Znaleziono 2 oferty promocyjne na Błoniach Wilanowskich

 • Wiktoria

  Inwestycja Wiktoria znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Herbu Janina (9,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A.. Inwestycja Wiktoria jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 87 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 47 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9,5 km od centrum Warszawy)

  Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Powierzchnia: 47 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
 • Hampton Residence Wilanów

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Hampton Residence Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Green House Development. Inwestycja Hampton Residence Wilanów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 26 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 44 nowe domy o powierzchniach od 192 do 288 m2.

  Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy)

  Promocja

  II etap już w sprzedaży! Śpiesz się!

  Szanowni Państwo, z radością informujemy o uruchomieniu sprzedaży II etapu osiedla rezydencji w Miasteczku Wilanów. Ze względu na duże zainteresowanie ...

  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba Domów: 44
  Powierzchnia: 192 - 288 m2
  Liczba pokoi: 4 - 7

Zobacz co możesz zrobić dalej