Triventi Karpacz

Oferta archiwalna

Karpacz, ul. Karkonoska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Triventi Karpacz

12 zdjęć

Triventi Karpacz
Triventi Karpacz
Triventi Karpacz
Triventi Karpacz

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw
  • basen

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, góry

Opis inwestycji

Triventi Mountain Residence – apartamenty na wakacje i pod wynajem w Karpaczu. Kup i wypoczywaj z widokiem na Śnieżkę lub wynajmuj i zarabiaj ze zwrotem z inwestycji nawet do 6,9% rocznie!

Wyjątkowa architektura.

Triventi oferuje apartamenty od 25 m2 do 55 m2, każdy z aneksem kuchennym, oszkloną ścianą zewnętrzną gwarantującą dużo światła i bliskość otaczającej natury. Niemal wszystkie apartamenty posiadają przeszklone balkony lub przynależny do apartamentu teren zieleni na parterze. W obiekcie znajdują się także restauracja i drinkbar, basen dla najmłodszych, strefa SPA, parking podziemny, bezpieczne pomieszczenia na sprzęt sportowy, plac zabaw i pełne zieleni miejsca do wypoczynku.

Zainwestuj, wynajmuj i zarabiaj!

Wysoki standard inwestycji umożliwił nam współpracę z firmą SUN & SNOW, która profesjonalnie zarządza nieruchomościami wakacyjnymi. Dzięki temu właściciele mieszkań będą mieli możliwość wynajęcia swoich apartamentów w czasie, w którym nie będą z nich korzystać. Największym atutem takiego wykorzystania inwestycji jest zwrot na poziomie 5,5 – 6,9% rocznie.

Klub właściciela Sun&Snow.

Udostępniając własny apartament na określony czas możesz za darmo wypoczywać w należącym do naszej sieci, wybranym apartamencie w innej atrakcyjnej lokalizacji w Polsce. Blisko 1000 apartamentów do wyboru, piękne górskie krajobrazy Tatr i Karkonoszy lub słoneczne plaże blisko Bałtyku. Jedynym kosztem poniesionym przy takim pobycie jest koszt sprzątania apartamentu!

Opcjonalne wykończenie pod klucz.

Oferujemy pakiety wykończenia apartamentu pod klucz z firmą Red net. Projekt wnętrza można uzgodnić z architektami wnętrz w 11 miastach Polski, a nadzór nad realizacją powierzyć profesjonalistom.

Inwestycja Triventi Karpacz znajduje się w Karpaczu, ul. Karkonoska (6.6 km od Jeleniej Góry), została zrealizowana przez TRIVENTI DEVELOPMENT.

Inwestycja Triventi Karpacz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Triventi Karpacz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TRIVENTI DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Niepowtarzalna lokalizacja. Triventi Mountain Residence wznosi się w zasięgu masywu Śnieżki w otoczeniu magicznego Parku Narodowego. Vis-à-vis inwestycji znajduje się kompleks Aquapark & SPA Gołębiewski, a spacer do Parku Wodnego Tropikana zajmuje niecałe 4 minuty. W pobliżu także: nowoczesny wyciąg Biały Jar, sześć nartostrad, Świątynia Wang, Dziki Wodospad na Łomnicy i wiele innych atrakcji.

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Ta malownicza miejscowość położona jest u podnóża Śnieżki i podzielona na kilka części, takich jak Bierutowice (potocznie zwane Karpacz Górny), Budniki, Płóczki czy Wilcza Poręba. Miasto dysponuje ogromnym zapleczem miejsc noclegowych, hoteli, willi i apartamentów. Co roku do tej górskiej miejscowości przybywa tysiące turystów, by zimą móc cieszyć się możliwością zimowej rozrywki, a latem podziwiać i zdobywać górskie szlaki. W Karpaczu działa kilka szkół i przedszkoli, które umożliwią naukę najmłodszym mieszkańcom miasteczka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Triventi Karpacz?

Niespełna 17 km dzieli mieszkańców do Jeleniej Góry a 120 km do Wrocławia. Do Karpacza dojedziemy kilkoma lokalnymi drogami, które w sezonie zimowym są sukcesywnie odśnieżane i przygotowane do bezpiecznej, bezkolizyjnej komunikacji. Przez miasto kursują zarówno linie PKS jak i liczne autobusy prywatnych przewoźników. PKP kursuje kilka razy w ciągu dnia do Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Triventi Karpacz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Triventi Karpacz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolej linowa Biały Jar - stacja górna.

Data publikacji: 28.06.2017
Data aktualizacji: 21.11.2022

Oferty w Karpaczu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: