PB InvestBud s.c. logo

PB InvestBud s.c.

Wrocław, ul. Głubczycka 6b/12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma PB InvestBud s.c., jest równocześnie głównym inwestorem oraz generalnym wykonawcą inwestycji o nazwie: Osiedle Mirków. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Naszymi klientami były między innymi następujące przedsiębiorstwa: HERBAPOL S.A., MPK sp. z o.o., BZ WBK S.A., INTERMODA sp. z.o.o. i wiele innych.

W zespole posiadamy specjalistów branży budowlanej – inżynierów budownictwa, architektów oraz specjalistów w zakresie wykonawstwa poszczególnych branż. Przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia klientów o własnym domu.

Ostatnie lata naszej działalności, skupione były głównie na prowadzeniu inwestycji, polegających na budowaniu ekskluzywnych rezydencji dla najbardziej wymagających klientów. Większość inwestycji powstała na południu Wrocławia.

W związku z tym, podjęliśmy decyzję aby bezpośrednio przenieść powyższe wypracowane wysokie standardy do budownictwa powszechnego.

Ponieważ jesteśmy zarazem inwestorem jak i głównym wykonawcą, dzięki temu możemy zapewnić tak niski poziom cen, przy zachowaniu dużo wyższych parametrów jakościowych oraz energetycznych oferowanych przez naszą firmę domów, w porównaniu do konkurencji.

Nasze atuty to:

-Zachowanie wysokich standardów jakości budowania.

-Ponad 20 letnie doświadczenie w budownictwie.

-Zastosowanie w głównej mierze tradycyjnych materiałów ceramicznych w połączeniu z technologią energooszczędną.

-100% Bezpieczeństwa dla naszych klientów – Budowę finansujemy z własnych środków.

-Pełne wsparcie dla naszych klientów przez specjalistów w zakresie: Projektowania, Finansowania, Aranżacji i Wykończenia Nieruchomości

-Duża elastyczność w zakresie wprowadzania zmian w projekcie.

Kontakt

PB InvestBud s.c. logo
PB InvestBud s.c.
Wrocław, ul. Głubczycka 6b/12

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: