Kołobrzeg Resort

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sun & Snow Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Kołobrzeg Resort są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Kołobrzeg Resort dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2.0.03
1
29,8 m²
Parter
2.0.09
1
29,86 m²
Parter
2.4.48
1
29,8 m²
4
2.4.49
2
47,53 m²
4
2.4.50
2
38,72 m²
4
1.1.04
2
44,79 m²
1
1.2.16
3
51,36 m²
2

Opis Inwestycji

Elegancja i nowoczesna forma wkomponowana w otaczającą naturę. Wyjątkowy na polskim wybrzeżu obiekt, w którym relaks, komfort oraz prestiż łączą się w jedno. Dwa niskie, czteropiętrowe budynki zapewniają prywatność i pozwalają odetchnąć od zatłoczonych miast. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz duże, odważne przeszklenia połączone z wysokim standardem wykończenia pozwalają od razu poczuć ekskluzywność tych obiektów. Otaczające inwestycję tereny Natury 2000 oraz pobliska plaża zostały wkomponowane w styl budynków poprzez liczne, naturalne detale.Sun&Snow Kołobrzeg Resort to:- bliskość morza - tylko 450m w prostej linii do zejścia na plażę- pierwsza linia zabudowy- położenie bezpośrednio przy granicy z terenem Natura 2000- basen, sauna, kawiarnia i recepcja Sun&Snow na terenie budynku- ceny już od 7350 zł netto- prognoza przychodu z najmu to 34 072 zł / rok – dla dwupokojowego apartamentu- metraż od 30,4 do 45,02 m2.Inwestycja położona jest w zachodniej części tętniącego życiem Kołobrzegu. Zapewnia dogodny dostęp do centrum miasta. Planowane nowe molo oraz aquapark z zespołem nowoczesnych basenów, plażą z podgrzewanym piaskiem, zjeżdżalnią oraz wodospadem uatrakcyjnią całoroczny pobyt. Tylko od Ciebie zależy jak spędzisz swój czas – uprawiając jogging, nordicwalking, jeżdżąc na rowerze, czy spacerując wzdłuż szerokiej piaszczystej plaży. Sezon turystyczny w Kołobrzegu nie kończy się latem. Miejscowość uzdrowiskowa zapewnia wiele atrakcji i cieszy się popularnością cały rok. To wymarzone miejsce do spędzenia niezapomnianych chwil podczas urlopu, wakacji czy weekendu. Idealne również dla osób, które chcą poprawić swój stan zdrowa, odpocząć od stresu lub popracować nad kondycją.Zapraszamy do kontaktu!

Inwestycja Kołobrzeg Resort znajduje się w Kołobrzegu, ul. Plażowa 1 (3 km od centrum Kołobrzegu), sprzedaż prowadzi Sun & Snow Sp. z o.o.

Inwestycja Kołobrzeg Resort została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych apartamentów. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kołobrzeg Resort pozostało na sprzedaż 7 apartamentów o powierzchniach od 30 do 51 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 30 m2 (3 apartamenty)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 48 m2 (3 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: basen, sauna, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 7 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 30 do 51 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kołobrzeg Resort

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Data publikacji: 31.01.2017

Data aktualizacji: 06.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie