Wielka Odrzańska

Apartamenty na sprzedaż ul. Wielka Odrzańska, oferowane bezpośrednio przez asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Szczecin, Śródmieście, Stare Miasto, ul. Wielka Odrzańska
Wielka Odrzańska

9 zdjęć

Wielka Odrzańska
Wielka Odrzańska
Wielka Odrzańska
Wielka Odrzańska

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Wielka Odrzańska dostępnych jest 8 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U115
49,97 m²
-
U5
228,79 m²
-
U2
200,53 m²
-
U3
312,11 m²
-
U1
166,79 m²
-
U114
132,6 m²
-
U320
96,91 m²
-
U4
618,23 m²
-

Opis Inwestycji

Wielka Odrzańska logo

Wielka Odrzańska Invest to doskonałe miejsce na inwestycję w apartament dla ludzi ceniących luksus, piękne widoki i prestiżową lokalizację.

Oferujemy Państwu Apartamenty z widokiem na Odrę od pow. 26 m2 do 65m2, z przeszkleniem od sufitu do podłogi. Apartamenty mogą być inwestycją pod wynajem. Projekt daję możliwość zarządzania apartamentami w systemie hotelowym typu „condo”.

Istnieje również możliwość zmiany powierzchni apartamentów (np. poprzez ich łączenie), a także można wykonać zmiany w obrębie swojego lokalu na etapie realizacji inwestycji. Posiadamy profesjonalną kadrę zajmującą się projektowaniem wnętrz.

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja pozwala na łatwą i szybką komunikację z każdą częścią miasta, a atrakcyjna okolica pozwala na spacery szczecińskimi bulwarami, w urokliwej okolicy, gdzie znajdują się najważniejsze szczecińskie zabytki i miejsca kultury.

Budynek zaplanowano tak, by Mieszkańcy apartamentów mogli swobodnie korzystać z takich usług, jak np.: zabiegi piękności, SPA, fitness, kawiarnia, bar czy nawet basen. Inspirujące apartamenty z duszą i klimatem - Wielka Odrzańska Invest czeka na Inwestorów ceniących sobie to, co najlepsze.

Własny lokal w Kamienicy Wielka Odrzańska Invest to:

doskonałe sąsiedztwo - prestiżowy adres w samym sercu miasta, z widokiem na Bulwary Szczecińskie

wielofunkcyjna przestrzeń i nieograniczone możliwości aranżacyjne pomieszczeń - w tym możliwość łączenia kondygnacji oraz zagospodarowania patio lub tarasu

klimat wybranych wnętrz nawiązujący do dawnej historii Szczecina - w tym zabytkowe piwnice z przeznaczeniem na działalność gospodarczą

szerokie możliwości rozwoju Państwa biznesu: lokale mogą wykorzystane do świadczenia różnego rodzaju usług, m.in. gastronomicznych, rozrywkowych, medycznych, spa, fitness czy jako eleganckie lokale biurowe

możliwość zamieszkania w luksusowych apartamentach lub wynajmowania ich z dużym zyskiem

bezpieczna lokata kapitału.

Inwestycja Wielka Odrzańska znajduje się na Starym Mieście, ul. Wielka Odrzańska (0.8 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Wielka Odrzańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Wielka Odrzańska w sprzedaży jest 8 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 50 do 618 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 8 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 360 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie apartamentów:
od 50 do 618 m².
Ceny apartamentów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wielka Odrzańska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielka Odrzańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wielka Odrzańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wielka Odrzańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wielka Odrzańska znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Plastyczne im. Constantina Brancusi w Szczecinie w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Promyk w odległości 200 m, Niepubliczna Poradnia Konsultacyjno-Szkoleniowa Terapii Mowy i Alternatywnej Komunikacji Językowej PIKTOGRAMY w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wielka Odrzańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 300 m, Przychodnia Portowa w odległości 390 m, NZOZ Podgórna w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wielka Odrzańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Warzywa i owoce, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wielka Odrzańska w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.08.2019
Data aktualizacji: 01.06.2021
Wielka Odrzańska logo

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Al. Jana Pawła II nr 11/3 70-415 Szczecin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: