Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEuro Styl S.A.

Ceny od: 6 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
NH/12/1/14
3
62,48 m²
1
393 813 zł6 300 zł/m²

Opis Inwestycji

Nowy Horyzont to nowoczesne osiedle położone na granicy Gdańska Łostowic i Borkowa, zaprojektowane w taki sposób, aby zamieszkujące je rodziny mogły spędzać jak najwięcej czasu razem, bez konieczności pokonywania dużych odległości, w celu załatwiania codziennych spraw.Na terenie osiedla znajduje się bogate zaplecze handlowo-usługowe, które zapewnia mieszkańcom komfort i wygodę oraz – przede wszystkim – oszczędność czasu. Usługi fryzjera czy kosmetyczki, zajęcia fitness albo duże zakupy – wszystko to można załatwić na miejscu, bez stania w kolejkach i korkach.Osiedle Nowy Horyzont jest również znakomicie przygotowane dla najmłodszych mieszkańców. Dzieci mogą swobodnie bawić się na nowoczesnym i bezpiecznym placu zabaw, a gdy rodzice są w pracy – spędzać czas w przedszkolu, które oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, wspierając zdrowy rozwój maluchów.Rodzinny relaks pośród osiedlowej zieleni i wspólne spędzanie czasu na krytych kortach tenisowych to kolejne atuty tego nowoczesnego osiedla. Aktywnie spędzać czas można również na wielofunkcyjnym boisku, a także grając w squasha w klubie zlokalizowanym na sąsiednim Osiedlu Cytrusowym.Nowy Horyzont, z uwagi na rozwojowy charakter zarówno samego osiedla, jak i miasta, to doskonały wybór dla osób poszukujących nowych mieszkań na Łostowicach, które chcą skoncentrować się na życiu osobistym i rodzinnym.

Inwestycja Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Ofiar Grudnia 1970 (0.1 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..

Inwestycja Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 m2 w cenie od 393 813 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Euro Styl S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, boisko, internet, klub fitness, korty tenisowe, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 62 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 393 813 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 300 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olimpijska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Horyzoncik Sp.o.o w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Borkowo w odległości 20 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Chemia Słodycze Kosmetyki z Niemiec, w odległości 40 m znajduje się Cukiernia - Piekarnia, w odległości 40 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Horyzont - Gdańsk Łostowice w odległości 120 m znajduje się NH Fitness, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Korty tenisowe / Szkoła tenisowa "Stangiel".

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 28.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie