Nowe Koszary

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHome - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowe Koszary

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkań położonych w nowoczesnych budynkach zlokalizowanych w Tczewie, na nowo powstającym Osiedlu NOWE KOSZARY.NOWE KOSZARY to nowoczesne, rodzinne, komfortowe osiedle, zlokalizowane w samym centrum dynamicznie rozwijającego się miasta Tczew (na terenie byłej jednostki wojskowej). Inwestycja jednocześnie usytuowana jest w miejscu otoczonym malowniczym, zielonym krajobrazem schowana przed uciążliwymi arteriami tętniącego życiem miasta. Czyni to naszą ofertę niezwykle atrakcyjną, wyjątkową oraz niepowtarzalną i stanowi prawdopodobnie jedną z ostatnich tego typu inwestycji na terenie obecnego obszaru miasta Tczew.Osiedle Nowe Koszary to najnowszy projekt działającego od wielu lat na tczewskim rynku dewelopera, właściciela marki Home-4you.pl, którego inwestycje wyróżniają się jakością, solidnością i wysokim standardem realizacji, a także ich doskonałym położeniem oraz praktycznymi rozwiązaniami architektonicznymi.Doceniając wyjątkowość tego miejsca, inwestor podszedł do projektu bardzo indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, dbając o szczegóły tak, aby w możliwie najlepszym stopniu wykorzystać pozostały po jednostce wojskowej teren. W efekcie, w miejscu tym powstaną trzy czteroklatkowe budynki V-cio kondygnacyjne z windami, miejscami postojowymi, w tym w hali garażowej, komórkami lokatorskimi i zadaszonymi miejscami dla rowerów.

Inwestycja Nowe Koszary znajduje się w Tczewie, ul. Tczewskich Saperów (0.4 km od centrum Tczewa), jest realizowana przez dewelopera Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Nowe Koszary jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Koszary pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (83 miejsca)

W inwestycji znajduje się 79 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
– Oświetlenie LED sterowane czujnikiem ruchu w częściach wspólnych budynku to rozwiązanie energooszczędne i ekologiczne. Duża wartość luminacji przy małym poborze prądu to idealne rozwiązanie dla mieszkańców, – W budynkach dostępna instalacja internetowa światłowodowa zapewniająca najszybsze możliwe połączenie internetowe całkowicie odporne na warunki pogodowo-burzowe, – Udogodnieniem dla mieszkańców lubiących aktywną formę wypoczynku będą zewnętrzne wiaty rowerowe znajdujące się przed budynkiem, – By zapewnić odpowiednie, optymalne doświetlenie mieszkań w naszych budynkach większość okien zaczyna się od poziomu podłogi, – Murowane ściany między mieszkaniami posiadające właściwości wygłuszające zapewnią efekt dźwiękoszczelny dający wyższy komfort akustyczny, – Na dachach budynków znajdą się anteny do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz satelitarnej, – W każdej z klatek schodowych znajdą się cichobieżne windy zapewniające naszym mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo, – Na osiedlu NOWE KOSZARY zastosujemy wywiewną wentylacją mechaniczną zapewniającą doskonałą cyrkulację powietrza, – Budynki na naszym osiedlu podłączone będą do miejskiej sieci grzewczej. Pozwoli to obniżyć koszty związane z ogrzewaniem, – Dla bezpieczeństwa i komfortu w każdym z budynków znajdować się będzie podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Do mieszkań z poziomu hali dojadą Państwo windami, – Wodoszczelne fundamenty zabezpieczą przed wilgocią poprzez zastosowanie betonu wodoszczelnego. W połączeniu ze skutecznym systemem uszczelnień przerw roboczych i dylatacji, pełni on funkcję zarówno nośną jak i uszczelniającą, – Oferowane przez nas mieszkania posiadają przeszklone, przestronne loggie oraz balkony. Natomiast w lokalach parterowych dostępne są ogródki, – Zautomatyzowany system przeciwpożarowy sterujący oddymianiem klatek schodowych i hali garażowej, – Całodobowy monitoring dla bezpieczeństwa mieszkańców w hali garażowej i przy klatkach schodowych
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (79).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (83 miejsca).
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Koszary

Nowo powstające osiedle usytuowane jest w samym centrum miasta, w otoczeniu pięknego, starego drzewostanu przy ulicy Tczewskich Saperów w bliskim sąsiedztwie ulicy Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii miasta. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, basen, restauracje, szpital, kościół, dworzec kolejowy i autobusowy, galeria handlowa oraz mnóstwo pięknej zieleni.

Tczew to miasto o powierzchni 22,4 km2, leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. Liczba jego mieszkańców to niespełna 60 000 osób. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się 5 dużych i 5 mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i 11 zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje 13 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Koszary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Nowe Koszary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Jana Pawła II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Koszary znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY w odległości 160 m, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5 SPECJALNA w odległości 160 m, GIMNAZJUM NR 4 SPECJALNE w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Koszary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Carrefour, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Koszary w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji, w odległości 490 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 24.06.2020

Data aktualizacji: 01.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie