Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Szczecin, Śródmieście

2 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 214 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Arkona Residence
  gotowe
  Inwestycja ARKONA RESIDENCE mieści się w sercu Starego Miasta w Szczecinie, w sąsiedztwie Zamku Książąt Pomorskich, między ulicami Panieńska a Targ Rybny. W najbliższej okolicy znajdują się słynne bulwary szczecińskie, a w promieniu niecałych 2 km zlokalizowana jest stacja kolejowa Szczecin Główny.W ramach projektu planowana jest budowa 62 mieszkań o metrażach od 29 do 100 m2. W ofercie znajdą się komfortowe kawalerki, lokale 2- i 3-pokojowe, a także apartament 4-pokojowy.Budynek ARKONA RESIDENCE będzie posiadał łącznie 7 kondygnacji, w tym garaż z 24 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosić będzie ponad 2 800 m2.Do użytku oddane zostaną również dwa lokale komercyjne o łącznej powierzchni 322 m2.Dziedziniec wewnętrzny inwestycji zaprojektowano jako przestrzeń wspólną – rekreacyjny ogród o powierzchni prawie 300 mkw. Inwestycja zostanie wykończona materiałami o wysokim standardzie, a część powierzchni biologicznie czynnej umiejscowiona będzie na dachu, tworząc oryginalną i ekologiczną ozdobę budynku.Ideą przewodnią dla kształtowania formy zabudowy inwestycji było stworzenie jednolitego charakteru architektonicznego dla zabudowania całego kwartału,który odtwarza historyczne linie zabudowy. Na elewacji zaprojektowane zostały jednolite rozwiązania detali elewacyjnych oraz proporcji otworów okiennych podobne do rozwiązań przyjętych w sąsiadującym budynku hotelowym. W zakresie materiałowym przyjęto koncepcję doboru naturalnych i trwałych materiałów elewacyjnych w postaci okładzin z kamienia naturalnego, tynków mineralnych i elementów uzupełniających z aluminium i szkła.

  Arkona Residence

  ul. Panieńska , Stare Miasto, Śródmieście, Szczecin(0.7 km od centrum)
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ornament etap IV
  Oferta archiwalna
  W budynku B2 powstanie 69 mieszkań, w tym mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe, a także jeden lokal niemieszkalny o powierzchni 27,18 m2. Wyjątkowo w etapie B2 zostały zaprojektowane również mieszkania z antresolami, które będą znajdowały się na ostatniej kondygnacji. Przewidziano miejsca postojowe naziemne oraz w halach garażowych, boksy rowerowe, a także komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki.Etap B2, to już piąty budynek osiedla Ornament. Wystawka okien po raz kolejny będzie skierowana głównie na południową stronę świata, co zapewni odpowiednie doświetlenie. Niezmiennie, każdy lokal zostanie wyposażony w wideodomofon, a w budynku będzie winda obsługująca wszystkie kondygnacje. Pamiętając o najmłodszych, w projekcie znalazł się także plac zabaw – już drugi na osiedlu. Poprzez zastosowania bezprogowe oraz łagodne podjazdy możliwość wejścia do budynku mają także osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Klatki schodowe wykończone zostaną w kolorach bieli i szarości, z elementami w kolorze drewna. Okolica mimo bliskości centrum jest bogata w tereny zielone, a także ścieżki rowerowe.

  Ornament etap IV

  ul. Powstańców Śląskich , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(2 km od centrum)
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Silesia Apartments
  Oferta archiwalna
  Nowoczesny budynek w samym sercu MiastaDzięki doskonałej lokalizacji i podwyższonym standardzie Silesia Apartments spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Oto bowiem tworzymy miejsce, które pozwoli Ci żyć tak, jak zawsze chciałeś – wygodnie i przyjemnie.Silesia Apartments to budynek o zróżnicowanej wysokości, zlokalizowany przy ulicy Śląskiej 26 w Szczecinie. To szeroki wybór 63 apartamentów (od 1- do 5-pokojowych) oraz równie duży wybór metrażu (od 23 do 104 m2). Dzięki temu masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taką przestrzeń jakiej potrzebujesz – idealnie pasującą do Twojego stylu życia i Twoich oczekiwań. Dla Twojej wygody w kondygnacji parteru znajdą się dwa lokale usługowe zaś w kondygnacji podziemnej komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze stanowiskami postojowymi przygotowanymi do ładowania samochodów elektrycznych.Cechą przewodnią tego projektu jest innowacyjna architektura z eleganckimi elementami wykończeniowymi znakomicie wpisująca się w historyczną część Centrum Szczecina. Wszystkie apartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone a prywatne loggie, balkony i tarasy zapewnią mieszkańcom czas na chwilę relaksu. Wygodę, bezpieczeństwo oraz komfort życia zapewni cichobieżna winda, która zawiezie Cię bezszelestnie bezpośrednio do wybranych apartamentów, monitoring, inteligentne zamki oraz oświetlenie ledowe.Sąsiedztwo Teatru Pleciuga, Basenu Olimpijskiego, Urzędu Miejskiego i Jasnych Błoni sprawia, że Silesia Apartments to doskonały adres dla Ciebie by żyć aktywnie i komfortowo w spokojnym otoczeniu.

  Silesia Apartments

  ul. Śląska , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.9 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Sowińskiego 78
  Oferta archiwalna
  Nowa Inwestycja Sowińskiego 78 powstaje w sercu doskonale rozwiniętej i urokliwej dzielnicy Nowego Miasta. Projekt budynku opiera się na synergii nowoczesnej architektury i bogatej historii tego miejsca – na elewacji zagości elegancka biel i klasyczna czerwień cegły klinkierowej. Tym samym, nowa inwestycja na mapie Szczecina wpisze się w charakter lokalnej zabudowy.Budynek zaprojektowany jest kaskadowo, w niższej części znajdą się cztery piętra z parterem, w wyższej – 6 pięter z parterem. W inwestycji znajdziemy 242 funkcjonalne mieszkania o powierzchni od ok. 27 m² do ok. 60 m² oraz 6 lokali usługowych z przeszklonymi witrynami, umożliwiającymi doskonałą ekspozycję. Budynek będzie posiadał 4 klatki schodowe z łagodnymi podjazdami, ułatwiającymi swobodne poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym.Ustawne doskonale nasłonecznione mieszkania, to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących wymarzonego azylu, a jednocześnie pragnących korzystać z bogatej infrastruktury okolicy i udogodnień miejskiego życia. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki jak i większe mieszkania 2 i 3-pokojowe. Przewidziano również miejsca postojowe w halach garażowych oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Dla każdego mieszkania przewidziano również balkon, ogródek, loggię lub balkon francuski, aby pozwolić sobie na chwilę wytchnienia, nie wychodząc ze swojego wymarzonego mieszkania.W trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony, a wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wideodomofony i drzwi antywłamaniowe.

  Sowińskiego 78

  ul. Sowińskiego 78 , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(1.4 km od centrum)
  White Stone
 • Śródmiejskie Ogrody etap 2
  Oferta archiwalna
  W ofercie mamy lokale gotowe do odbioru o powierzhcniach od 68 do 109 m2. Wysokość lokali umozliwia dodanie antresoli, co powiększy znacząco powierchnię komercyjną.Ceny lokali już 5800 zł/m2 netto.

  Śródmiejskie Ogrody etap 2

  od 5 800 zł/m2
  ul. Tenisowa , Świerczewo, Zachód, Szczecin(2 km od centrum)
  Mak Dom Holding S.A.
 • Ornament etap III
  Oferta archiwalna
  Kolejny etap inwestycji został zaprojektowany w podobnej, stonowanej stylistyce, aby harmonijnie wpisać się we wcześniejsze etapy osiedla ORNAMENT.Budynek B3 będzie się składał z dwóch klatek schodowych. W klatce "A" przewidziano 39 mieszkań, klatka "B" pomieści natomiast 42 lokale. Obie klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację. Balkony oraz tarasy w większości lokali zostały usytuowane od południowej strony świata, co z pewnością pozwoli cieszyć się słońcem przez większość dnia.W budynku przeważają mieszkania 1 i 2 pokojowe o powierzchni od 25,37 m2 do 53,25 m2, idealne dla singli lub młodych rodzin. Przewidziane zostały również mieszkania 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 57,19 m2 do 61,86 m2, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce na przyszłość. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy, nawet do 34,93 m2. W budynku przewidziano również jeden lokal usługowy o powierzchni 22,79 m2. Przewidziano również miejsca postojowe w halach garażowych oraz naziemne na terenie osiedla.Niezmiennie skupiamy się na najwyższym standardzie wykonania, dlatego na wszystkich etapach realizacji inwestycji używamy wyłącznie najlepszej jakości materiałów. Mają one na celu zapewnić mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność.Każdy lokal wyposażony będzie między innymi w: wideodomofon, skuteczną wentylację oraz zbiorczą instalację telewizyjną, zapewniającą odbiór naziemnej telewizji cyfrowej.W dbałości o komfort mieszkańców, inwestycja obejmie również budowę wewnętrznej infrastruktury osiedla Ornament.Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca rekreacyjne. Nie zapomniano też o najmłodszych. Całości dopełni zagospodarowanie zieleni – mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknym krajobrazem.

  Ornament etap III

  ul. Powstańców Śląskich , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(2 km od centrum)
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Ornament etap II
  Oferta archiwalna
  Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o niebanalnej estetyce. Oryginalny architektonicznie projekt wzorowany jest na pierwszym etapie inwestycji. Harmonijna elewacja w szaro-białej kolorystyce, zwieńczona delikatnym ornamentem w kształcie logotypu osiedla nadaje różnorodności prostej formie obiektów.Drewniane akcenty na klatkach schodowych wywołują pozytywne skojarzenia i idealnie uzupełniają się z szarościami ścian oraz podłóg. Zagospodarowanie wewnętrznego terenu zapewnia mieszkańcom ciszę i odpoczynek, a dzieciom miejsce do zabawy.W ofercie znajduje się 154 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o zróżnicowanych metrażach.Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni, opracowano projekty mieszkań mające zapewnić mieszkańcom wygodę i komfort codziennego życia.Swoje wymarzone mieszkania znajdą zarówno rodziny z dziećmi jak i single, do których kierujemy ofertę mniejszych lokali. W budynku B4A znajdować się będą niewielkie kawalerki od 24 m², jak również duże mieszkania 2 i 3-pokojowe do 79 m². Budynek B4B posiadać będzie mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe od 24 m² do 110 m².Priorytetem przy projektowaniu i budowaniu osiedla jest komfort jego mieszkańców, dlatego budynki wyróżnia najwyższy standard wykonania. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji użyte zostaną wyłącznie dobrej jakości materiały. Zastosowano także nowoczesne technologie, które zapewniają: energooszczędność, izolację akustyczną i skuteczną wentylację. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciepłem, bez obaw o wysokie rachunki.Budynki zaprojektowano w taki sposób, by maksymalnie ograniczać zużycie energii cieplnej. Ponadto wyposażone są w centralne ogrzewane, a grzejniki posiadają termostaty, którymi w wygodny sposób można regulować temperaturę.Budynki wyposażono w szereg rozwiązań, odpowiadającym standardom nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego, w tym w automatycznie regulowane nawiewniki, zapewniające świeże powietrze.Projekt skierowany jest do osób ceniących wygodę i szybką komunikację z Centrum miasta, przy jednoczesnym łatwym dostępie do terenów zielonych, obiektów handlowo-usługowych i edukacyjnych.W dbałości o komfort mieszkańców, inwestycja obejmie również budowę wewnętrznej infrastruktury osiedla Ornament. W planach jest zmiana organizacji skrzyżowania w ul. Madalińskiego poprzez namalowanie na istniejącej asfaltowej nawierzchni ronda oraz przejścia dla pieszych, które ułatwią poruszanie się po zróżnicowanym krajobrazie osiedla.Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca rekreacyjne. Nie zapomniano też o najmłodszych. Całości dopełni zagospodarowanie zieleni – mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknym krajobrazem.W ofercie będą także miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

  Ornament etap II

  ul. J.H. Dąbrowskiego , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(1.9 km od centrum)
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Emilii Plater
  Oferta archiwalna
  Kamienica Emilii Plater 3 to nowoczesny i funkcjonalny budynek usytuowany w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic T. Firlika; E. Plater; S. Dubois.W pięciopiętrowym budynku mieszczą się dwie windy, zlokalizowanych zostało 67 mieszkań 1- i 2-pokojowych oraz trzy lokale o charakterze handlowo – usługowym na parterze. W hali podziemnej budynku mieszczą się komórki lokatorskie. Miejsca postojowe znajdują się na parkingu zewnętrznym.Ostatecznym atutem jest projekt kamienicy, jej nowoczesna elewacja wkomponowana w istniejącą zabudowę dodaje otoczeniu urody i ją wzbogaca na przyszłe pokolenia. Zadbano także o szereg detali architektonicznych, a ciepła piaskowa kolorystyka w połączeniu ze szklanymi elementami to imponujący i nowoczesny design.Budowa jest już zakończona. Mieszkania są przekazywane do odbioru, wykańczania we własnym zakresie i do zamieszkania.

  Emilii Plater

  ul. Emilii Plater , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.9 km od centrum)
  Best Deweloper
 • Nautica I
  Oferta archiwalna
  Nautica zlokalizowana jest w ustronnej i zielonej części Śródmieścia Szczecina, między ulicami E.Plater, Gontyny i Księżnej Salomei. Cechą charakterystyczną tego osiedla jest przestrzeń. Budynki okalają teren inwestycji w odległości od 50 do 100 m od siebie, tworząc w ten sposób rozległy wewnętrzny dziedziniec.Nautica wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta, ale jednocześnie pragnących uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujący się w pobliżu Park Żeromskiego oraz Wały Chrobrego, tworzą przyjazne otoczenie zachęcające do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.Pierwszy etap inwestycji stanowi jeden budynek, w którym zaplanowano 134 komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. Charakterystyczny układ schodkowy budynku świadczy o nowatorskim podejściu do architektury, co wpływa nie tylko na jego estetykę, ale i na funkcjonalność. Całości dopełnia stonowana kolorystyka elewacji i wszechobecna na terenie osiedla zieleń.Autorami projektu są architekci: Marek Sietnicki i Miłosz Raczyński.LokalizacjaGwarantując mieszkańcom dostęp do atrakcji centrum Szczecina, jak i urok zielonego zakątka w środku miasta, wybraliśmy dla osiedla Nautica teren między ulicami: Gontyny, Księżnej Salomei i Emilii Plater.Na południe od inwestycji rozciąga się drugi pod względem wielkości park w Szczecinie – Park Żeromskiego. Tuż za nim Wały Chrobrego i bulwary nad Odrą, będące centrum wielu kulturalnych i turystycznych wydarzeń. Zlokalizowane tam teatry: Współczesny i Polski oraz Muzeum Narodowe przyciągają miłośników sztuki, eleganckie restauracje sprzyjają spotkaniom towarzyskim, a odrestaurowane bulwary zachęcają do spacerów.W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty usługowe, restauracje, SPA, galeria handlowa a także szkoły, i przedszkola. Bliskość Placu Rodła, ważnego węzła komunikacyjnego Szczecina, ułatwia dostęp do wszystkich części miasta.Standard budynkówNasi projektanci zadbali o estetykę formy architektonicznej osiedla Nautica oraz wkomponowanie jej w naturalne ukształtowanie terenu i istniejącej zieleni. Cechą charakterystyczną budynku jest układ schodkowy. Jego najniższa część, zlokalizowana od strony północnej, posiada pięć pięter mieszkalnych. W dalszej części budynek rozrasta się do sześciu pięter i kończy wysokim segmentem od strony południowej. Z najwyższych kondygnacji rozciąga się widok na panoramę Szczecina.Cichy i spokojny charakter osiedla oddają jasne i stonowane barwy elewacji, a liczne detale podkreślają nowoczesność projektu. Kompozycję uzupełniają regularne, symetrycznie rozmieszczone balkony, a wieńczące budynek eleganckie tarasy z balustradami ze szkła hartowanego dodają mu lekkości.Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny ze 121 miejscami parkingowymi. Dodatkowe 14 miejsc postojowych zaplanowano na terenie osiedla.Wysokość budynku: konstrukcja schodkowa: 5, 6 i 10 pięter,cichobieżne windy od poziomu parkingu podziemnego,elewacja – tynk mineralny malowany farbą silikonową,oświetlenie zewnętrzne – lampy terenowe, oświetlenie przy wejściach do budynku,klatki schodowe i korytarze – posadzka z płytek gresowych, oświetlenie sterowane za pomocą czujników ruchu,system kamer monitorujący otoczenie.Standard mieszkańOferujemy 134 nowoczesne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 37-metrowych kawalerek po 100-metrowe apartamenty na najwyższych kondygnacjach. Znając upodobania naszych klientów i ceniąc ich indywidualność, zdecydowaliśmy się na przewagę mieszkań dwu- i trzypokojowych, różniących się jednak układem i metrażem, co daje większą możliwość aranżacji wnętrz według własnego pomysłu.Mieszkania zostaną wykończone starannie, materiałami wysokiej jakości. Wszystkie okna zostaną wykonane w systemie stolarki drewnianej.Do każdego mieszkania przynależy taras, balkon lub loggia. Ilość miejsc postojowych w garażu podziemnym i na terenie osiedla zaspokoi potrzeby wszystkich mieszkańców.Drzwi wejściowe do mieszkań – fornirowane,balkony,tarasy: posadzki balkonów z płytek gresowych, posadzki tarasów z płytek gresowych i płyty betonowej, balustrady stalowe z wypełnieniem i pełne,instalacje teletechniczne (telefon, TV, Internet),boksy rowerowe.Tereny zieloneGłównym założeniem projektu Nautica było zachowanie malowniczego krajobrazu i podkreślenie naturalnego ukształtowania terenu. Zarówno forma budynku, jak i projektowana zieleń z elementami małej architektury wpisują się w otoczenie z jego nieregularnymi wzniesieniami. Sporą dozę prywatności gwarantuje mieszkańcom zachowanie znacznej odległości między budynkami. Powstały między nimi plac stanowi rozległy wewnętrzny dziedziniec.Starannie zaprojektowana przestrzeń stanowi zarówno miejsce zabaw dla najmłodszych, jak też spokoju i relaksu dla pozostałych mieszkańców. Plac zabaw wyposażony w urządzenia rekreacyjne dla dzieci został wkomponowany w istniejącą skarpę. Teren całego osiedla zapełniono zróżnicowaną roślinnością. Wraz z wykończonymi jasnym granitem alejkami, estetycznymi ławeczkami i kameralnym oświetleniem tworzy ona spójną i efektowną kompozycję.Nautica to zielona enklawa w środku miasta, która stanowi dopełnienie sąsiadującego z inwestycją Parku Żeromskiego, terenów na Wałach Chrobrego i nad samą Odrą. Tym samym daje swoim mieszkańcom jeszcze więcej przestrzeni do odpoczynku.Deweloper SGI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową na swojej stronie internetowej www.sgi.pl Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 661 § 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

  Nautica I

  ul. Gontyny/ Księżnej Salomei/ Emilii Plater , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.3 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Zespół Mieszkalno-Usługowy Przy Ul. Ściegiennego
  Oferta archiwalna
  Budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Ściegiennego 29. Dogodny dojazd, dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej zapewnia usługodawcom niezliczoną liczbę potencjalnych klientów, a co za tym idzie – stały rozwój firmy.Standard wykończenia• duże przeszklone witryny zapewniające możliwość ulokowania reklamy• możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni• możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb w przedziale od 160 m2 do 800m2• parking podziemny z miejscami postojowymi• wysokość pomieszczeń 3 m• osobne wejścia do każdego lokalu z ulicy• ściany żelbetowo-murowane• posadzki betonowe wylewane• doprowadzone instalacje sanitarne, elektryczne i grzewcze• profesjonalna pomoc w wykończeniu lokalu.Lokalizacja w tętniącym życiem śródmieściu, to niewątpliwy atut tej inwestycji – miejsca dla Twojego biznesu.

  Zespół Mieszkalno-Usługowy Przy Ul. Ściegiennego

  od 3 500 zł/m2
  Ściegiennego 29 , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.2 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Tarasy Manhattanu
  Oferta archiwalna
  ZNAKOMITA LOKALIZACJAInwestycja “Tarasy Manhattanu” jest położona w historycznej dzielnicy Szczecina – Niebuszewo, u zbiegu ul. Bł. Wincentego Kadłubka i ul. Ofiar Oświęcimia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Lokalizacja ta jest niesłychanie atrakcyjna ze względu na bliskość (około 400 m) jednej z głównych i najbardziej popularnych ulic miasta – Al. Wyzwolenia. Tu zlokalizowane są centra handlowe i usługowo-rozrywkowe jak np.: Centrum Manhattan (350m), Galaxy, Pazim, Fala (około 1km), banki, apteki, klub fitness, szkoła tańca, Baltica Wellness & Spa.Mimo bliskości ścisłego centrum miasta ulica Kadłubka zachowuje swój spokojny charakter, który w połączeniu z bliskością wielu obiektów użyteczności publicznej stanowi o wyjątkowej wartości opisywanej lokalizacji. Dodatkowym walorem inwestycji “Tarasy Manhattanu” jest oddalony o ok. 1,5 km Park im. Jana Kasprowicza – największy park miejski Szczecina, ulubione miejsce spotkań i spacerów jego mieszkańców oraz stały punkt wielu rowerowych wycieczek. W jego sercu, przy jeziorze Rusałka, znajduje się Teatr Letni – jeden z największych amfiteatrów w Polsce, w którym regularnie odbywają się różne imprezy kulturalne.Warto zaznaczyć, że powstający budynek został zaprojektowany w takiej odległości od sąsiadujących z nim obiektów, która gwarantuje dostęp naturalnego oświetlenia do wszystkich znajdujących się w nim lokali. Dodatkowym atutem “Tarasów Manhattanu” jest również wolna przestrzeń wokół budynku, co pozytywnie wyróżnia tą inwestycję na tle innych, zlokalizowanych w centrum.Tarasy Manhattanu” to 8-piętrowy budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się 79 mieszkań o powierzchni od 38 m2 do 268 m2, w tym w zdecydowanej większości mieszkania 2-pokojowe o metrażu już od 38 do 58 m2 oraz mieszkania 3 pokojowe o powierzchni już od 54 m2. Mieszkania zlokalizowane na I piętrze posiadają przestronne tarasy.  Mieszkanie na ostatniej kondygnacji (VIII piętro) zaprojektowane zostało jako “open space” o powierzchni 268,62 m2 z wyjściem na taras o powierzchni 319,06 m2NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIABudynek zostanie wykonany zgodnie z normami prawnymi i technicznymi mającymi zastosowanie w budownictwie, przy dochowaniu należytej staranności oraz w oparciu o profesjonalną wiedzę i doświadczenie najwyższej klasy fachowców.DOBRA LOKATA KAPITAŁUZakup mieszkania wciąż stanowi dobrą lokatę kapitału, uznawaną przez ekonomistów za jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, zastosowaniu najnowszych technologii oraz fachowemu wykonawstwu, gwarantowanemu przez firmę CALBUD, mającą 20-letnie doświadczenie w budownictwie na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych, “Tarasy Manhattanu” to inwestycja, która z pewnością przyniesie inwestorom spodziewany zysk.ZIELEŃW granicach działki przewidziane są nowe nasadzenia zieleni:zieleń wysoka: drzewa ozdobne w ilości 22 szt., przewidziane w południowej i zachodniej części terenu tj. Wiśnia piłkowana – 17 szt. oraz Klon pospolity odm. parasolowata – 5 szt.,zieleń niska i średnia w formie dekoracyjnych donic oraz mat wegetacyjnych dachu zielonego jako elementy placu rekreacyjno-wypoczynkowego,zieleń niska w formie trawników dekoracyjnych dla skarp i wszystkich terenów nieutwardzonych, nieprzeznaczonych pod obsługę komunikacyjną oraz tarasy i chodniki dla pieszych.

  Tarasy Manhattanu

  ul. Kadłubka , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Ściegiennego 25
  Oferta archiwalna
  Zespół mieszkalno-usługowy przy ul. Ściegiennego 25 składa się ze 140 mieszkań o zróżnicowanej wielkości – od 29 m2 do 93 m2 – zaprojektowanych w sześciokondygnacyjnym, dwuklatkowym budynku. Ciekawą ofertę dopełniają 82 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz usługi zlokalizowane na parterze. Zdecydowana większość mieszkań wychodzących na stronę południową i wschodnią posiada balkony. Każda klatka schodowa ma dostęp do nowoczesnych, cichobieżnych wind, obsługujących wszystkie kondygnacje nadziemne. Dodatkowo jedna z wind obsługuje garaż podziemny.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy – we współpracy z architektem wnętrz – indywidualne projekty aranżacji każdego z oferowanych mieszkań, które mogą być pomocne w procesie wykończenia zakupionego lokalu.Budynek mieszkalny powstał w technologii tradycyjnej – ściany nośne oraz ściany działowe zostały wykonane z bloczków silikatowych. W ramach standardu deweloperskiego ściany i sufity lokali wykończono tynkiem gipsowym. W mieszkaniach zamontowano okna i drzwi balkonowe PCV oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Parapety wewnętrzne zostały wykonane z płyty wiórowej laminowanej, a zewnętrzne z blachy powlekanej. Na posadzkach pomieszczeń znajduje się warstwa wyrównawcza, a posadzki balkonów i tarasów zostały wyłożone płytkami mrozoodpornymi.Mieszkania wyposażono w kompletne instalacje – elektryczną z osprzętem i szafką z bezpiecznikami oraz c.o. z grzejnikami panelowymi (ogrzewanie z sieci miejskiej). W lokalach wykonano także instalację domofonową, telefoniczną oraz instalację telewizji kablowej.

  Ściegiennego 25

  Ul. Ściegiennego 25 , Śródmieście, Szczecin(1.5 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Owocowa
  Oferta archiwalna
  WIELKA JESIENNA PROMOCJA - cena obniżona o 30.000,- !!!BOŻE NARODZENIE JUŻ WE WŁASNYM "M" !!!Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w 2013 roku oddaliśmy do użytku lokale i mieszkania w budynku, mieszczącym się przy ulicy Owocowej róg 3-go Maja. Dogodna lokalizacja w centrum miasta a zarazem w cichym, odsuniętym od hałaśliwych ulic otoczeniu. Atrakcyjność wynika przede wszystkim z usytuowania bloku w bezpośrednim sąsiedztwie sądu, policji, dworców PKP jak i PKS, oraz głównych węzłów komunikacji miejskiej, szkół i wyższych uczelni.Mieszkania wykonane zostały w standardzie deweloperskim.Lokale usługowe z pewnością zainteresują właścicieli kancelarii notarialnych, adwokackich, radcowskich, jak i gabinetów lekarskich różnych specjalności.Na parterze budynku zaprojektowano trzy niezależne lokale usługowe. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się lokale mieszkalne dwu i trzy- pokojowe 40-55 m2, natomiast na trzecim piętrze umiejscowione są mieszkania dwupoziomowe z pięknymi, zielonymi tarasami. Istnieje możliwość łączenia lokali oraz ich dowolna aranżacja. Wejście do budynku zaprojektowano od ulicy Owocowej.

