Apartamenty Północna

10 zdjęć

Apartamenty Północna

Oddanie

Termin oddania

1 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

69,83 m²

Piętro

Piętro

Parter

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

B7

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne: w garażu podziemnym i na kondygnacjach

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Udogodnienia

winda

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 220 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 kawiarni i restauracji, 16 placówek edukacyjnych, 2 place zabaw, 2 obiekty sportowe

Widok, w którym się zakochasz Znajdź swoje miejsce w sercu miasta. Apartamenty Północna zlokalizowane są przy ul. Północnej 22, w samym Śródmieściu Lublina. Stąd roztacza się widok na urokliwy rynek lubelski, a doskonałe położenie daje możliwość łatwego dojazdu do każdej z dzielnic miasta. Ciesz się bliskością szkół, uczelni, lokalnych restauracji i obiektów sportowo-rekreacyjnych. A jeśli chcesz uciec na weekend z miasta, to z łatwością dotrzesz stąd też do miejskiej obwodnicy czy trasy Lublin-Warszawa.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Północna w Lublinie, ul. Północna 22/24 (1.1 km od centrum Lublina).

Inwestycja jest realizowana przez Apartus Properties Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 91 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 31 ofert o powierzchni od 42 do 130 m².

W budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Apartamenty Północna jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B7 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Apartus Properties Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

3 parki w okolicy

Apartamenty Północna. Daj się oczarować

Panorama Lublina zyskuje nowe, piękne miejsce. Wszystko za sprawą Apartamentów Północna, wyjątkowej inwestycji, która wnosi powiew prestiżu na mapę Śródmieścia. Nowoczesny kompleks budynków przy ulicy Północnej to gwarancja estetyki i wygody oraz wysokiej jakości na rynku nieruchomości w Lublinie.

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci mieszkać piękniej? W dwóch kaskadowych budynkach z dużą dbałością o detale zaprojektowaliśmy 91 apartamentów o powierzchni od 40 do 130 mkw. To idealne miejsce dla miłośników funkcjonalności, designu i wygody. W Apartamentach znajdą się przestronne apartamenty z panoramicznymi oknami, które nadają wnętrzom unikalny klimat. Każde z mieszkań posiada wygodny balkon lub duży taras, a ponadprzeciętna wysokość wnętrz wynoszącą 2,80-3,90m, podkreśli ich wyjątkową przestronność.

Termin realizacji to I kwartał 2022 r.

RODZINNY KOMFORT

Apartamenty Północna to Twoje wymarzone miejsce. Komfortowe, bezpieczne, świetnie

zaprojektowane. Doskonałe, by stworzyć tu dom.

RELAKS BLISKO DOMU

Ścieżki rowerowe i piesze trakty pod samym domem. Zamieszkaj w miejscu, które pozwoli Ci złapać oddech i spędzić czas aktywnie.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Nowoczesność i ponadczasowe piękno architektury. Tymi wartościami kierujemy się w projektowaniu. Zamieszkaj pięknie i stylowo.

RESTAURACJE I BARY

Spotkania ze znajomi czy poszukiwanie kulinarnych inspiracji? W okolicy znajdziesz miejsca do spotkań ze znajomymi lub na rodzinny obiad.

SKLEPY I PUNKTY USŁUGOWE

Apartamenty Północna wpisują się w twoje potrzeby. Liczne sklepy, punkty usługowe i galerie handlowe znajdziesz w najbliższej okolicy. Tutaj z łatwością zrobisz szybkie zakupy i załatwisz najważniejsze sprawy.

FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA

Twoje wymarzone mieszkanie będzie funkcjonalne i doskonale doświetlone. Wszystko za sprawą przemyślanego rozkładu pomieszczeń i dużej ilości wysokich okien w każdym z apartamentów.

W ZDROWYM CIELE…

Zaledwie kilka minut dzieli nas od siłowni, klubów fitness czy basenu. Tu bez problemu zadbasz o swoją formę, nie tracąc czasu na dojazd.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Stare Miasto na wyciągnięcie ręki. A dodatkowo łatwy dojazd do każdej z dzielnic miasta, miejskiej obwodnicy czy trasy Lublin-Warszawa.

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

To idealne miejsce dla Twojej rodziny. Znajdziesz tu przedszkola, szkoły i uczelnie. Patrz, jak rozwijają się Twoje pociechy. Blisko i wygodnie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Północna, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 15 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 10.02.2021
Data aktualizacji: 28.09.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: