Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Studio Residence

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Nałęczowska, oferowane bezpośrednio przez

Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Lublin, ul. Nałęczowska 18a

Studio ResidenceStudio Residence

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

111 - 120/m2

Przedział pokoi

4 - 5

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 167 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

14 placówek medycznych, 52 placówki edukacyjne, 14 kawiarni i restauracji, 32 sklepy, 41 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 219 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 495 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (85): dostępne na piętrach

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : 16 miejsc dla rowerów
 • miejsca postojowe podziemne : 121 + 11 miejsc dla rowerów

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 111 do 120 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Studio Residence to najnowsza inwestycja mieszkaniowa Centrum Zana. Nowoczesny, sześciokondygnacyjny budynek, usytuowany jest w niezwykle malowniczej i atrakcyjnej dzielnicy Helenów, w bliskiej odległości od centrum miasta.

Studio Residence to idealna propozycja dla osób, które cenią minimalizm i komfort. Średnia powierzchnia mieszkań to 27 metrów kwadratowych, co czyni to miejsce idealnym dla singli lub par.

Lokale wyposażone są w aneks kuchenny, strefę wejścia oraz ergonomiczną łazienkę. Duże przeszklenia zapewniają optymalne doświetlenie i dopływ światła słonecznego, część mieszkań wyposażona została w balkon. Rozkład lokali jest funkcjonalny i praktyczny, zapewniając jednocześnie szerokie możliwości aranżacyjne.

Na parterze budynku zaplanowano ciąg o charakterze handlowo-usługowym. Mogą tu powstać restauracje, bary, przedszkole, inne punkty, dzięki którym mieszkańcy budynku będą mieli zapewniony dostęp do podstawowych towarów i usług.

Od strony południowej budynku zaplanowano atrakcyjny, zielony dziedziniec, zapewniający miłą przestrzeń sąsiedzką. Z dziedzińca będzie można dostać się do poszczególnych klatek. Wejścia do nich osłonięte są minimalistycznymi zadaszeniami w kształcie litery „L”.

Budynek wyróżnia się interesującą, współczesną architekturą, przy jednoczesnym nawiązaniu do już istniejącego budynku mieszkalnego. Elewacje wykończone zostały naturalnymi i szlachetnymi materiałami, takimi jak: kamień, szkło, aluminium imitujące drewno. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce.

Jednokondygnacyjny parking podziemny zapewni 121 miejsc parkingowych. Przewidziano również 27 miejsc parkingowych dla rowerów (16 naziemnych i 11 podziemnych).

Inwestycja powstała w zgodzie z dbałością o środowisko naturalne oraz osoby niepełnosprawne. Zaplanowano dla nich szereg udogodnień m.in. specjalne miejsca parkingowe, ciągi utwardzone o odpowiednim spadku ułatwiające dojście do budynku, windy dostępne na każdym poziomie, toalety dla niepełnosprawnych na poziomie lokali handlowo-usługowych oraz bezprogowe drzwi.

Inwestycja Studio Residence znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 18a (3.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Studio Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 219 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Studio Residence w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 111 do 120 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 85 komórek lokatorskich dostępne na piętrach.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Studio Residence?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Studio Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 167 metrów od inwestycji Studio Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morwowa - Helenów NŻ 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Studio Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Residence znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Maluszkowo w odległości 57 m, Kolorowe kredki w odległości 73 m, Przedszkole Niepubliczne Akademia Przygody w Lublinie w odległości 98 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Studio Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna estetyczna w odległości 44 m, Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w odległości 168 m, Lubimed w odległości 259 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Studio Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 66 m znajduje się Żabka, w odległości 88 m znajduje się Stokrotka, w odległości 94 m znajduje się R8 Elite Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Residence w odległości 235 m znajduje się Boisko BKS Lublin, w odległości 254 m znajduje się Boisko Sławinek, w odległości 355 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.09.2018
Data aktualizacji: 26.02.2024
Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k. logo

Studio Residence Sp. z o.o. Sp. k.

Katarzyna Frelek

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Nałęczowska 14, XIII piętro 20-400 Lublin

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023