Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 26,59 m² - numer 114C/M077

4.97% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Warszawa, Włochy, Salomea, ul. Jutrzenki 114CInwestycja: Miasteczko Jutrzenki etap IIIDeweloper: Aurec Home

Miasteczko Jutrzenki etap III

5 zdjęć

Miasteczko Jutrzenki etap III
Termin oddania:
2 kw. 2023
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
26,59 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne: Zakup obowiązkowy: Platforma górna - 30 240zł Platforma dolna - 32 400zł Miejsce postojowe - 33 480zł
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Udogodnienia
ochrona całodobowa, plac zabaw, internet, klub fitness, TV kablowa, usługi w budynku, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap III

Transport

Łopuszańska 03 - 250 m

Edukacja

Integracyjne Przedszkole Mądre Główki - 480 m

Sport

Squash City - 400 m

Osiedle powstaje w rejonie ul. Łopuszańskiej i stacji WKD Warszawa Raków. W bliskim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, a dzięki dobrej komunikacji można szybko dostać się do centrum miasta.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 26,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Miasteczko Jutrzenki etap III na Salomei, ul. Jutrzenki 114C (6.9 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Aurec Home.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 124 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 51 ofert o powierzchni od 27 do 60 m².

W budynkach jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 114C/M077 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Aurec Home przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Miasteczko Jutrzenki jest nowym miejscem na mapie warszawskiej dzielnicy Włochy.

Nowoczesny projekt, wpisujący się w aktualne trendy urbanistyczne, będzie miał wiele nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komfortowe lobby, w którym u pracownika ochrony można uzyskać informacji lub kurier będzie mógł zostawić przesyłki. Na zielonym terenie zaprojektowane zostały ławki solarne i platformy wypoczynkowe a na dachach panele fotowoltaiczne pozwalające na oszczędzanie energii elektrycznej.

Znajdują się tu liczne udogodnienia – jeden z lokali usługowych zaadoptowany będzie na siłownię dostępną dla mieszkańców, a na świeżym powietrzu w formie siłowni plenerowej, będą umieszczone dodatkowe sprzęty do ćwiczeń.

Mieszkańcy będą mieli możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych. Na patio posadowione bowiem zostaną szklarnie, w których będzie można uprawiać kwiaty, zioła czy warzywa. W przestrzeniach wspólnych wśród bujnej roślinności, bogatej w miododajne kwiaty i krzewy przyjazne owadom, mieszkańcy będą mogli relaksować się przy fontannach i oczku wodnym. Do dyspozycji najmłodszych będą tradycyjne i wodne place zabaw, zaprojektowane w bezpiecznych dla nich miejscach.

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie Aurec Home przygotował dostępne miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych. Każdy mieszkaniec będzie również mógł posiadać własne stanowisko z ładowaniem elektrycznym. W inwestycji dostępne będą także schowki rowerowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap III, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 02.06.2021
Data aktualizacji: 18.10.2021
Aurec Home logo

Aurec Home

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jutrzenki 111A, Warszawa 02-231

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 19:00
 • Wtorek: 10:00 - 19:00
 • Środa: 10:00 - 19:00
 • Czwartek: 10:00 - 19:00
 • Piątek: 10:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: