Jagiełły Park

5 zdjęć

Jagiełły Park
Jagiełły Park
Jagiełły Park
Jagiełły Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jagiełły Park dostępnych jest 28 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (28)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Garaże wolnostojące.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 56 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 210 781 do 334 324 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Jagiełły Park logo

Jagiełły Park w Olsztynku to nowoczesne osiedle, składające się z trzech kameralnych, trzykondygnacyjnych budynków, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i jednocześnie kilkaset metrów od centrum miasta. W tej wyjątkowej przestrzeni znajdują się funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 34 m² do 55 m². Szeroki wybór, zróżnicowane metraże oraz układy wnętrz umożliwiają idealne dopasowanie nowego mieszkania do indywidualnych potrzeb nabywców. Budynki, zaprojektowane przez renomowaną gdyńską pracownię CKK ARCHITEKCI, łączą estetyczną architekturę z trwałymi i sprawdzonymi technologiami oraz materiałami wysokiej jakości. Dzięki temu mieszkania są tanie w utrzymaniu i zapewniają bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Terminy oddania mieszkań w poszczególnych budynkach:

-bud A - 1 kw. 2023,

-bud B - 2 kw. 2023,

-bud C - 4 kw. 2023.

Unikalne cechy inwestycji:

- budynki otacza duży, zielony teren rekreacyjny z placem zabaw

- zamknięty teren osiedla, na którym znajduje się również indywidualne garaże i miejsca postojowe dla samochodów

- okolica inwestycji jest bardzo bezpieczna i spokojna, dzięki czemu możesz odpocząć od zgiełku dużych miast. Rozległe tereny zielone uzupełnia nowa, niska zabudowa domków jednorodzinnych oraz osiedle na ul. Wędkarskiej

- inwestycja zlokalizowana niedaleko centrum Olsztynka oraz kluczowych tras dojazdowych

Do wszystkich mieszkań na parterze przynależą obszerne ogródki, natomiast mieszkania na piętrach mają duże i wygodne balkony ze szklanymi balustradami. Jasne elewacje, duże przeszklenia, a także stolarka okienna w kolorze naturalnego drewna świetnie współgrają z otaczającą inwestycję zielenią i sprzyjają odpoczynkowi. Wnętrza, dzięki wysokim, sięgającym podłogi oknom, są zawsze pełne światła. Przestrzeń w mieszkaniach jest maksymalnie wykorzystana – w każdym z mieszkań zaplanowano miejsca na szafy wnękowe. Na parterze budynków zaprojektowano pomieszczenie na rowery i wózki.

Mieszkańcy nie będą mieć problemów z parkowaniem samochodów – w projekcie inwestycji znajdują się zarówno indywidualne garaże, jak i miejsca postojowe, a wszystko to na zamkniętym terenie osiedla. Ponad połowę obszaru inwestycji stanowią tereny zielone. Jagiełły Park w Olsztynku będzie świetnym wyborem dla wszystkich osób, poszukujących nowego, wygodnego i taniego w utrzymaniu mieszkania. To również doskonała lokata kapitału inwestycyjnego.

Inwestycja Jagiełły Park znajduje się w Olsztynku, ul. Władysława Jagiełły 13 (21.1 km od Olsztyna), jest realizowana przez Grupa Impruv Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jagiełły Park w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 56 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 47 m2 w cenie od 210 781 zł (19 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 44 do 56 m2 w cenie od 262 328 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Impruv Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jagiełły Park to idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość miasta, a jednocześnie poszukujących spokoju i przestrzeni w najbliższym otoczeniu terenów zielonych. Dzięki atrakcyjnemu położeniu inwestycji możesz wygodnie korzystać z nowoczesnej infrastruktury drogowej wokół Olsztynka. Gwarantuje ona szybki dojazd do Olsztyna, Ostródy czy Nidzicy. Bez trudu dotrzesz również do siedzib wszystkich największych pracodawców w regionie, unikając korków i oszczędzając cenny czas. Osiedle Jagiełły Park to doskonała baza wypadowa do eksploracji zachodniej części Pojezierza Mazurskiego. W regionie nie brakuje atrakcyjnych ścieżek spacerowych, lasów oraz jezior. Mieszkasz w zdrowym klimacie i cieszysz się wszystkim, czego potrzeba do wygodnego życia. Inwestycja znajduje się przy ul. Władysława Jagiełły w Olsztynku. Od olsztyneckiego rynku dzieli ją zaledwie 850 metrów. Dzięki temu z łatwością zrobisz codzienne zakupy, dojedziesz do pracy czy do placówek edukacyjnych i skorzystasz z szerokiej oferty punktów usługowych oraz gastronomicznych. W pobliżu znajdują się także: stacja PKP, targ ekologiczny Bio Hub Bazar, stadion oraz Park Etnograficzny w Olsztynku. Nie ominą Cię żadne miejskie wydarzenia kulturalne i sportowe. Jagiełły Park sąsiaduje z atrakcyjnymi terenami rekreacyjnymi. Pobliskie jezioro Jemiołowo jest w zasięgu spaceru, a zaledwie 400 metrów dzieli Cię od trzech głównych szlaków rowerowych. Okolica jest pełna zieleni, pozwala maksymalnie zrelaksować się po pracy i sprzyja wszelkim aktywności na świeżym powietrzu.

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiełły Park?

Doskonałe połączenia Dojazdy do pracy ułatwiają nowoczesne trasy – 4,5 km do węzła Olsztynek-Wschód na drodze ekspresowej Olsztyn-Ostróda, 2 km do węzła Olsztynek-Zachód na drodze ekspresowej Warszawa-Gdańsk i 2 km do stacji PKP Olsztynek (trasa Działdowo-Olsztyn Główny).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiełły Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Placówki edukacyjne W pobliżu Jagiełły Park znajduje się przedszkole miejskie, dwie szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące oraz technikum hotelarsko - gastronomiczne. Łatwy dostęp do placówek edukacyjno-opiekuńczych to duże udogodnienie dla rodzin z dziećmi.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Komfortowe zakupy Lokalizacja blisko centrum miasta gwarantuje wygodny dostęp do przeróżnych sklepów, m.in.: Carrefour Express, Top Market, Żabka, a także powstającego 350 m od inwestycji DINO. To również dogodny dojazd do Centrum handlowego S1 z Biedronką, Netto, apteką, Pepco i Rossmannem.

Data publikacji: 22.11.2022
Data aktualizacji: 24.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Olsztynku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: