Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Domy Odkrywców

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Wrzosowa, oferowane bezpośrednio przez

Roxton Sp. z o.o. Sp. K.

krakowski, Wrząsowice, ul. Wrzosowa 80

Domy OdkrywcówDomy Odkrywców

62 zdjęcia

Domy Odkrywców
Domy Odkrywców
Domy Odkrywców
Domy Odkrywców
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

127 - 185/m2

Przedział pokoi

5

Kondygnacje

2 - 3

Budynki

10

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 323 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 2 sklepy, 1 obiekt sportowy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • rekuperacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 4 domy wolnostojące, 6 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

od 127 do 185 m²

Powierzchnie działek:

od 300 do 490 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

DOMY ODKRYWCÓW we Wrząsowicach pod Krakowem to nowoczesne i kameralne osiedle domów jednorodzinnych zaprojektowanych dla i przez ludzi aktywnych. Połączenie maksymalnej funkcjonalności życia w domu z krajobrazową lokalizacją w malowniczej miejscowości pod Krakowem.

W ramach osiedla DOMY ODKRYWCÓW w I etapie powstało 7 budynków (2021r.), obecnie realizujemy budowę 10 budynków – 4 w zabudowie wolnostojącej (typ A) oraz 6 w zabudowie bliźniaczej (typ B). Zakończenie Etapu 2 nastąpi w IV kw. 2023.

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana domem oraz udziały w działce drogowej.

Architektura budynków zaprojektowana została jako bardzo nowoczesna o prostej zwartej bryle. Elewacje domów utrzymane w biało-szarej kolorystyce z wysokiej klasy okładzinami z płyt hpl firmy Trespa w ciepłym kolorze drewna kolorze drewnopodobnych. Sypialnie i pokoje dzienne posiadają wysokie przeszklenia do 250 cm, które pozwalają się cieszyć widokami na zielone malownicze doliny i pagórki oraz zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym słonecznym. Funkcjonalny układ wnętrz ma zapewnia wygodę i codzienny komfort życia. Projekt budynków umożliwia łączenie lub wydzielenie dodatkowych pomieszczeń. Domy są przygotowane do wyprowadzenia na dach i.in. instalacji do fotowoltaiki oraz rozbudowę instalacji domu inteligentnego na bazie rozwiązań firmy Loxone (https://www.loxone.com/plpl/inteligentny-dom/).

Do każdego z domów przynależą ogrodzone działki, garaże oraz naziemne miejsca postojowe. Na terenie osiedla zaprojektowano plac zabaw dla dzieci. Osiedle ogrodzone będzie panelami systemowymi, wjazd na za pomocą bramy otwieranej na pilota oraz poprzez aplikację.

Lokalizacja osiedla jest dobrze skomunikowana z Krakowem, w łatwy sposób można dojechać do centrum miasta, jak i do autostrady A4 i Zakopianki. Dostępny jest publiczny transport komunikacji krakowskiego MPK. Bliskość Krakowa zapewnia wiele udogodnień. Na Kazimierz lub do Bonarki dojedzie się w 15-20 min, do Wieliczki i zapewniającego rekreację Solnego Miasta, a do Swoszowic z małym centrum handlowym po drodze do Krakowa w 5 min.

W odległości kilkuset metrów od inwestycji znajdują się: przystanki, szkoły, przedszkola, sklepy, piekarnie, apteki, myjnia oraz warsztaty samochodowe, a na samo osiedle prowadzi chodnik..

Każdy dom wyposażony został w instalację:

- centralnego ogrzewania podłogowego z kotłem gazowym z zasobnikiem;

- wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z rekuperacją;

- elektryczną i niskoprądową z internetem światłowodowym.

Technologia i wykończenie:

- Ściany konstrukcyjne zewnętrzne żelbetowe lub z pustaka silikatowego 25 cm, ocieplenie styropianem grafitowym lub wełną mineralną;

- Ściany wewnętrzne z pustaka silikatowego 12 cm wykończone tynkiem gipsowym;

- Posadzki cementowe z ociepleniem/wyciszeniem styropianem;

- Parapety wewnętrzne z konglomeratu kamiennego w jasnej kolorystyce, parapety zewnętrzne z blachy powlekanej kolor antracyt;

- Okna 3-szybowe PCV firmy Vidok kolor antracyt, ciepły montaż;

- Drzwi wejściowe antywłamaniowe z zamkiem elektrycznym i brama do garażu firmy Wiśniowski kolor antracyt;

- Dach płaski żelbetowy – stropodach z membraną PCV;

- Jezdnia, miejsca postojowe, dojścia i dojazdy do domów z kostki brukowej;

- Zagospodarowany teren w ogrodach wraz z tarasem.

- Zagospodarowany teren wspólny z zielenią, ławkami i huśtawką;

- Przygotowanie do wprowadzenia rozwiązań domu inteligentnego Loxone

- Sterowanie bramą również poprzez aplikację na telefon.

Współpracujemy z Politechniką Krakowską, Małopolskim Centrum Budownictwa Energooszczędnego w zakresie doboru rozwiązań poprawiających izolacyjność i szczelność budynku i i uzyskania certyfikatu domu energooszczędnego. Projekt oraz wykonanie podlegają kontroli ekspertów, a próby ciśnieniowe oraz badanie jakości życia w budynkach potwierdzają wykonanie domów zgodnie z założeniami. Nasze dom mają m. in. płaskie dachy oraz współczynnik szczelności powietrznej poniżej 1 wymiany na godzinę, co oznacza bardzo niskie straty ciepła. Zapewnią więc wraz z nowoczesnymi instalacjami niskie koszty użytkowania oraz wysoki komfort przebywania w pomieszczeniach.

Udogodnienia:

- rekuperacja,

- ogrzewanie podłogowe w całym domu,

- światłowód,

- ogromne przeszklenia,

- płaskie dachy,

- doskonała termoizolacja,

- osiedle zamknięte,

- ochrona,

- blisko sklepy,

- szkoły,

- przedszkola

- komunikacja miejska

Inwestycja Domy Odkrywców znajduje się we Wrząsowicach, ul. Wrzosowa 80 (0.4 km od Krakowa), została zrealizowana przez Roxton Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Domy Odkrywców została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Odkrywców w sprzedaży jest 10 nowych domów o powierzchni od 127 do 185 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Roxton Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Odkrywców?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Odkrywców mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 323 metrów od inwestycji Domy Odkrywców znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrząsowice Nad Wilgą.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Odkrywców znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Odkrywców znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Żłobek Lenkowo Baby w odległości 353 m, Victoria Center w odległości 373 m, Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne Lenkowo w odległości 419 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Odkrywców składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 531 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 637 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Odkrywców w odległości 730 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.09.2023
Data aktualizacji: 11.04.2024
Roxton Sp. z o.o. Sp. K. logo

Roxton Sp. z o.o. Sp. K.

Adres biura sprzedaży:

ul. Wrzosowa 78A, 32-040 Wrząsowice

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023