  Owocowa

  od 5 737 zł/m2
  ul. 3 Maja , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(1.1 km od centrum)
  Steed S.A.
 • Osiedle Poziomkowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Poziomkowe to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Szczecinie przez firmę SGI Sp. z o.o. S.K.A. Wyróżnia je nowoczesna i prosta stylistyka oraz wygodna lokalizacja w zielonej i świetnie skomunikowanej, północnej dzielnicy miasta.Dwa wielorodzinne budynki, umiejscowione u zbiegu ulic Rapackiego i Ks. Warcisława, zaprojektowano ze zwróceniem szczególnej uwagi na funkcjonalność i komfort użytkowania. Dzięki charakterystycznemu układowi powstanie między nimi wewnętrzny zielony dziedziniec, służący za miejsce odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców osiedla. Ponadto każde z 98 mieszkań, w zależności od lokalizacji w budynku, zostanie wyposażone w balkon, loggię, taras lub przedogródek.Projekt architektoniczny inwestycji opracowało szczecińskie biuro architektoniczne FBA S.C.LokalizacjaOsiedle Poziomkowe usytuowano niedaleko ścisłego centrum miasta, u zbiegu ulic Rapackiego i Ks. Warcisława. W bliskiej odległości znajduje się ważny węzeł komunikacyjny, Kołłątaja, skąd liczne linie autobusowe i tramwaje docierają w najodleglejsze miejsca Szczecina. W okolicy nie brakuje ciekawych miejsc rozrywki i kultury, jak na przykład Galeria Stara Cegielnia czy Muzeum Techniki i Komunikacji. Mieszkańcy osiedla znajdą nieopodal liczne lokale usługowo-handlowe i gastronomiczne, korty tenisowe przy ul. Chopina a także szkołę podstawową, gimnazjum, przychodnię, pocztę i banki. Ta część Szczecina może się poszczycić wieloma urokliwymi zakątkami. Spacerując jej ulicami odkryjemy pięknie zdobione kamienice i zielone skwery. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji są pobliskie parki, m.in. Ogród Dendrologiczny im. Stefana Kownasa, Jasne Błonia czy reprezentatywny Park Kasprowicza z Jeziorem Rusałka, Ogrodem Różanym i Teatrem Letnim, który jest miejscem wielu ciekawych wydarzeń kulturalnych.Standard budynkówWyższy, pięciopiętrowy budynek, kształtem litery L podkreśli skrzyżowanie ulic Rapackiego i Ks. Warcisława. Niższy, czteropiętrowy, w kształcie prostokąta, będzie położony w dalszej linii zabudowy. Pod obydwoma budynkami, na jednym poziomie, znajdzie się hala garażowa z piwnicami. Wjazd do jednej z hal garażowych oraz główne wejście na teren osiedla usytuowano w wyższym budynku, od ul. Rapackiego. Zaplanowano też dodatkowe miejsca postojowe położone wzdłuż niższego budynku.Elewacje zostaną utrzymane w stonowanych barwach z akcentami o wyrazistych kolorach. Funkcjonalne zadaszenia nad tarasami ulokowanymi na najwyższej kondygnacji dodają budynkom lekkości i estetycznie je zwieńczą. Klatki schodowe zostaną wyeksponowane jako proste bryły współgrające z całą elewacją. Każda z nich będzie wyposażona w dostosowaną dla osób niepełnosprawnych windę obsługującą wszystkie kondygnacje, także halę garażową.wysokość budynków: 4 piętra i 5 pięter,miejsca postojowe w halach garażowych,bramy wjazdowe do hal garażowych sterowane pilotem,elewacja: tynk mineralny, malowany farbą silikonową,balkony, loggie, tarasy: wyłożone płytkami gresowymi i płytami betonowymi, balustrady: metalowe z wypełnieniem,klatki schodowe: wyłożone płytkami gresowymi,oszczędne oświetlenie sterowane czujnikami ruchu,komórki lokatorskie,osiedle ogrodzone, z systemem kontroli dostępu.Standard mieszkańOsiedle Poziomkowe to 98 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i ilości pomieszczeń. Każde z nich – w zależności od lokalizacji w budynku – jest przyporządkowana dodatkowa przestrzeń użytkowa w postaci balkonu, loggii, tarasu lub przedogródka. Liczba miejsc postojowych odpowiada liczbie mieszkań, opcjonalnie dostępne są też komórki lokatorskie. Układ budynków zaplanowano tak, by mieszkania były jak najbardziej nasłonecznione. Dla bezpieczeństwa mieszkańców zostaną zamontowane przyciski antynapadowe oraz rolety zewnętrzne w oknach mieszkań na parterze. instalacje teletechniczne: telefon, Internet, TV,instalacje wodne i grzewcze: z sieci miejskiej, indywidualne opomiarowanie, grzejniki z termozaworami, panelowe w pokojach, rurkowe w łazienkach,stolarka okienna: okna i drzwi balkonowe z tworzywa, szyby zespolone i parapety wewnętrzne granitowe.drzwi do mieszkań: płytowe.Tereny zieloneW okolicy Osiedla Poziomkowego nie brakuje rozległych zielonych terenów, stworzonych do odpoczynku i rekreacji. W kierunku południowego zachodu od inwestycji rozciąga się największy park miejski w Szczecinie, Park Kasprowicza i Jasne Błonia. Dostarczają one nie tylko przestrzeni do relaksujących spacerów, biegania czy jazdy na rowerze, ale też rozmaitych rozrywek. Na terenie parku odbywa się wiele festynów, koncertów i innych imprez. Do Parku Kasprowicza przylega też Ogród Dendrologiczny, a za nim Ogród Botaniczny.Również w obrębie samej inwestycji można odetchnąć wśród zieleni. Prostą, nowoczesną zabudowę uzupełnia dziedziniec powstały pomiędzy budynkami. Jest dostępny jedynie dla mieszkańców osiedla. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach pośród zieleni zostaną rozmieszczone: piaskownica, huśtawka i zjeżdżalnia, a dla ich opiekunów – wygodne ławki.Dodatkowym atutem są przedogródki przynależne do mieszkań na parterze dostępne bezpośrednio z pokoju dziennego. Zostaną odgrodzone od części wspólnej oraz oddzielone między sobą. Efektowną zieloną ścianę utworzą też pnącza nasadzone wzdłuż ekranu akustycznego oddzielającego osiedle od ul. Ks. Warcisława.Deweloper SGI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową na swojej stronie internetowej www.sgi.plWszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art. 66 § 1 (Oferta) oraz art. 661 § 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

  Osiedle Poziomkowe

  ul. Rapackiego , Niebuszewo, Północ, Szczecin(2.4 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Nautica II
  Oferta archiwalna
  Cechą charakterystyczną osiedla „Nautica” jest duża ilość zieleni oraz przestrzeń. Budynki okalają teren inwestycji w odległości od 50 m do 100 m od siebie, tworząc w ten sposób rozległy, wewnętrzny dziedziniec.Osiedle „Nautica” wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi aktywnych, ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta, ale jednocześnie pragnących uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujący się w pobliżu Park Żeromskiego oraz Wały Chrobrego tworzą przyjazne otoczenie zachęcające do spacerów i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Drugi etap inwestycji stanowi jeden, 12 kondygnacyjny budynek, w którym zaplanowano 75 funkcjonalnych mieszkań. Projekt charakteryzuje się estetyką i nowatorskim podejściem do architektury otoczenia. Całość dopełnia jasna kolorystyka spójna z pierwszym etapem inwestycji.• Projekt renomowanego studia Mellon Architekci• Materiały budowlane najwyższej jakości• Garaż podziemny• Reprezentacyjny hall wejściowy• Atrakcyjne wykończenie korytarzy i klatek schodowychSTANDARD – MIESZKANIAW drugim etapie osiedla „Nautica” powstaje 75 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od funkcjonalnych kawalerek po przestronne apartamenty na najwyższych kondygnacjach z widokiem na panoramę Szczecina. Dodatkowym atutem budynku jest ciekawie zaprojektowany, łukowy narożnik na południowo-zachodniej stronie. Nadaje on budynkowi modernistycznego charakteru i pozwala na zastosowanie w mieszkaniach ciekawych rozwiązań.Główne atuty mieszkań to:• Funkcjonalne rozkłady• Loggie, balkony i tarasy• Instalacja multimedialna – internet oraz TV sat, telefon• Rolety zewnętrzne w oknach mieszkań znajdujących się na parterze oraz na ostatniej kondygnacji

  Nautica II

  ul. mjr Raginisa , Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin(1.2 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Kamienica Vossa
  Oferta archiwalna
  Kamienica Vossa to niepowtarzalne miejsce, w którym historia i tradycja łączą się z nowoczesnością. Na przełomie XIX i XX wieku na terenie nieruchomości przy ul. Swarożyca funkcjonowała bowiem rodzinna firma pn. C. Voss & Sohn, trudniąca się produkcją konnych wozów strażackich, a także ludwisarstwem - w tym w szczególności odlewaniem dzwonów. Obecnie w tej niepowtarzalnej lokalizacji - tuż przy Teatrze Polskim, w pobliżu Parku Żeromskiego oraz nadodrzańskich bulwarów - powstaje nowoczesny budynek oferujący wyjątkowe apartamenty o zróżnicowanych metrażach - od 28 m2 do 113 m2.Każdy znajdzie tu mieszkanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dla tych, którzy poszukują przestrzeni oraz oryginalnych rozwiązań architektonicznych przygotowaliśmy ponad 100-metrowe apartamenty z tarasami. W budynku znajdą się także mieszkania 2-pokojowe oraz wygodne kawalerki. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią apartamenty z dwoma łazienkami, dzięki czemu możliwe będzie oddzielenie strefy dzieci od strefy dorosłych. Takie rozwiązanie może okazać się wygodne także dla osób ceniących prywatność oraz tych, którzy pragną zapewnić większą wygodę swoim gościom.W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe. Zamontowane w nich cichobieżne, nowoczesne windy zapewnią wygodną komunikację z wszystkimi kondygnacjami budynku, a jedna z nich będzie dodatkowo obsługiwać garaż podziemny, w którym znajdzie się 20 miejsc postojowych oraz 13 komórek lokatorskich. Dodatkowym atutem będzie także estetyczny dziedziniec dostępny tylko i wyłącznie dla mieszkańców.W sierpniu 2013 r., podczas prac ziemnych związanych z budową Kamienicy Vossa, natrafiliśmy na metalowy przedmiot, który początkowo potraktowaliśmy jako pocisk artyleryjski. Przybyły na miejsce patrol saperski wykluczył jednak taką możliwość. Po oględzinach okazało się bowiem, że miedziana tuba to tzw. kapsuła czasu, umieszczona w tym miejscu pod koniec XIX wieku podczas budowy ówczesnych zabudowań.Po konsultacjach przewieziono znalezisko do Archiwum Państwowego przy ul. Św. Wojciecha w Szczecinie, gdzie pod czujnym okiem fachowców wydobyto zawartość tuby. W środku znajdowały się m.in. gazety datowane na 1 sierpnia 1883 roku, monety wybite w latach 1875-1876, dokumenty firmy C. Voss & Sohn - w tym m.in. instrukcje i zdjęcia wytwarzanych przez firmę konnych wozów strażackich i dzwonów, a także akt erekcyjny budynku, który znajdował się w tym miejscu w przeszłości. Warto odnotować, że produkowane przez firmę dzwony zachowały się do dzisiaj w wielu zachodniopomorskich kościołach. Jeden z dzwonów okrętowych znajduje się z kolei na Darze Młodzieży.Mając na uwadze ciekawą historię nieruchomości, na której realizujemy naszą inwestycję, postanowiliśmy zachować pamięć o pionierach przemysłu na Pomorzu Zachodnim nadając powstającemu budynkowi nazwę Kamienica Vossa, nawiązującą do wspomnianej rodziny Vossów. Od strony dziedzińca powstanie także element architektoniczny nawiązujący swoim wyglądem do wieży dzwonniczej. Zamierzamy także umieścić w budynku pamiątkową tablicę oraz wyeksponować materiały znalezione w kapsule czasu.

  Kamienica Vossa

  ul. Swarożyca 15A , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.2 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Kamienica Nova
  Oferta archiwalna
  Zespół mieszkalno-usługowy Kamienica Nova, położony u zbiegu ulic Langiewicza i Księcia Bogusława X w Szczecinie, stanowi rewitalizację i znaczące uzupełnienie części kwartału w samym centrum Szczecina. Kondygnacja parterowa budynku została przeznaczona w całości pod usługi. Obecnie w naszej ofercie znajduje się lokal o powierzchni użytkowej 108 m2, który można zaaranżować odpowiednio do własnych potrzeb i profilu prowadzonej działalności.Głównym atutem usytuowania budynku u zbiegu ulic Ks. Bogusława X i Langiewicza jest bliskość dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej, funkcjonującej w ramach głównych ciągów komunikacyjnych - ulicy Krzywoustego, Alei Piastów i Wyzwolenia. Linie autobusowe dzienne (61, 61 bis, 75, 81, 83, E) jak i nocne (521, 523, 524, 527, 528), a także szereg linii tramwajowych, odjeżdżających z Bramy Portowej (1, 2, 4, 6, 7, 8, 9) lub Alei Piastów (3, 11, 12), stanowią dla potencjalnych najemców oferowanych lokali usługowych gwarancję szerokiej dostępności świadczonych przez nich usług.

  Kamienica Nova

  Ul. Ks. Bogusława X , Centrum, Śródmieście, Szczecin(0.1 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Firlika
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Teofila Firlika nr 29 i 31 zrealizowane zostało przedsięwzięcie deweloperskie pod nazwą „Budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi”. W sześciokondygnacyjnym budynku z windami powstały mieszkania o zróżnicowanym metrażu jedno-, dwu- i trzypokojowe oraz lokale usługowe na działalność biurową, handlową bądź usługową. W części piwnicznej znajdują się komórki lokatorskie. Mieszkania i lokale są gotowe do odbioru.W aktualnej ofercie są mieszkania;- 1 pokojowe o pow. 32 m2- 2 mieszkania 2-pokojowe o pow. 49 m2oraz w parterze dwa lokale użytkowe o pow. 82 m2 i 34 m2.Niewątpliwy atut tego projektu to lokalizacja - optymalna komunikacja z każdą częścią miasta, szkoły, centra handlowe oraz bliskość Wałów Chrobrego, a najszybciej zyskują na wartości atrakcyjne nieruchomości położone w dobrych lokalizacjach.

  Firlika

  ul. Teofila Firlika , Drzetowo-Grabowo, Śródmieście, Szczecin(1.8 km od centrum)
  Best Deweloper
 • Dębowy Skwer
  Oferta archiwalna
  "Dębowy Skwer" to budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany u zbiegu ulic Dembowskiego i Cegielskiego w Szczecinie. Pomimo bliskości centrum, położony w zacisznej części historycznej dzielnicy Szczecina – Niebuszewo, stanowi doskonałą alternatywę dla miejskiego gwaru. Cisza, spokój, bliskość terenów rekreacyjnych oraz bardzo dobra komunikacja to główne atuty tej inwestycji. Na szczególną uwagę zasługują balkony oraz duże tarasy, pozwalające na przeniesienie funkcji mieszkalnej z zamkniętych części mieszkań na zewnątrz. Przemyślane rozwiązania, propozycja aranżacji wnętrza oraz odpowiednia ekspozycja światła dziennego poprzez duże balkonowe okna oraz portfenetry to atuty każdego z mieszkań. Ofertę dopełniają miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, usytuowane w garażu podziemnym, do których wygodny dostęp zapewnia cichobieżna winda. Kondygnacja parteru została zaprojektowana z myślą o lokalach usługowych.

  Dębowy Skwer

  od 3 500 zł/m2
  Dembowskiego 9 , Zachód, Szczecin(2.1 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.

Informacje o Śródmieściu

W Śródmieściu dostępnych jest 115 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 17 do 136 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (19 mieszkań).
 • 2-pokojowe (58 mieszkań).
 • 3-pokojowe (14 mieszkań).
 • 4-pokojowe (21 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Śródmieściu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Śródmieściu kosztuje 226 070 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w Śródmieściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: