Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 18,25 m² - numer 30

Rezerwacja
Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze, ul. SaskaInwestycja: SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniemDeweloper: Bryksy

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniem lub inne propozycje na Podgórzu

SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniem

5 zdjęć

SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniem

Najbliższe inwestycje

Cena:
207 317 zł
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
18,25 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Loggia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Udogodnienia
usługi w budynku, winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniem

Przystanek Tramwajowy - 70 m

Przystanek Autobusowy - 70 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 place zabaw, 2 placówki edukacyjne, 1 obiekt sportowy, 1 kawiarnia lub restauracja

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 18,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniem na Podgórzu, ul. Saska (3.9 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Bryksy.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 61 nowych mieszkań.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 30 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 255 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Bryksy przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 207 317 zł (11 360 zł/m²).

Opis Inwestycji

Okazyjna cena45% poniżej średniej rynkowej
Pow. dodatkoweLoggia

W bliskim sąsiedztwie naturalnego zalewu Bagry firma Bryksy zaplanowała bezpieczną i komfortową przystań dla wszystkich ceniących szerokie życiowe horyzonty. U zbiegu ulic Saskiej i Goszczyńskiego powstanie nowoczesny, 5-pietrowy budynek SASKA BLU, w którym zaprojektowano nie tylko mieszkania i lokale użytkowe, ale także 54 lokale inwestycyjne o powierzchni około 18,5 m2.

Oferta skierowana jest, przede wszystkim, do osób inwestujących w nieruchomości na wynajem oraz do młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w samodzielne życie i poszukują lokum za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji. Nieduża powierzchnia oferowanych lokali to gwarancja uzyskania szybkiego zwrotu z inwestycji. Lokale inwestycyjne przy współpracy z doświadczonymi architektami zostały zaprojektowany tak, aby wykorzystać maksymalnie dostępną powierzchnię, kładąc przy tym ogromny nacisk na ich funkcjonalność.

SASKA BLU lokale inwestycyjne zlokalizowane są w jednym z najlepiej skomunikowanych obszarów Krakowa. A to dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz niedalekiej odległości od obwodnicy miasta i autostrady. Szybki tramwaj zapewnia bezpośrednie i komfortowe połączenie z centrum miasta, a znajdująca się w pobliżu sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych umożliwia dotarcie do pobliskich atrakcji w zaledwie kilka minut. Tak rozbudowana infrastruktura komunikacyjna oraz ogromny potencjał inwestycyjny, mieszkaniowy i rozrywkowy stanowią o bezkonkurencyjności tego miejsca.

Co zyskasz kupując lokal inwestycyjny w SASKA BLU:

1.Oszczędzasz czas – zakupiony i odebrany lokal będzie wykończony. Gotowy już do umeblowania i korzystania.

2. Atrakcyjna lokalizacja - to pewny zysk z tytułu wynajmu lokalu. To także oszczędność czasu gdy lokale znajdują się w tak świetnie skomunikowanej części Krakowa.

3.Zyskujesz możliwość odliczenia podatku VAT: w przypadku zakupu lokalu o pow. 18,48 m2 możesz odzyskać nawet do 38 000 zł.

4.Pewność – lokujesz środki finansowe na stabilnym gruncie. Twój kapitał jest bezpieczny bo inwestujesz na rynku nieruchomości.

Inwestycję realizuje firma Bryksy, której marka jest od lat gwarancją ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków. To firma rodzinna z blisko 40-letnia tradycją, ekspert w udanych nietuzinkowych inwestycjach deweloperskich, które niezmiennie wyznaczają najlepszy standard na rynku. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja, by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Dzięki takiej polityce Bryksy to symbol solidnego budownictwa osadzonego na mocnym fundamencie. Ich wyjątkowe inwestycje realizowane są w prestiżowych lokalizacjach – choćby Sobieski Residence przy ul. Łobzowskiej 22, Graffit House przy ul. Rogozińskiego 6, Małe Błonia przy ul. Przybyszewskiego 68 – zwycięzca konkursu „Kraków – Mój Dom 2015”, czy Steam Park przy ul. Rakowickiej.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji SASKA BLU - lokale inwestycyjne z wykończeniem.

Bryksy logo

W sprzedaży 206 nieruchomości w 5 inwestycjach

2 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 18 inwestycjach

Data publikacji: 21.02.2019
Data aktualizacji: 25.02.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: