Diasfera - Budynek warsztatowy

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez DUDA DEVELOPMENT

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Jana Kilińskiego
Diasfera - Budynek warsztatowy

4 zdjęcia

Diasfera - Budynek warsztatowy
Diasfera - Budynek warsztatowy
Diasfera - Budynek warsztatowy
Diasfera - Budynek warsztatowy

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy dostępnych jest 18 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

W budynku warsztatowym zaaranżujemy 24 komfortowe mieszkania o metrażach od 28 do 38 m kw.

Na budynku nadbudowane zostaną dwie dodatkowe kondygnacje. Zachowany zostanie charakterystyczny komin: pamiątka przemysłowej historii budynku i jego nietypowa, wyrazista ozdoba. Okna na parterze i drugiej kondygnacja zostaną obwiedzione parapetem i łukowym ceglanym nadprożem. Dla pozostałych pięter zaplanowano mansardowy dach, w który wpisane zostały lukarny. Wewnątrz budynku zachowana zostanie niestandardowa wysokość pomieszczeń na dwóch pierwszych kondygnacjach: parter to 351 cm, a 1 piętro 291 cm, piętro 2 oraz 3 uzyska wysokość 272 cm. W centralnej części budynku zostanie zamontowana hydrauliczna winda.

Budynek znajdzie się w głębi działki, bliżej ul. Targowej.

Inwestycja Diasfera - Budynek warsztatowy znajduje się na Katedralnej, ul. Jana Kilińskiego (0.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera DUDA DEVELOPMENT.

Inwestycja Diasfera - Budynek warsztatowy jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy pozostało na sprzedaż 18 mieszkań o powierzchniach od 28 do 38 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 36 m2 (4 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 28 do 38 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DUDA DEVELOPMENT nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 272 do 351 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 38 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Księży Młyn – dzielnica nieopodal której znajduje się Diasfera Łódzka – może pochwalić się długą przemysłową tradycją. Niegdyś przestrzeń pełna licznych tętniących życiem zakładów produkcyjnych oraz miejsce chętnie wybierane na siedziby fabrykantów, obecnie ma status zabytku i zachęca do zwiedzania: tym bardziej, że na terenie dzielnicy znajduje się malowniczy park Źródliska, najstarszy i przez długi czas jedyny z łódzkich parków. Wierzymy, że dla przeszłości jest ważne miejsce w przyszłości, dlatego w ramach inwestycji rewitalizujemy położony na terenie Diasfery budynek warsztatowy.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Piłsudskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Technikum Nr 3 w odległości 340 m, Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 170 m, Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 320 m znajduje się Galeria Łódzka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy w odległości 160 m znajduje się FitFabric, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 16.03.2021
DUDA DEVELOPMENT logo

DUDA DEVELOPMENT

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piłsudskiego 37, Łódź

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: