Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Park Leśny Rembertów

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Chełmżyńska, oferowane bezpośrednio przez

Park Leśny Rembertów

Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda, ul. Chełmżyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Park Leśny RembertówPark Leśny Rembertów

4 zdjęcia

Park Leśny Rembertów
Park Leśny Rembertów
Park Leśny Rembertów
Park Leśny Rembertów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 19 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Park Leśny Rembertów jest nowoczesnym osiedlem położonym na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Naszą ambicją było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa i hałasu dużego miasta, ponieważ wiemy jak ważne są te wartości we współczesnym świecie. Naszą ambicją było także zaprojektowanie osiedla nie tylko dającego wytchnienie ale i bezpiecznego. Dlatego naturalnym wyborem było stworzenie kompleksu zamkniętego z parkingiem podziemnym dla samochodów.

Całość inwestycji składać się będzie z X etapów, w których łącznie znajdzie się około 1300 mieszkań.

Inwestycja Park Leśny Rembertów znajduje się na Kawęczynie-Wygodzie, ul. Chełmżyńska (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Park Leśny Rembertów.

Inwestycja Park Leśny Rembertów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Park Leśny Rembertów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Park Leśny Rembertów przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzięki naszemu osiedlu wymarzone mieszkanie z dala od zgiełku jest na wyciągnięcie ręki. Znajdujące się na terenie kompleksu liczne tereny zielone i jego sąsiedztwo blisko rembertowskiego lasu sprawią, że upragniony spokój wreszcie stanie się możliwy. Zaś umiejscowione obok liczne sklepy, szkoły i przystanki autobusowe sprawiają, że Park Leśny Rembertów znajduje się w idealnej lokalizacji. To po prostu naturalne miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Masz chęć na odpoczynek i odstresowanie się po męczącym dniu? Park Leśny Rembertów jest do tego naturalnym miejscem. Na jego terenie strefa sportowa dostosowana do Twoich potrzeb. Dzieci będą mogły zażyć świeżego powietrza i ruchu na specjalnie przygotowanym dla nich placu zabaw. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest to, że część działki znajduje się tuż obok rembertowskiego lasu, więc jeśli będziesz miał ochotę na jogging po pracy, jego wspaniałe przestrzenie dadzą Ci tą unikalną możliwość. Znajdujące się na osiedlu tereny zielone sprawią, że będziesz mieszkał w spokojnym, komfortowym, ale i zdrowym otoczeniu. To po prostu dobre i naturalne miejsce na codzienny relaks.

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Leśny Rembertów?

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Leśny Rembertów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2121 metrów od inwestycji Park Leśny Rembertów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ząbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Leśny Rembertów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Leśny Rembertów znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 640 m, szkoła w odległości 689 m, szkoła w odległości 692 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Leśny Rembertów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed w odległości 705 m, LeczyMed - Stomatologia w odległości 753 m, Twoje Zdrowie w odległości 788 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Leśny Rembertów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 222 m znajduje się Żabka, w odległości 234 m znajduje się Stokrotka, w odległości 237 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Leśny Rembertów w odległości 585 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 647 m znajduje się boisko / kort, w odległości 674 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 14.10.2020
Data aktualizacji: 18.10.2023

Oferty na Kawęczynie-Wygodzie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023