Radius Projekt logo

Radius Projekt

Warszawa, Al. Jerozolimskie 200 bud. 2 lok. 300
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Park Leśny Rembertów jest spółką z grupy kapitałowej Radius Projekt, operującą w branży nieruchomości od ponad 20 lat. Profil działalności Grupy oparty jest o szeroko rozumianą działalność deweloperską obejmującą realizację inwestycji komercyjnych, rewitalizację, najem i zarządzanie, nieruchomościami magazynowymi, biurowymi, usługowymi i mieszkalnymi.

Do tej pory spółka zrealizowała łącznie cztery inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawa Włochy – Osiedle Nowy Raków, Apartamenty Raków, Apartamenty Bakalarska oraz Osiedle Centroom.

Osiedle „Park Leśny Rembertów” to piąta inwestycja mieszkaniowa Grupy Radius, zlokalizowana w szybko zmieniającej swój charakter warszawskiej dzielnicy Rembertów. Głównym atutem jest jej lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Rembertowskiego. „Park Leśny Rembertów” w swoim założeniu jest inwestycją mieszkaniową o kameralnej zabudowie, skierowaną do osób, szukających mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, które jednocześnie nie chcą rezygnować z bliskiego i wygodnego połączenia z Centrum Warszawy. Oferta mieszkań w zakresie ilości pokoi i metraży jest idealnie dostosowana do klientów rozglądających się za swoim pierwszym mieszkaniem - znaczną ilość stanowią lokale 2-pokojowe nie przekraczające swoją powierzchnią 40 m2.

Zapraszamy do zapoznanie się z naszymi ofertami

#NaturalnieDobreMiejsce

Posiadamy w sprzedaży 84 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Park Leśny Rembertów etap VI
  4 kw. 2024
  Park Leśny Rembertów to kameralna inwestycja położona na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Głównym założeniem osiedla jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której mieszkańcy i goście poczują spokój i harmonię. To właśnie tu jesteś daleko od zgiełku i pośpiechu miasta i jednocześnie blisko zieleni, natury oraz wszelkich niezbędnych sklepów, usług i połączeń

  Park Leśny Rembertów etap VI

  od 10 900 zł/m2
  ul. Chełmżyńska , Kawęczyn-Wygoda, Rembertów, Warszawa(8.8 km od centrum)
  Radius Projekt

Oferty Specjalne

Nowe lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 24 inwestycji

Kontakt

Radius Projekt logo
Radius Projekt
Warszawa, Al. Jerozolimskie 200 bud. 2 lok. 300
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: