Hotel Poloneza

23 zdjęcia

Hotel Poloneza
Hotel Poloneza
Hotel Poloneza
Hotel Poloneza

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Hotel Poloneza dostępnych jest 216 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (216)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sauna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 245 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 216 apartamentów w tym 216 lokali typu apartament.

Powierzchnie apartamentów:

od 19 do 57 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Hotel Poloneza znajduje się 210 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Zlokalizowany w pobliżu dzielnicy biznesowej "Mordor" i Lotniska Chopina, to II etap inwestycji hotelowej realizowanej przez ARCHE.

Część apartamentów z aneksami kuchennymi przeznaczona jest na pobyty długoterminowe. Dla gości dostępny będzie dwupoziomowy garaż podziemny.

Hotel:

245 klimatyzowanych pokoi jedno i dwuosobowych min 3*

Powierzchnie pokoi od 18 do 38 m2

Restauracja powyżej 100m2

Bar

Sala konferencyjne mieszczące około 500 osób

Sala coworking

Sprzęt audiowizualny

Sala fitness/sauna

Ogród na wewnętrznym dziedzińcu/namiot/kino letnie

SYSTEM CONDO - PEWNY ZYSK

System CONDO w ARCHE charakteryzuje się jasnymi zasadami. Nabywasz prawo własności do apartamentu w hotelu. Jednocześnie podpisujesz z zarządcą hotelu - ARCHE, wieloletnią umowę najmu, zapewniającą comiesięczne zyski. Zarabiasz cały rok, niezależnie od obłożenia Twojego apartamentu, a w dalszej perspektywie wzrasta wartość Twojej nieruchomości. Zakup apartamentu hotelowego jest znakomitą alternatywą zakupu mieszkania lub lokalu usługowego na wynajem. Taka inwestycja daje możliwość większego zysku niż np. pieniądze złożone na lokacie bankowej.

BEZPIECZNE INWESTOWANIE

Dla Ciebie jesteśmy gwarantem pewności inwestycji. Nieruchomości hotelowe wciąż zyskują na wartości i możesz korzystnie sprzedać apartament na wolnym rynku. Do tego momentu otrzymujesz comiesięczne zyski z funkcjonowania obiektu. Inwestycja w nieruchomość hotelową, to jak posiadanie własnego hotelu. Możesz korzystać ze swojego pokoju przez dowolny okres, a w pozostałym czasie generowaniem zysków zajmujemy się my. Mamy w tym 15-letnie doświadczenie.

ZARZĄDZANIE WYNAJMEM

Przygotowanie i wyposażenie apartamentów, promocję, pozyskanie gości hotelowych, zarządzanie wynajmem i obsługę gości – to wszystko bierzemy na siebie. Nie musisz angażować się w proces wynajmu lokali – dla Właściciela apartamentu to inwestycja bezobsługowa. Jesteśmy profesjonalnym operatorem hotelowym ze sprawdzoną kadrą menadżerską.

PATRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

Inwestowanie w apartamenty hotelowe to także Twoje spojrzenie w przyszłość - jako dodatek finansowy do emerytury. To również możliwość przekazania nieruchomości dzieciom lub wnukom. Dobra inwestycja w każdym wieku.

DODATKOWE KORZYŚCI

Współuczestniczenie w systemie CONDO w ARCHE to również możliwość tańszego zakwaterowania w innych hotelach sieci ARCHE, dzięki czemu możesz skorzystać z kilku miejsc wypoczynku w Polsce, wykorzystując voucher dla Stałego Klienta.

Inwestycja Hotel Poloneza znajduje się na Osiedlu Wyczółki, ul. Poloneza 85 (8.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Arche S.A.

Inwestycja Hotel Poloneza została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 245 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Hotel Poloneza w sprzedaży jest 216 nowych apartamentów o powierzchni od 19 do 57 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 19 do 57 m2 (216 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Arche S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hotel Poloneza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hotel Poloneza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Hotel Poloneza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poloneza 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hotel Poloneza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hotel Poloneza w odległości 30 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 19.11.2021
Data aktualizacji: 02.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Osiedlu Wyczółki

Oferty na Osiedlu Wyczółki

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: