Apartamenty Mickiewicza

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarrow Sp. z o.o. Sp. K.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mickiewicza dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
L2
57,39 m²
Parter

Opis Inwestycji

Apartamenty Mickiewicza – prestiżowa lokalizacja w samym sercu Torunia.W pięknej, historycznej zabudowie Bydgoskiego Przedmieścia powstanie budynek wyróżniający się połączeniem klasyki z nowoczesnością, zachowujący elementy dawnej kamienicy i nowoczesnej formy architektonicznej – co stanowi o jego niepowtarzalnym charakterze.Apartamenty Mickiewicza to 17 mieszkań oraz 3 lokale usługowe. Budynek będzie posiadał 2 klatki schodowe, jedna od ulicy Mickiewicza, druga od Lindego.Budynek będzie wyposażony w windę a w kondygnacji podziemnej zlokalizowana będzie hala garażowa z miejscami postojowymi.„Zestawienie klasycznej architektury z nowoczesną formą stanowi o wyjątkowości naszego projektu”.Niewątpliwym walorem usytuowania Apartamentów Mickiewicza jest również bliskie sąsiedztwo pięknego Parku Miejskiego oraz zabytkowej toruńskiej Starówki jak również rozbudowana infrastruktura miejska.

Inwestycja Apartamenty Mickiewicza znajduje się w Toruniu, ul. Mickiewicza 70 (1 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Marrow Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Apartamenty Mickiewicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mickiewicza pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 57 metrów kwadratowych.

Deweloper Marrow Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 57 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Mickiewicza

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Mickiewicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Apartamenty Mickiewicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mickiewicza znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 13 w odległości 120 m, Przedszkole MIejskie nr 4 w odległości 290 m, Przedszkole Prywatne LEŚNY LUDEK JASKUŁOWSKA HANNA w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Mickiewicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 370 m, Kujawsko-Pomorska Izba Lekarska w odległości 430 m, Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Psychiatrycznego w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Mickiewicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się POLOmarket, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mickiewicza w odległości 320 m znajduje się boisko szkolne, w odległości 320 m znajduje się Orlik, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 08.07.2019

Data aktualizacji: 26.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie