnie poszukujących spokoju i przestrzeni w najbliższym otoczeniu terenów zielonych. Dzięki atrakcyjnemu położeniu inwestycji możesz wygodnie korzystać z nowoczesnej infrastruktury drogowej wokół Olsztynka. Gwarantuje ona szybki dojazd do Olsztyna, Ostródy czy Nidzicy. Bez trudu dotrzesz również do siedzib wszystkich największych pracodawców w regionie, unikając korków i oszczędzając cenny czas. Osiedle Jagiełły Park to doskonała baza wypadowa do eksploracji zachodniej części Pojezierza Mazurskiego. W regionie nie brakuje atrakcyjnych ścieżek spacerowych, lasów oraz jezior. Mieszkasz w zdrowym klimacie i cieszysz się wszystkim, czego potrzeba do wygodnego życia. Inwestycja znajduje się przy ul. Władysława Jagiełły w Olsztynku. Od olsztyneckiego rynku dzieli ją zaledwie 850 metrów. Dzięki temu z łatwością zrobisz codzienne zakupy, dojedziesz do pracy czy do placówek edukacyjnych i skorzystasz z szerokiej oferty punktów usługowych oraz gastronomicznych. W pobliżu znajdują się także: stacja PKP, targ ekologiczny Bio Hub Bazar, stadion oraz Park Etnograficzny w Olsztynku. Nie ominą Cię żadne miejskie wydarzenia kulturalne i sportowe. Jagiełły Park sąsiaduje z atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi. Pobliskie jezioro Jemiołowo jest w zasięgu spaceru, a zaledwie 400 metrów dzieli Cię od trzech głównych szlaków rowerowych. Okolica jest pełna zieleni, pozwala maksymalnie zrelaksować się po pracy i sprzyja wszelkim aktywności na świeżym powietrzu.

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Jagiełły Park w Olsztynku, ul. Władysława Jagiełły 13 (21.1 km od Olsztyna).

Inwestycja jest realizowana przez Grupa Impruv Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 26 ofert o powierzchni od 35 do 56 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Jagiełły Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A2.4 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Impruv Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 292 590 zł (5 899 zł/m²).

Opis Inwestycji

Jagiełły Park w Olsztynku to nowoczesne osiedle, składające się z trzech kameralnych, trzykondygnacyjnych budynków, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i jednocześnie kilkaset metrów od centrum miasta. W tej wyjątkowej przestrzeni znajdują się funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 34 m² do 55 m². Szeroki wybór, zróżnicowane metraże oraz układy wnętrz umożliwiają idealne dopasowanie nowego mieszkania do indywidualnych potrzeb nabywców. Budynki, zaprojektowane przez renomowaną gdyńską pracownię CKK ARCHITEKCI, łączą estetyczną architekturę z trwałymi i sprawdzonymi technologiami oraz materiałami wysokiej jakości. Dzięki temu mieszkania są tanie w utrzymaniu i zapewniają bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Terminy oddania mieszkań w poszczególnych budynkach:

-bud A - 1 kw. 2023,

-bud B - 2 kw. 2023,

-bud C - 4 kw. 2023.

Unikalne cechy inwestycji:

- budynki otacza duży, zielony teren rekreacyjny z placem zabaw

- zamknięty teren osiedla, na którym znajduje się również indywidualne garaże i miejsca postojowe dla samochodów

- okolica inwestycji jest bardzo bezpieczna i spokojna, dzięki czemu możesz odpocząć od zgiełku dużych miast. Rozległe tereny zielone uzupełnia nowa, niska zabudowa domków jednorodzinnych oraz osiedle na ul. Wędkarskiej

- inwestycja zlokalizowana niedaleko centrum Olsztynka oraz kluczowych tras dojazdowych

Do wszystkich mieszkań na parterze przynależą obszerne ogródki, natomiast mieszkania na piętrach mają duże i wygodne balkony ze szklanymi balustradami. Jasne elewacje, duże przeszklenia, a także stolarka okienna w kolorze naturalnego drewna świetnie współgrają z otaczającą inwestycję zielenią i sprzyjają odpoczynkowi. Wnętrza, dzięki wysokim, sięgającym podłogi oknom, są zawsze pełne światła. Przestrzeń w mieszkaniach jest maksymalnie wykorzystana – w każdym z mieszkań zaplanowano miejsca na szafy wnękowe. Na parterze budynków zaprojektowano pomieszczenie na rowery i wózki.

Mieszkańcy nie będą mieć problemów z parkowaniem samochodów – w projekcie inwestycji znajdują się zarówno indywidualne garaże, jak i miejsca postojowe, a wszystko to na zamkniętym terenie osiedla. Ponad połowę obszaru inwestycji stanowią tereny zielone. Jagiełły Park w Olsztynku będzie świetnym wyborem dla wszystkich osób, poszukujących nowego, wygodnego i taniego w utrzymaniu mieszkania. To również doskonała lokata kapitału inwestycyjnego.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Jagiełły Park, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 22.11.2022
Data aktualizacji: 24.01.2023

Oferty w Olsztynku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: