Studio Residence

Mieszkania na sprzedaż ul. Nałęczowska, oferowane bezpośrednio przez Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Lublin, ul. Nałęczowska 18a
Ceny od: 10 500 zł brutto/m2
Studio Residence

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Studio Residence dostępnych jest 5 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Studio Residence to najnowsza inwestycja mieszkaniowa Centrum Zana. Nowoczesny, sześciokondygnacyjny budynek, usytuowany jest w niezwykle malowniczej i atrakcyjnej dzielnicy Helenów, w bliskiej odległości od centrum miasta.

Studio Residence to idealna propozycja dla osób, które cenią minimalizm i komfort. Średnia powierzchnia mieszkań to 27 metrów kwadratowych, co czyni to miejsce idealnym dla singli lub par.

Lokale wyposażone są w aneks kuchenny, strefę wejścia oraz ergonomiczną łazienkę. Duże przeszklenia zapewniają optymalne doświetlenie i dopływ światła słonecznego, część mieszkań wyposażona została w balkon. Rozkład lokali jest funkcjonalny i praktyczny, zapewniając jednocześnie szerokie możliwości aranżacyjne.

Na parterze budynku zaplanowano ciąg o charakterze handlowo-usługowym. Mogą tu powstać restauracje, bary, przedszkole, inne punkty, dzięki którym mieszkańcy budynku będą mieli zapewniony dostęp do podstawowych towarów i usług.

Od strony południowej budynku zaplanowano atrakcyjny, zielony dziedziniec, zapewniający miłą przestrzeń sąsiedzką. Z dziedzińca będzie można dostać się do poszczególnych klatek. Wejścia do nich osłonięte są minimalistycznymi zadaszeniami w kształcie litery „L”.

Budynek wyróżnia się interesującą, współczesną architekturą, przy jednoczesnym nawiązaniu do już istniejącego budynku mieszkalnego. Elewacje wykończone zostały naturalnymi i szlachetnymi materiałami, takimi jak: kamień, szkło, aluminium imitujące drewno. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce.

Jednokondygnacyjny parking podziemny zapewni 121 miejsc parkingowych. Przewidziano również 27 miejsc parkingowych dla rowerów (16 naziemnych i 11 podziemnych).

Inwestycja powstała w zgodzie z dbałością o środowisko naturalne oraz osoby niepełnosprawne. Zaplanowano dla nich szereg udogodnień m.in. specjalne miejsca parkingowe, ciągi utwardzone o odpowiednim spadku ułatwiające dojście do budynku, windy dostępne na każdym poziomie, toalety dla niepełnosprawnych na poziomie lokali handlowo-usługowych oraz bezprogowe drzwi.

Inwestycja Studio Residence znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 18a (3.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Studio Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 219 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Studio Residence w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 55 do 60 metrów kwadratowych, w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 55 do 60 m2 w cenie od 596 916 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 85 komórek lokatorskich dostępne na piętrach.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 219 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 495 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (85): dostępne na piętrach
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 16 miejsc dla rowerów.
 • miejsca postojowe podziemne: 121 + 11 miejsc dla rowerów.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 55 do 60 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 596 916 do 631 785 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 500 do 10 800 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Studio Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Studio Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Studio Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morwowa - Helenów 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Studio Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Residence znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Król Maciuś II w Lublinie w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie w odległości 330 m, GRUPA OCHRONY BIZNESU - NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Studio Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Stokrotka, w odległości 260 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Residence w odległości 90 m znajduje się R8 Elite Fitness, w odległości 290 m znajduje się Boisko Sławinek, w odległości 290 m znajduje się Boisko BKS.

Data publikacji: 12.09.2018
Data aktualizacji: 15.03.2022
Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k. logo

Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Katarzyna Frelek

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Nałęczowska 14, XIII piętro 20-400 Lublin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: