Premiera Osiedla Owocowego Gravis Developer

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 17.03.2020, Data aktualizacji: 07.04.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu

Premiera Osiedla Owocowego Gravis Developer
W lipcu w podpoznańskiej lokalizacji Komorniki-Rosnowo ruszy budowa projektu Osiedle Owocowe, którego twórcą jest firma Gravis Developer. Będzie to inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej – sprawdź!

Gravis Developer to przedsiębiorca stojący za takimi przedsięwzięciami jak chociażby Osiedle Kolorowe.

Sukces Osiedla Kolorowego w Komornikach inspiruje nas do dalszej pracy – mówi Sonja Łykowska, prezes zarządu Gravis Developer. - Dla klientów poszukujących większego metrażu, mamy ofertę domów bliźniaczych ponad 100 m. kw. – kontynuuje.

I etap nowej inwestycji to dziesięć budynków, czyli 20 domów. Łącznie ma powstać 120 budynków (240 domów) bliźniaczych, a osiedle zostanie przygotowane kompleksowo z chodnikami, drogami wewnętrznymi i oświetleniem. Nowością wprowadzoną w tym projekcie jest możliwość wyboru przez klienta przy dokonywaniu wczesnej rezerwacji sposobu zabudowy wejścia do domu.

Gravis Developer stwarza możliwość wyboru między dwoma systemami. Pierwszy skupia się na podziale na część wypoczynkową i jadalnianą z drzwiami wejściowymi zlokalizowanymi „od boku”, drugi to przestronny otwarty salon i możliwość rozbudowania kuchni stawia na klasyczne umiejscowienie drzwi „od frontu”. Piętro domu to trzy pokoje w tym jeden z balkonem i garderobą, korytarz oraz toaleta, na zewnątrz duży ogród. Ceny pojedynczych domów rozpoczynają się już od 429 tys. zł. Sprzedaż projektu już ruszyła, a docelowo biuro sprzedaży zlokalizowane będzie na terenie inwestycji.

Lokalizacja również nie jest przypadkowa, Gmina Komorniki posiada bardzo szybką komunikację z Poznaniem. W pobliżu Wielkopolski Park Narodowy zachwyca swoją rozpiętością oraz urozmaiconym krajobrazem. W bliskiej odległości od osiedla mamy dwie szkoły podstawowe oraz przedszkola. Docelowo, na terenie inwestycji powstanie przestrzeń na sklepy i plac zabaw. Oddanie do użytku I etapu inwestycji planowane jest na przełom pierwszego i drugiego kwartału 2021 roku.

 

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: