Bliskie Rabowice

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEbest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 299 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

W RAMACH I ETAPU POWSTANIE 8 LOKALI- powierzchnia użytkowa 87 m2 + wygodne poddasze ok 40m2, z przynależną działką o powierzchni 212 m2 - 220 m2- nowoczesna i prosta bryła budynku- funkcjonalny układ pomieszczeń spełniający wymagania rodziny (wyraźnie rozdzielone część dzienna i sypialnie)- parter: przestronny pokój dzienny, otwarta kuchnia, jadalnia, łazienka z prysznicem, korytarz z dużą wnęką do zabudowy- piętro: 3 sypialnie 11,4 m2, 10,1 m2, 8,6 m2, łazienka z wanną, doświetlona oknem- pomieszczenia na parterze o wys 2,70 m, na piętrze 2,60 m, bez skosów- możliwość montażu stałych schodów na poddasze, co umożliwia w pełni funkcjonalną adaptację dodatkowej powierzchni 40 m2 na poddaszu (47 m2 po podłodze)- duża staranność wykonania prac budowlanych i wykończeniowych- na etapie budowy możliwe jest wprowadzenie zmian w układzie ścian wewnętrznych oraz instalacji wewnętrznych- dostępne są dodatkowe opcje standardu wykończeniaW inwestycji posiadamy 32 budynki 2-lokalowe i 4 budynki jednorodzinne.BLISKIE RABOWICE to:• oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników, dlatego mają Państwo z nami bezpośredni kontakt na każdym etapie• pełna obsługa procesu finansowania od pomocy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytowej przez formalności do uruchomienia kredytu• możliwość obejrzenia wcześniej zrealizowanych domów• pełna własność lokalu wraz z przynależnym ogródkiem• po nabyciu brak opłat do wspólnoty, czynszu itp - nabywca ponosi jedynie koszty związane z eksploatacją lokalu• termin realizacji etapu I: marzec 2020, przeniesienie prawa własności do kwietnia 2020• cena: 365 000 pln

Inwestycja Bliskie Rabowice znajduje się w Rabowicach, ul. Bluszczowa (4.6 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Ebest.

Inwestycja Bliskie Rabowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bliskie Rabowice pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 87 metrów kwadratowych w cenie od 365 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ebest przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 68 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 do każdego lokalu.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Bliskie Rabowice

LOKALIZACJA: BLISKIE RABOWICE to kontynuacja zabudowy realizowanej w latach 2016 - 2017 przy sąsiedniej ul Kawalerów Maltańskich - w trzech etapach powstaną łącznie: 32 budynki dwulokalowe i 4 budynki jednorodzinne - pierwszy etap obejmuje 4 budynki, czyli 8 segmentów po 87 m2 OKOLICA: - okoliczne tereny przeznaczone są w miejscowym planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną, BLISKIE RABOWICE w całości sąsiadować będą tylko z terenami zabudowy jednorodzinnej, - ze względu na bliskość Swarzędza i Poznania miejscowość szybko zyskuje mieszkańców, którzy doceniają, że nadal panuje tu spokój - widoczna z daleka zabudowa usługowa (hale magazynowe) nie stanowią żadnej uciążliwości pod względem hałasu czy generowania ruchu samochodowego w pobliżu osiedla KOMUNIKACJA: - szybki wygodny dojazd samochodem do Poznania - nowym „kolorowym” wiaduktem do trasy 92 i do Ronda Śródka - 15 min - szybki dojazd samochodem do Swarzędza - do wiaduktu przy Lidlu - 5 min - w odległości ok 200 m od osiedla planowana jest nowa jednopasmowa droga stanowiąca obwodnicę Swarzędza, wzdłuż której planowana jest też ścieżka rowerowa - w odległości 100 m od osiedla - przystanek autobusowy komunikacji swarzędzkiej 497 (S11), 498 (S8) ZAPLECZE HANDLOWE, USŁUGOWE I EDUKACYJNE - mieszkańcy BLISKICH RABOWIC mają zaledwie 5 min do Zalasewa, które oferuje kilka przedszkoli, dwie szkoły podstawowe i gimnazjum, a także stale rozbudowujące się zaplecze handlowe - drugi bliski ośrodek to Swarzędz, także w zasięgu 5 min samochodem, oferuje już pełen zakres usług - oferta poznańskich centrów handlowych CH Posnania, CH Malta jest w zasięgu 20 min samochodem

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliskie Rabowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Bliskie Rabowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rabowice Bukowa.

Data publikacji: 11.10.2019

Data aktualizacji: 03.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie