Diasfera - Budynek warsztatowy

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDUDA DEVELOPMENT

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy dostępnych jest 18 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
W.13
1
32,68 m²
2
W.18
1
35,07 m²
2
W.19
1
28,48 m²
3
W.24
1
30,59 m²
3
W.04
2
37,37 m²
Parter
W.05
2
37,85 m²
Parter
W.08
2
37,52 m²
1
W.09
2
37,18 m²
1
W.10
2
37,18 m²
1
W.11
2
37,52 m²
1
W.14
2
34,23 m²
2
W.15
2
33,9 m²
2
W.16
2
33,88 m²
2
W.17
2
34,23 m²
2
W.20
2
28,06 m²
3
W.21
2
27,7 m²
3
W.22
2
27,7 m²
3
W.23
2
28,06 m²
3

Opis Inwestycji

W budynku warsztatowym zaaranżujemy 24 komfortowe mieszkania o metrażach od 28 do 38 m kw.Na budynku nadbudowane zostaną dwie dodatkowe kondygnacje. Zachowany zostanie charakterystyczny komin: pamiątka przemysłowej historii budynku i jego nietypowa, wyrazista ozdoba. Okna na parterze i drugiej kondygnacja zostaną obwiedzione parapetem i łukowym ceglanym nadprożem. Dla pozostałych pięter zaplanowano mansardowy dach, w który wpisane zostały lukarny. Wewnątrz budynku zachowana zostanie niestandardowa wysokość pomieszczeń na dwóch pierwszych kondygnacjach: parter to 351 cm, a 1 piętro 291 cm, piętro 2 oraz 3 uzyska wysokość 272 cm. W centralnej części budynku zostanie zamontowana hydrauliczna winda.Budynek znajdzie się w głębi działki, bliżej ul. Targowej.

Inwestycja Diasfera - Budynek warsztatowy znajduje się na Katedralnej, ul. Jana Kilińskiego (0.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera DUDA DEVELOPMENT.

Inwestycja Diasfera - Budynek warsztatowy jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy pozostało na sprzedaż 18 mieszkań o powierzchniach od 28 do 38 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 35 m2 (4 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 28 do 38 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DUDA DEVELOPMENT nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 272 do 351 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 28 do 38 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy

Księży Młyn – dzielnica nieopodal której znajduje się Diasfera Łódzka – może pochwalić się długą przemysłową tradycją. Niegdyś przestrzeń pełna licznych tętniących życiem zakładów produkcyjnych oraz miejsce chętnie wybierane na siedziby fabrykantów, obecnie ma status zabytku i zachęca do zwiedzania: tym bardziej, że na terenie dzielnicy znajduje się malowniczy park Źródliska, najstarszy i przez długi czas jedyny z łódzkich parków. Wierzymy, że dla przeszłości jest ważne miejsce w przyszłości, dlatego w ramach inwestycji rewitalizujemy położony na terenie Diasfery budynek warsztatowy.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Piłsudskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Technikum Nr 3 w odległości 340 m, Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 170 m, Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 320 m znajduje się Galeria Łódzka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diasfera - Budynek warsztatowy w odległości 160 m znajduje się FitFabric, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.11.2020

Data aktualizacji: 21.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie