Osiedle Panorama

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAkord Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A2-U6
98,6 m²
Parter
A2-U1
58 m²
Parter

Opis Inwestycji

KOMFORTOWE I PRZYJAZNE MIEJSCE DO ŻYCIAW ścisłym centrum Tychów realizowana jest nowa jakość na Tyskim rynku deweloperskim, nowoczesna koncepcja architektoniczna Osiedle Panorama – miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia.Osiedle Panorama stanie się swoistym „miastem w mieście” powstanie tu 10 różnorodnych budynków, które będą wzajemnie się przenikać i będą tworzyć spójną całość.Miejsce to odpowie na wszystkie potrzeby mieszkańców.Duża ilość lokali usługowych, wyselekcjonowane usługii dodadzą prestiżu naszemu osiedlu ale również zapewnią pierwsze ich potrzeby lecz nie tylko...Na osiedlu planowane są lokale ukierunkowane na branze gastronomiczną, różnego typu usługi medyczne, specjalne miejsce na przedszkole/żłobek z dużym ogrodem, piekarnie itp. ...Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się spokojnym życiem w komfortowym otoczeniu – począwszy od wysokiego standardu samych apartamentów, a skończywszy na unikatowej okolicy.Kultura jest tutaj na wyciągnięcie ręki (Mediateka, sala koncertowa, teatr) dopełnieniem jest kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny Paprocany oraz Wodny Park.TWOJA WŁASNA LUKSUSOWA PRZESTRZEŃNaszym celem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom prawidłowego balansu pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Zadbaliśmy o to, aby nasz projekt był spójny i dopracowany w najdrobniejszych detalach.• Lokale usługowe od 35m2 do 300 m2• Apartamentowiec nr 1 to Budynek V – piętrowy• Apartamentowiec nr 2 to Budynek V – piętrowy• Apartamentowiec nr 4 to Budynek V - piętrowy• Apartamentowiec nr 3 to Budynek IX - piętrowy• do każdego lokalu usługowego przynależny ogródek• Duże przeszklenia• Miejsca garażowe• Miejsca garażowe VIP z ładowarką do aut elektrycznych• Komórki lokatorskie• Ciekawa niespotykana architektura• Wykończenia wysokiej klasy materiałami• Solidne wykonanie• Niskie koszty eksploatacji• Przemyślane rozwiązania techniczne i projektowe• W kolejnych etapach osiedla dwupoziomowy parking podziemny wraz z infrastrukturą handlową zabezpieczającą potrzeby osiedla• Wizualizacje wnętrz i budynku; zdjęcia z budowy; zdjęcia nieruchomości;

Inwestycja Osiedle Panorama znajduje się w Tychach, ul. Piłsudskiego (2.7 km od centrum Tych), jest realizowana przez dewelopera Akord Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Panorama jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 300 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych, posiada od 6 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Panorama pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 58 do 99 metrów kwadratowych.

Deweloper Akord Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 300 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Wykończenie ścian i stropów: stan surowy zamknięty, instalacje wyprowadzone w jednym punkcie (woda, prąd (siła), PEC), rozplantowany grunt rodzimy,
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, staw.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 58 do 99 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Panorama

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

W odległości 650 metrów od inwestycji Osiedle Panorama znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tychy Lodowisko.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 800 m znajduje się Eskulap Sp. z o.o. Przychodnia NZOZ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1750 m znajduje się Armada Golf Driving Range.

Data publikacji: 02.04.2019

Data aktualizacji: 03.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie