Domy przyszłości

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPalettenWerk Kozik Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Green Village Libertów(0.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Libertów, ul. Widokowa (0.9 km od Krakowa)
  Green Village Libertów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 139 - 149 m2
  Liczba pokoi: 4
  G&K Group
 • Zielony Gaj(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Gaj, ul. Zadziele 78 (2.4 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 278/m2
  Zielony Gaj
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 105 m2
  Liczba pokoi: 5
  SAMM-BUD Sp. z o.o.
 • Wisdomic Natura Park(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Leona Petrażyckiego (10.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 4 500/m2
  Wisdomic Natura Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 6
  Wisdomic Elixir Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Domy Przyszłości - komfortowe z natury.Biuro sprzedaży Leach&Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w nowej inwestycji firmy PalettenWerk pod nazwą "Domy Przyszłości" przy ul. Sportowców w Libertowie (ok. 3 km od granicy Krakowa)W ramach projektu badawczo-rozwojowego PalettenWerk z Politechniką Krakowska opracowano projekt ekologicznych budynków o niemal zerowym zużyciu energii, o bardzo dobrych parametrach akustycznych i wysokim komforcie użytkowania.Domy wybudowane zostały w nowoczesnej technologii prefabrykowanego drewna KVH, z wykorzystaniem ekologicznej wełny drzewnej Steico Flex oraz płyt gipsowo-włóknowych Fermacell. Dach dwuspadowy, pokryty blachodachówką.Świeże powietrze zapewnia wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja). Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie podłogowe z pompy ciepła (w cenie domu).Wiata garażowa + miejsce postojowe przed wiatą. 12 miejsc parkingowych ogólnodostępnych. Droga wewnętrzna z kostki betonowej.I etap inwestycji "Domy Przyszłości" składa się z 8 domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej.Termin oddania styczeń 2020 roku. Brak podatku PCC oraz prowizji.

Inwestycja Domy przyszłości znajduje się w Libertowie, ul. Sportowców 23 i 25 (1.3 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera PalettenWerk Kozik Sp. J..

Inwestycja Domy przyszłości została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący, 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy przyszłości pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 112 metrów kwadratowych w cenie od 750 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PalettenWerk Kozik Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: po 2 (1 pod wiatą + 1 na podjeździe).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy przyszłości

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nic budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przyszłości mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Domy przyszłości znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Libertów Szkoła.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy przyszłości składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Sklep Pyzik, w odległości 500 m znajduje się Sklep Niko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przyszłości w odległości 120 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Gajowianka Gaj, w odległości 200 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Libertów.

Data publikacji: 04.11.2019

Data aktualizacji: 16.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie