Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Północna

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Północna, oferowane bezpośrednio przez

Apartus Properties Sp. z o.o.

Lublin, ul. Północna 22/24

Ceny od: 10 500 zł/m2
Apartamenty PółnocnaApartamenty Północna

10 zdjęć

Apartamenty Północna
Apartamenty Północna
Apartamenty Północna
Apartamenty Północna
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

62 - 120/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Lublin Główny - 2591 m

Przystanek Autobusowy - 221 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

92 placówki medyczne, 92 placówki edukacyjne, 149 kawiarni i restauracji, 78 sklepów, 38 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: w garażu podziemnym i na kondygnacjach

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : Możliwość zakupu miejsca parkingowego do mieszkań powyżej 65 m2 w postaci platformy w cenie 40 000 zł. Do mieszkań 2 pokojowych brak miejsc parkingowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 62 do 120 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 649 950 do 1 663 969 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 500 do 13 900 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Ta inwestycja została wyróżniona w naszym rankingu nieruchomości

Edycja 2023

4,17

Opis inwestycji

Apartamenty Północna. Daj się oczarować

Panorama Lublina zyskuje nowe, piękne miejsce. Wszystko za sprawą Apartamentów Północna, wyjątkowej inwestycji, która wnosi powiew prestiżu na mapę Śródmieścia. Nowoczesny kompleks budynków przy ulicy Północnej to gwarancja estetyki i wygody oraz wysokiej jakości na rynku nieruchomości w Lublinie.

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci mieszkać piękniej? W dwóch kaskadowych budynkach z dużą dbałością o detale zaprojektowaliśmy 91 apartamentów o powierzchni od 40 do 130 mkw. To idealne miejsce dla miłośników funkcjonalności, designu i wygody. W Apartamentach znajdą się przestronne apartamenty z panoramicznymi oknami, które nadają wnętrzom unikalny klimat. Każde z mieszkań posiada wygodny balkon lub duży taras, a ponadprzeciętna wysokość wnętrz wynoszącą 2,80-3,90m, podkreśli ich wyjątkową przestronność.

Termin realizacji to I kwartał 2022 r.

RODZINNY KOMFORT

Apartamenty Północna to Twoje wymarzone miejsce. Komfortowe, bezpieczne, świetnie

zaprojektowane. Doskonałe, by stworzyć tu dom.

RELAKS BLISKO DOMU

Ścieżki rowerowe i piesze trakty pod samym domem. Zamieszkaj w miejscu, które pozwoli Ci złapać oddech i spędzić czas aktywnie.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Nowoczesność i ponadczasowe piękno architektury. Tymi wartościami kierujemy się w projektowaniu. Zamieszkaj pięknie i stylowo.

RESTAURACJE I BARY

Spotkania ze znajomi czy poszukiwanie kulinarnych inspiracji? W okolicy znajdziesz miejsca do spotkań ze znajomymi lub na rodzinny obiad.

SKLEPY I PUNKTY USŁUGOWE

Apartamenty Północna wpisują się w twoje potrzeby. Liczne sklepy, punkty usługowe i galerie handlowe znajdziesz w najbliższej okolicy. Tutaj z łatwością zrobisz szybkie zakupy i załatwisz najważniejsze sprawy.

FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA

Twoje wymarzone mieszkanie będzie funkcjonalne i doskonale doświetlone. Wszystko za sprawą przemyślanego rozkładu pomieszczeń i dużej ilości wysokich okien w każdym z apartamentów.

W ZDROWYM CIELE…

Zaledwie kilka minut dzieli nas od siłowni, klubów fitness czy basenu. Tu bez problemu zadbasz o swoją formę, nie tracąc czasu na dojazd.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Stare Miasto na wyciągnięcie ręki. A dodatkowo łatwy dojazd do każdej z dzielnic miasta, miejskiej obwodnicy czy trasy Lublin-Warszawa.

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

To idealne miejsce dla Twojej rodziny. Znajdziesz tu przedszkola, szkoły i uczelnie. Patrz, jak rozwijają się Twoje pociechy. Blisko i wygodnie.

Inwestycja Apartamenty Północna znajduje się w Lublinie, ul. Północna 22/24 (1.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Apartus Properties Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Północna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Północna w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 62 do 120 metrów kwadratowych , w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Apartus Properties Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w garażu podziemnym i na kondygnacjach.

Lokalizacja inwestycji

Widok, w którym się zakochasz

Znajdź swoje miejsce w sercu miasta. Apartamenty Północna zlokalizowane są przy ul. Północnej 22, w samym Śródmieściu Lublina. Stąd roztacza się widok na urokliwy rynek lubelski, a doskonałe położenie daje możliwość łatwego dojazdu do każdej z dzielnic miasta. Ciesz się bliskością szkół, uczelni, lokalnych restauracji i obiektów sportowo-rekreacyjnych. A jeśli chcesz uciec na weekend z miasta, to z łatwością dotrzesz stąd też do miejskiej obwodnicy czy trasy Lublin-Warszawa.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Północna?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Północna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 221 metrów od inwestycji Apartamenty Północna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hotel Locomotiva NŻ 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Północna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Północna znajdują się 92 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła Transportu Samochodowego I Logistyki w Lublinie w odległości 233 m, Policealna Szkoła Zawodowa Polski Związek Motorowy w Lublinie w odległości 253 m, Żłobek Maluszkowo 3 w odległości 268 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Północna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Neuromed M. i M. Nastaj Sp. p. w odległości 174 m, Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w odległości 185 m, Top Medical w odległości 226 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Północna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 96 m znajduje się Żabka, w odległości 196 m znajduje się Żabka, w odległości 281 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Północna w odległości 186 m znajduje się boisko / kort, w odległości 188 m znajduje się boisko / kort, w odległości 193 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.02.2021
Data aktualizacji: 15.07.2024
Apartus Properties Sp. z o.o. logo

Apartus Properties Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Chodźki 27, Lublin

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023