Akord Sp. z o.o. logo

Akord Sp. z o.o.

Tychy, al. M. Piłsudskiego 67A/U1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Akord Sp. z o. o. to deweloper. Działalność naszej firmy, skupia się głównie, na realizacji projektów osiedli, luksusowych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenia miasta Tychy, Śląsk. Budowa domów to nasza specjalność.

Budujemy domy i mieszkania w Tychach, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii takich jak: wymiennik gruntowy, pompa ciepła, kolektory słoneczne.

Nasze dotychczasowe realizacje to domy jednorodzinne wielorodzinne wybudowane w Tychach, w dzielnicach: Mąkołowiec i Żwaków.

Budowane prze nas domy, apartamenty i mieszkania są oszczędne w eksploatacji i przyjazne dla otoczenia! Do budowy wykorzystujemy najlepszej klasy materiały i najnowocześniejsze technologie, co stawia nasze budownictwo na najwyższym poziomie.

To ważne, aby zapewnić Naszym Klientom poczucie komfortu, luksusu i stworzyć korzystny mikroklimat.

Posiadamy w sprzedaży 14 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Panorama A6
  2 kw. 2024
  KOMFORTOWE I PRZYJAZNE MIEJSCE DO ŻYCIA W ścisłym centrum Tychów realizowana jest nowa jakość na Tyskim rynku deweloperskim, nowoczesna koncepcja architektoniczna Osiedle Panorama – miejsce, wymarzone dla osób ceniących śródmiejski styl życia. Osiedle Panorama stanie się swoistym „miastem w mieście” powstanie tu 7 różnorodnych budynków, które będą wzajemnie się przenikać i będą tworzyć spójną

  Osiedle Panorama A6

  od 8 700 /m2
  al. Marszałka Piłsudskiego A6 , Tychy(2.9 km od centrum)
  Akord Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Akord Sp. z o.o. logo
Akord Sp. z o.o.
Tychy, al. M. Piłsudskiego 67A/U1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: