Wielka Odrzańska

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Asset Investment – Przedstawiciel Dewelopera

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Wielka Odrzańska dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
229 m2
-
50 m2
-
201 m2
-
167 m2
-
312 m2
-
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 19%
133 m2
-
97 m2
-
618 m2
-

Opis Inwestycji

Wielka Odrzańska

Wielka Odrzańska Invest to doskonałe miejsce na inwestycję w apartament dla ludzi ceniących luksus, piękne widoki i prestiżową lokalizację.Oferujemy Państwu Apartamenty z widokiem na Odrę od pow. 26 m2 do 65m2, z przeszkleniem od sufitu do podłogi. Apartamenty mogą być inwestycją pod wynajem. Projekt daję możliwość zarządzania apartamentami w systemie hotelowym typu „condo”.Istnieje również możliwość zmiany powierzchni apartamentów (np. poprzez ich łączenie), a także można wykonać zmiany w obrębie swojego lokalu na etapie realizacji inwestycji. Posiadamy profesjonalną kadrę zajmującą się projektowaniem wnętrz.Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja pozwala na łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta, a atrakcyjna okolica pozwala na spacery szczecińskimi bulwarami, w urokliwej okolicy, gdzie znajdują się najważniejsze szczecińskie zabytki i miejsca kultury.Budynek zaplanowano tak, by Mieszkańcy apartamentów mogli swobodnie korzystać z takich usług, jak np.: zabiegi piękności, SPA, fitness, kawiarnia, bar czy nawet basen. Inspirujące apartamenty z duszą i klimatem - Wielka Odrzańska Invest czeka na Inwestorów ceniących sobie to, co najlepsze.Własny lokal w Kamienicy Wielka Odrzańska Invest to:doskonałe sąsiedztwo - prestiżowy adres w samym sercu miasta, z widokiem na Bulwary Szczecińskiewielofunkcyjna przestrzeń i nieograniczone możliwości aranżacyjne pomieszczeń - w tym możliwość łączenia kondygnacji oraz zagospodarowania patio lub tarasuklimat wybranych wnętrz nawiązujący do dawnej historii Szczecina - w tym zabytkowe piwnice z przeznaczeniem na działalność gospodarcząszerokie możliwości rozwoju Państwa biznesu: lokale mogą wykorzystane do świadczenia różnego rodzaju usług, m.in. gastronomicznych, rozrywkowych, medycznych, spa, fitness czy jako eleganckie lokale biurowemożliwość zamieszkania w luksusowych apartamentach lub wynajmowania ich z dużym zyskiembezpieczna lokata kapitału.

Inwestycja Wielka Odrzańska znajduje się na Starym Mieście, ul. Wielka Odrzańska (0.8 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi Asset Investment – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Wielka Odrzańska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych się w 1 budynku wielorodzinnym 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wielka Odrzańska pozostało na sprzedaż 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 50 do 618 metrów kwadratowych.

Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 50 do 618 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wielka Odrzańska

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Wielka Odrzańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wyszyńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wielka Odrzańska znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny dla Dzieci z Autyzmem "Słoneczna Dolina" w odległości 250m, Przedszkole Publiczne Nr 32 w odległości 300m, Liceum Ogólnokształcące Delta w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Apteka Wirtualna, w odległości 200 m znajduje się Multifarma. Apteka homeopatyczna, kosmetyki, w odległości 350 m znajduje się Portowa. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Muzeum Katedralne, w odległości 400 m znajduje się Galeria Art.5., w odległości 550 m znajduje się Książnica Pomorska Biblioteka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Fitness Studio.

Data publikacji: 06.08.2019

Data aktualizacji: 12.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie