Orion Invest logo

Orion Invest

nowosądecki, Wielogłowy, Wielogłowy 85
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Orion Invest to połączenie profesjonalnych usług i rozwiązań.

Istniejemy na rynku od 2013 roku i od początku koncentrujemy się na zastosowaniu najnowszych rozwiązań budowlanych i inwestycyjnych. Opieramy się wyłącznie na własnym kapitale co daje naszym klientom gwarancję ukończenia przyszłych inwestycji terminowo i bezproblemowo.

Naszą misją jest realizowanie nowoczesnych inwestycji w wysokiej jakości, spełniających oczekiwania i wymagania klientów. Na celu mamy ciągłe podnoszenie atrakcyjności dlatego przestrzeżeń i otoczenie projektuje profesjonalna grupa projektowa METRI, która z dbałością o szczegóły w oparciu o najnowsze technologie przygotowuje unikalne projekty budynków w Polsce i za granicą.

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi i remontowymi, korzystając z renomowanych produktów chcemy zapewnić najwyższą jakości i trwałość realizowanej inwestycji. Staramy się oferować realnie jak najniższe ceny, często wartość oferowanych przez nas nowych domów jest równa zakupowi mieszkania w starej zabudowie.

Zapewniamy dostęp do pełnej dokumentacji inwestycji, oraz pomoc prawną przy procesie kupna nieruchomości. Oferowane przez nas domy, spełniają wymogi rządowego programu dopłat do mieszkań „MDM – Mieszkanie dla Młodych”.

Niedawno zrealizowaną inwestycją była budowa domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Nowym Sączu przy ul. Moniuszki. Niepowtarzalny budynek ukończony z sukcesem znalazł swoich szczęśliwych właścicieli.

Kontakt

Orion Invest logo
Orion Invest
nowosądecki, Wielogłowy, Wielogłowy 85
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: