Weteranów 15A

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDELTA-K

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1450 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wikana Residence(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, Al. Kraśnicka 2 (3.1 km od centrum Lublina)
  Wikana Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 84
  Powierzchnia: 25 - 153 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Wikana S.A.
 • Apartamenty Nałęczowska I(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Nałęczowska 18 (3.6 km od centrum Lublina)
  Apartamenty Nałęczowska I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 100 - 104 m2
  Liczba pokoi: 4
  „Centrum Zana Holding” Sp. z o.o. Sp. k.
 • Studio Residence(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Nałęczowska 18a (3.6 km od centrum Lublina)
  Studio Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 26 - 85 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Studio Residence Sp. z o o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Mieszkania dostosowane są zarówno dla osób chcących zamieszkać tutaj na stałe jak i przebywających w Lublinie tymczasowo w celach naukowych lub biznesowych. Budynek posiada nowoczesną i komfortową windę zapewniającą sprawną komunikację z każdej kondygnacji.

Inwestycja Weteranów 15A znajduje się w Lublinie, ul. Weteranów 15A (2.5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera DELTA-K.

Inwestycja Weteranów 15A została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Weteranów 15A pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 57 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DELTA-K przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Weteranów 15A

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Weteranów 15A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Weteranów 15A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Liceum im. Staszica 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Weteranów 15A znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie w odległości 240 m, I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie w odległości 240 m, Zaoczna Policealna Szkoła „COSINUS” w Lublinie w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Weteranów 15A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CenterMed w odległości 130 m, Wojskowa Pracownia Psychologiczna w odległości 230 m, I Szpital Wojskowy w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Weteranów 15A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Kropka, w odległości 150 m znajduje się Lux, w odległości 160 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Weteranów 15A w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Sport Club Lublin.

Data publikacji: 22.06.2017

Data aktualizacji: 22.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie